41

Re: Glamonės viešame transporte

cia kiek pasakoja prie merginu vis lindo.mane pora kartu yra merginos kai prigrustas transportas kur uzpakali trina .tai rytais sunku buna vaziuot big_smile
is pradziu galvojau kad atsitiktinumas bet kai puse kelio is virsuliskiu iki sauletekio pratryne i mano ranka uzpakali keistai pasijauciau ;]

42

Re: Glamonės viešame transporte

oi geriau tegul ne lecia
blogai baigsis

43

Re: Glamonės viešame transporte

Arunas, 20 parašė:

cia kiek pasakoja prie merginu vis lindo.mane pora kartu yra merginos kai prigrustas transportas kur uzpakali trina .tai rytais sunku buna vaziuot big_smile
is pradziu galvojau kad atsitiktinumas bet kai puse kelio is virsuliskiu iki sauletekio pratryne i mano ranka uzpakali keistai pasijauciau ;]

tai kiba patiko, kad nieko nedarei;D

44

Re: Glamonės viešame transporte

Vilija, 18 parašė:

o diewe...jo prisimenu pirma karta waziawau autobusu tj vienas kad pradejo grabaliotis wos soko negawau ;D
tjp tik jauciu kad jo rankos ant uzpakaliuko ppo to auksciau arba zemiau...ir t.t.  ;D nuo to lajko niekad autobusu newazioju tik su sawo tigriuke masinyte;P

yra del ko grabaliot tikriausiai wink)))))))))))

45

Re: Glamonės viešame transporte

Auste, 18 parašė:
Arunas, 20 parašė:

cia kiek pasakoja prie merginu vis lindo.mane pora kartu yra merginos kai prigrustas transportas kur uzpakali trina .tai rytais sunku buna vaziuot big_smile
is pradziu galvojau kad atsitiktinumas bet kai puse kelio is virsuliskiu iki sauletekio pratryne i mano ranka uzpakali keistai pasijauciau ;]

tai kiba patiko, kad nieko nedarei;D


o kam nepatiktu big_smile ir paciam reikejo biski patrinti ja big_smile svelnei su rankute big_smile o seip ji fainai atrode :?

46

Re: Glamonės viešame transporte

alia o is kur tu zinai? big_smile salia stovejai ir seile varvinai? :DDDDDDDD

47

Re: Glamonės viešame transporte

nu gal ne seile bet varvino :DDDDD

48

Re: Glamonės viešame transporte

gy tema dar gyva smile)
niu ka zinau smile siaip kaip kuriau tema buvo idomu, kaip merginos jauciasi.. smile kazkaip zhiuriu daugelis agresyviai nusiteikusios smile)
na nezinau.. grazus uzpakaliukai man per didele pagunnda smile
va atsimenu karta vaziavau liepos pradzioje ish zaliuju su draugu smile tai krc.. jei pamenat buvo karshtys nerealus kokie ~30 laipsniu.. tai krc kai ilipom i pilna autika.. ten.. pajutom koki 50 laipsniu=) praikaitas lejosi upe.. :}
niu bet krc.. taip isejo.. kad pries mane stovejo mergina, ir is kaires irgi buvo smile niu ir krc smile pasinaudojau situacija smile
gal del to kad buvo labai karshta smile ar kad autikas pilnas smile bet merginos visai nesiprieshyno ir nebande issisukti smile)
o tos 30 min nepakenciamo karscio man prabego kaip kokios 5 min smile niu krc labai greit smile
tad sakyciau, man tai buvo puikus budas sutrumpint laika smile
ir apskritai.. tik deka merginu su sexy uzpakaliukais, bent kiek pakenciama vazynetys vieshuoju transportu smile

49

Re: Glamonės viešame transporte

seip pritariu kad tai jaudina !!! bet viskas turi buti savo ribose

50

Re: Glamonės viešame transporte

i ausi su rankenuku....:)

51

Re: Glamonės viešame transporte

Oleg, 22 parašė:

siaip kaip kuriau tema buvo idomu, kaip merginos jauciasi.. smile kazkaip zhiuriu daugelis agresyviai nusiteikusios smile)


;D o tavo manymu, turetumem dziaugtis?:D ne tavo - ir neliesk:p o jei kesiniesi i kazkieno kito nuosavybe, tai nesistebek, jei palankios reakcijos nesulauksi:p

52

Re: Glamonės viešame transporte

gautu i nosi! buiau sokiruota kad nenormalus butent prie manes prisikabino ir dar  kad sugebejau  duoti i nosi:)) :] nu dar sauktradeciau ko lendi.. ar kazka panasaus..

53

Re: Glamonės viešame transporte

taj labaj nemalonu o ypac jei koks pasmirdes girtuoklis,mustis iskart gal ir nepradeciau,bet pasakyti tureciau ka,taip karta zmogus vidury lauko is autobuso issilaipino...tada tai buvo juoko...nors dabar autiku labai nemegstu...

54

Re: Glamonės viešame transporte

Aleksandras, 21 parašė:

prie ko cia grabaliojimas ir alus ? big_smile

alus visada prei ko;D

55

Re: Glamonės viešame transporte

siaip paskaicius cia susidariau tokia nuomone jog lietuvaites yra bajevykai:V duociau...ispyriau,.. is alkunes...is rankinuko... gal moteris reiktu geriau imti i krasto gynybai;D

56

Re: Glamonės viešame transporte

mirtis tada tam zmoguj...:D

57

Re: Glamonės viešame transporte

na jai man taip atsitiktu nedvejodama uzvozciau

58

Re: Glamonės viešame transporte

Diana, 17 parašė:

na jai man taip atsitiktu nedvejodama uzvozciau

o jei grabaliotojas du metrai be kaklo ir 150kg svorio? :V manai vistiek uzvostum? wink big_smile big_smile:D

59

Re: Glamonės viešame transporte

kas cia per laiko trumpinimai uzpakalius graibant autobusuose?:D iskrypimai:D

60

Re: Glamonės viešame transporte

niu ziurint kaip paliestu big_smile o jei rimtai tai gero nelauk, nu nemalonu kai kazkas, velnias zino kas ir neaisku kokiu minciu pilnas tave grabineja...