1

Tema: Dizaino specialybė

Kas geriau? ŠU- Dailė ir dizainas ar.. Kauno kolegija_Dizainas

2

Re: Dizaino specialybė

Kadangi pats studijuoju SU Daile ir Dizaina, tai galiu pasakyti: destytoju cia yra visokiu. Turi rasti kalba su visais, nes kitaip rezultatai bus prasti. Yra ir labai geru, idomiu, palaikanciu ir t.t. destytoju. Siaip galiu pasakyti jog asmeniskai man, sunku taciau idomu studijuoti SU Daile ir Dizaina. O kur geriau sunku pasakyti. Darbu kokybe ir ideja priklauso nuo pacio studento. Stojant i tokia specialybe reikia buti pasiruosus atrempti bet kokia kritika, nes tokioj specialybej tos kritikos bus LABAI DAUG!

3

Re: Dizaino specialybė

nelygink kolegijos su univeru niekada. Nelygis tikrai.
taigi rinkis universiteta, be to dizaineriu Lietuvoje jau pilna tongue

4

Re: Dizaino specialybė

Beje kai studijuoji pvz. SU yra galimybe isvykti studijuoti i Suomija, Danija, Austrija, Estija, Latvija, Portugalija. Nezinau ar tokios galimybes yra kolegijoje.

5

Re: Dizaino specialybė

Tautvydas, 19 parašė:

nelygink kolegijos su univeru niekada. Nelygis tikrai.
taigi rinkis universiteta, be to dizaineriu Lietuvoje jau pilna tongue


Pilna mechaniku, inzinieriu, informatiku ir mediku, bet poreikis auga, o tuo labiau kadangi dizaineris labai lansti specialybe (jie reikalingi tiek medijoje tiek marketinge tiek IT ...) tai poreikis auga, tuo labiau kalbant apie profesionalu dizainery tuo labiau su aukstojo mokslo diplomu!

6

Re: Dizaino specialybė

Nemanau, kad sudetinga atremti destytoju kritika, reikia tik siek tiek laiko, na...vieno pusmecio, kad priprast, o tada jau ta kritika darosi reikalinga...juk cia menas o ne matematika..

7

Re: Dizaino specialybė

verciau jei nori stot i kauna tai bent pamegink i ktu dizaina...Ten yra daug daugiau specializaciju... Ir manau geriau ne SU,na bent jau man taip atrodo!

8

Re: Dizaino specialybė

Sveiki! sakykite, o kaip del dizaino kursu pries stojant i VDA ir apie studijas VDA gal ka zinote smile ?

9

Re: Dizaino specialybė

zadu studinti rubu dizaina..gal galite patarti kur geriau butu istoti..rasykit man i ieskok.lt...aciuka

10

Re: Dizaino specialybė

jei ka esu baigusi VDA pries pora metu, rasykit ne cia o i mano sita pasta, jei galesiu padesiu, ar patarsiu.
vienu zodziu kam reikia, tas supratot:)

11

Re: Dizaino specialybė

Jei kas mano kad SU lengva Dizaina studint, deja klystat.

12

Re: Dizaino specialybė

dizainas idomu bet va as abiturientas is pietu.. tai man siauluose gyvenimas issauktu lytiskai finansine krize ;D

13

Re: Dizaino specialybė

Diz-diz-dizaineriu Sou.;D

14

Re: Dizaino specialybė

Pati spec. galiu pasakyt yra brangi, kai kam netgi LABAI brangi.

15

Re: Dizaino specialybė

mh aciu uz jusu nuomones..bet manau kad kolegija geriau nes taevs taip nespaudzia..speju....i tave ziuri kai piz zmogu.o beje kox skirtumas...jei patinka specialybe tu ja mokinsies belekur..:) ir nesvarbu kox univeras ar meistas.:) as apsisprendziau kaune studint arba vilniu..be univeru liko kauno kolegija ir VSDK .:) vot..tai tik reik bandyt jegas.:)

16

Re: Dizaino specialybė

as planuoju studijuoti kauno k dizaina;)  arva vu kulturos vadyba;] priklausys nuo lt rezultato:)

17

Re: Dizaino specialybė

...pries keleta metu baigiau daile–dizaina...bet deretu pagalvot ir apie tai, kad gausi mokytojo kvalifikacija, o ne dizainerio (nebent ivyko kazkokie pasikeitimai). Jeigu dabar reiketu rinktis ir tureciau salygas net negalvociau, kad i VDA

18

Re: Dizaino specialybė

indre..net negalvotum i VDA stot..ar visiskai i ta specialybe..ar tik i VDA testotum:)?

19

Re: Dizaino specialybė

Ar apsimoka stoti i dizaina SU ? girdejau atsiliepimu, kad ten nieko gero neismoko
:::737

20

Re: Dizaino specialybė

Austeja, jei pas pacia nebus noro tai nieko ir neismoksi. As pvz. daug ko ismokau, daug ka suzinojau. Beto ir pats domiuosiu ivariomis dizaino srytimis, dirbu su dizainu susijusi darba...