1

Tema: Glamonės viešame transporte

Ta prasme, daznai pilnai autobuse/troleibuse, kad koks nepazistamas vaikynas stovintys shalia pradetu liesti uzpakaliuka, ar kokia kita kuno dali smile) Kaip reagavote? Gal teko tai stebeti? smile Jusu nuomone apie tai smile

2

Re: Glamonės viešame transporte

jei atvirai...:) iskirsciau vietoj:) sorry uz agresyvuma bet... yra ribos smile

3

Re: Glamonės viešame transporte

Neteko su tuo susidurti ir tikiuosi, kad niekada neteks wink

4

Re: Glamonės viešame transporte

yra teke, kelis kartus..... nu ka, skandalo nekeliau... nepradejau rekti kur cia rankas laikai,is karto kai pajutau, kad rankos ant mano kuno, tai per sausakimsa autobusa prasigrudau i kita autobuso gala.. :::138 Nesu nuotykiu ieskotoja, todel nuomone yra kategoriska..:)

5

Re: Glamonės viešame transporte

viesuoju transportu nesinaudoju tai ir nepakliunu y tokias situacijas bet klubuose daznai kabinejasi tai viena kart visai "netycia" cigarete apdeginau :=(

6

Re: Glamonės viešame transporte

mane karta kaip apgrabaliojo, tai be telefono likau.. o siaip nemanau, kad viesasis transportas pati geriausia vieta grabaliotis.. nebent gal tuo atveju, kai zmoniu labai daug, bet ir tai.. arba dar pagalvojau, kad gal as neverta apciupinejimu, tai niekas ir neliecia ;D

7

Re: Glamonės viešame transporte

nu ir nesamones paklausei,as autobusais nesivazineju tongue

8

Re: Glamonės viešame transporte

Nu oleg22 uzjauciu jei tave grabalioja vaikinai..nu nafik..:) Nors gal tau patiko nzn..
O man buvo pora kartu kai vaikas gal kokiu 14 metu vaziavau trolike, tai viena kart boba koja ikiso man tarp koju..o kita kart boba kazkokia prilipo man is nugaros visu kunu jauciau jos alsavima i kakla..tada gal ir nelabai smarkiai susimasciau ka tai reiskia..O dabar kai prisimenu, tai malonu juoka sukelia.:)

9

Re: Glamonės viešame transporte

na as irgi turbut kaip duociau tai tada zinotu is kur kojos dygsta ir kad reikia rankas laikyti prie saves....

10

Re: Glamonės viešame transporte

Viskam turi buti ribos, netoleruoju grabailiavimosi viesajame transporte ar dar kur nors ir labai dziaugiuosi, kad man neteko to patirt:)

11

Re: Glamonės viešame transporte

o diewe...jo prisimenu pirma karta waziawau autobusu tj vienas kad pradejo grabaliotis wos soko negawau ;D
tjp tik jauciu kad jo rankos ant uzpakaliuko ppo to auksciau arba zemiau...ir t.t.  ;D nuo to lajko niekad autobusu newazioju tik su sawo tigriuke masinyte;P

12

Re: Glamonės viešame transporte

geriau nereaguot ir ramiai pasitraukt arba duot i snuki su rankinuku.....:)

13

Re: Glamonės viešame transporte

Viktorija, 24 parašė:

geriau nereaguot ir ramiai pasitraukt arba duot i snuki su rankinuku.....:)

Prieš tai reiktų į rankinuką plytą įsidėt big_smile

14

Re: Glamonės viešame transporte

nebutina...jei taikliai pataikai gerai uzsimojus....uztenka ir dildes astrios

15

Re: Glamonės viešame transporte

man kadais irgi teko susidurt, tai isspyriau lauk vos tik durys atsidare visu akivaizdoje, nes pagavo negeros nuotaikos anksti ryte i paskaitas vaziuojancia smile nemegstu viesojo transporto, dabar visur tik su masiniuku smile

16

Re: Glamonės viešame transporte

tik asilai savo ranku neprilaiko ;p

17

Re: Glamonės viešame transporte

Juste, 15 parašė:

tik asilai savo ranku neprilaiko ;p

tu sakai tu zinai,buna ir artvirkshciai

18

Re: Glamonės viešame transporte

nu bet blin tie iskrypeliai ko pridare, isvaike visas moteris is viesojo transporto, dabar keliuose baisu vazinet kai tiek moteru uz vairo.. hmm

19

Re: Glamonės viešame transporte

Vardas, 20 parašė:
Juste, 15 parašė:

tik asilai savo ranku neprilaiko ;p

tu sakai tu zinai,buna ir artvirkshciai

em as irgi savo rankos neprilaikyciau jei koks sugalvotu... :::223

20

Re: Glamonės viešame transporte

Aleksandras, 21 parašė:

nu bet blin tie iskrypeliai ko pridare, isvaike visas moteris is viesojo transporto, dabar keliuose baisu vazinet kai tiek moteru uz vairo.. hmm



taip taip.... daugiau alaus tai is vis neaisku kas pas jus desis... tongue