1

Tema: M+M jus uz ar pries?

Kiek teko pastebeti Lietuveleje zmones koncervatuvus ir nepalankiai vertina tos pates lyties poras. Kaip jus jas vertinate? Argumentuokite kodel esate pries nusiteike arba kodel esate uz.

2

Re: M+M jus uz ar pries?

M- ytariu moterys? jei m+m+as tai as sutinku, na bet jei m+m ir be manes tai as pries smile

As galvoju kad imtymus santykei yra viu juase dalyvaujanciu reikalas jeigu m+m ar v+v ar v+m ar v+m+v ir t.t. tai tik ju reikalas tai asmeniska privatu ir as neturiu teises kistis teisti vertinti.

as pats sukuanoriu ir kaip noriu tai mano reikalas.

Lietuveleje zmones koncervatuvus ir nepalankiai vertina....  WTF?  ar as kazka praleidau? kur tas vyksta? atsinesu popcorno cocolos ir....  ej kur ? as irgi yvertinsiu. smile

3

Re: M+M jus uz ar pries?

na as tai kaskaip pagalvoju jei zmonems gerai tai tegul buna su kuo nori ir kam dar aiskinti ir kisti savo nuomone jiems kaip kas turi elgtis o lietuvoi mazai kas sugeba toleruoti tokius santykius ir butinai kisa savo nuomone kitiems taip jau cia primta big_smile

4

Re: M+M jus uz ar pries?

Kolkas teigiami atsiliepimai. smile Nesupratau Zilvino pasakymo : "Lietuveleje zmones koncervatuvus ir nepalankiai vertina.... WTF? ar as kazka praleidau? kur tas vyksta? atsinesu popcorno cocolos ir.... ej kur ? as irgi yvertinsiu" - Deja, deja...  taip yra! Mano drauge net is darbo atleido, pasake taip jai ponas direktorius: "Nepakesiu savo imoneje nukrypimu, suzinojau is kaikuriu saltiniu, kad tau moterys patinka. Taigi... Viso! "
Manau tokie asilai gali tik lietuvoje buti....:::809

5

Re: M+M jus uz ar pries?

Jis tikras asilas man irgi moterys patinka na ir kas?  Nesuprantu negi nera Lt anti diskriminacinio ystatymo?  Swedijoi tas reikalas labai paprastas tokiu atveju kreipiesi http://do.se/ ten gauni uzdyka advokatu juristu. faktas isnagrinejamas siuloma pusem susitaikyti, jei ne teismas ir tau priteisia is ymones daznai nemaza pinigeliu suma smile

Sakyciau net atbulai jei esi dougumos reprezentantas tai tave gali ir apsaukti bosas ir **** you pasiusti bet tik pasiskelbk kad priklausai: tautinei, rasinei, politiniu paziuru ar sexualinei mazumai. Tai bus elgiamasi sutavim ypatingai atsargei, nes prieshingu atveju tai gali labai brangei kainuati.

tai va geriausia buti gejum negru ir dar kokia kriksna tiketi tai tau visur visada durys bus atidarytos smile 

Ir aplamai kas liecia sexualine orentacija tai jau swedu visuamene taip ypratus net mokykloi jei kurioi klasej koks gejus tai dazniausei jis visu vos ne ant sparnu nesiojamas neduak dieve kasnors ka neatsargei leptels tai aplinkinei reaguaja iskarto momentalei nugesina...   na sakyciau kaip kad rusijoi gesinami geju paradai tik cia atvirkscei.

Vienas paprastas dalykas mes realybes nepakeisim ar nekesim tu mazumu ar jas garbinsim ju nebus del to nei daugiau nei maziau. Klausimas kaip mes norime gyventi laisvi be pykcio ir laisvei ar kaip rusyne jei galvoji kitaip nei visi tai gausi y snuky  smile

6

Re: M+M jus uz ar pries?

Normaliokas smile

7

Re: M+M jus uz ar pries?

GAILA BAIGĖSI RAGANŲ MEDŽIOKLIŲ METAS.. O GAILA

8

Re: M+M jus uz ar pries?

Gerai vertinu. Zmogu pats pasirenka, kaip jam gerai. Kad tik laimingas butu.

9

Re: M+M jus uz ar pries?

Julija, 22 parašė:

Deja, deja...  taip yra! Mano drauge net is darbo atleido, pasake taip jai ponas direktorius: "Nepakesiu savo imoneje nukrypimu, suzinojau is kaikuriu saltiniu, kad tau moterys patinka. Taigi... Viso! "
Manau tokie asilai gali tik lietuvoje buti....:::809

Tokiu krizes metu tai tik viena is durnu eiliniu priezasciu atleisti zmogu... Jei geras darbuotojas, tai tam "ponui direktoriui" turetu but nesvarbu darbuotojo sex orentacija... big_smile
O kas liecia tema, tai man vienodai kas kaip ir su kuo ta daro.... svarbiausia manes tai neliecia... big_smile

10

Re: M+M jus uz ar pries?

As nieko pries man M+M visai grazu..:D

11

Re: M+M jus uz ar pries?

vertinu neutraliai smile su jais gerai, be ju dar geriau big_smile:D:D o jei rimtai, jei tektu rinktis ar ziuret i v+v ar i m+m... ziureciau i m+m, nes v+v tai man visai neseksualiai atrodo big_smile

12

Re: M+M jus uz ar pries?

M+M = homosexualizmas uz ar pries. jei tai manes neliecia konkrecei tai as neturiu teises pirsti savo nuamones kitiems, na bet kai man dvi paneles pasisiulys sudalyvauti tada ir atsakysiu: uz arba uz smile  tai mano teise rinktis... smile smile smile

Oj! o gal as ci prasoviau ? gal cia ir buvo konkretus pasiulimas m+m kas nori prisijungti uz ar pries smile

betkokiu atveju padarykit tai ir parodykit per You -Tube tongue   as uz  uz  uz !!!!

13

Re: M+M jus uz ar pries?

Kazkaip nei uz nei pries smile

14

Re: M+M jus uz ar pries?

O as manau,kad jey norisi buti su tos pacios lyties atstovais tai kodel gi ne? juk koks mums skirtumas...ne mes buciuosimes ir pan...:::822

15

Re: M+M jus uz ar pries?

Odeta, 15 parašė:

O as manau,kad jey norisi buti su tos pacios lyties atstovais tai kodel gi ne? juk koks mums skirtumas...ne mes buciuosimes ir pan...:::822


o koks skirtumas isvis nepilnameciams tokius bazarus vesti :? skubat buti saugusiais ... atsikasit tos duonos ir dar kaip.........................

16

Re: M+M jus uz ar pries?

cia panu ismislai m+m mielosiom per daug demesio is v tai sumaste kad jom geriau vibra tureti, o seip tokiu m+m ar v+v reik mediciniskai apdoroti !!! smegenis i slovikeli o visa kita ir taip aisku

17

Re: M+M jus uz ar pries?

Viktoras, 23 parašė:

cia panu ismislai m+m mielosiom per daug demesio is v tai sumaste kad jom geriau vibra tureti, o seip tokiu m+m ar v+v reik mediciniskai apdoroti !!! smegenis i slovikeli o visa kita ir taip aisku

KAIP TAU NEGEDA raganu medziokle pries 600 metu pasibeige ..".netokius" jau senai nustojo deginti...
zinai kodel Vytautas nenorejo priimti krikscionybes ... visi mes zinome Vitauta kuris kovojo pries kalavijuocius ir saugojo Lietuva nuo krikscioniskos inkvizicijos smile tik va pamirstam jo darbus ... jei nepasimokiname is istorijos tai kam isvis einam mes  mokitis??? ...TADA BALSUOKIM UZ NACISTUS jie tai tikrai ives rezimus ir darys pravalymus visas lezbes, gejus, raganius, girtuoklius, pedofilus,lasivamanius,demokratus,kitokiu matmens aukscio ,plauku spalvos ir odos uzsiims naikinimu liks tik arijai trimetriai baltaplaukiai su kladratrine kaukola ir sauks hai Hgitler big_smile

18

Re: M+M jus uz ar pries?


Fiodorai,27..As neskubu suaugti..tiesiog manau,kad ir nepilnameciai turi teise i savo nuomones isreiskima..;)

19

Re: M+M jus uz ar pries?

Uz big_smile

20

Re: M+M jus uz ar pries?

Odeta, 15 parašė:


Fiodorai,27..As neskubu suaugti..tiesiog manau,kad ir nepilnameciai turi teise i savo nuomones isreiskima..;)


ka tevai sake ir ar bandei tai pasakyti pries klase?