21

Re: M+M jus uz ar pries?

Fiodorai,27..to pries klase nebandziau pasakyti...koks tikslas?;/ o tevai zino kad nebesu tokia maza kad negaleciau savo nuomones isreikt..;) dauguna mano amziaus zmogeliuku mano taip pat..;>

22

Re: M+M jus uz ar pries?

Odeta, 15 parašė:

Fiodorai,27..to pries klase nebandziau pasakyti...koks tikslas?;/ o tevai zino kad nebesu tokia maza kad negaleciau savo nuomones isreikt..;) dauguna mano amziaus zmogeliuku mano taip pat..;>

kap supratau ,mokykloj apie tokius sdalykus nekalbat o forume laisvai ,su tevais ne ,nes ka jie gali zinoti?o jei suzinotum tai TIKSLAS butu ne KODEL JIE TOKIA NUOMONE TURI!NUOMONE TAI DAR NE VISKAS, JA REIKIA PAGRYSTI pagrysti paiskinti !penkiolikmete KAZKADA sumete laizeka su kazkokia boba  dabar varau i foruma ir papasakosiu kad visai neblogai buvo? nu ar tai teisinga?kokiu tu dar patirciu turi? as  M+M  ne pries:)
pries kad toki gyvenima pradeda kaip pirma patirdi

23

Re: M+M jus uz ar pries?

slykstu net pagalvoti, seksas tarp dvieju tos paties lyties asmenu.Viskas suvulgarinta,nesvaru,neskaistu, manau tokie zmones niekad neras sielos ramybes, tai velnio sekla!

24

Re: M+M jus uz ar pries?

Fiodorai,27..niekada nesakiau kad laiziausi su moterim ar pan.. tiesiog nekenciu zmoniu kurie diskriminuoja kitas rases ar kitas oreantacijas..;] Klasej apie tokius dalykus pakalbeti butu neimanoma nes pas mane klase..tokia..net zodziu ner apibudinti..o su tevais as apie beveik nieka nesikalbu..;] tai tiek..;>

25

Re: M+M jus uz ar pries?

Tomas, 33 parašė:

slykstu net pagalvoti, seksas tarp dvieju tos paties lyties asmenu.Viskas suvulgarinta,nesvaru,neskaistu, manau tokie zmones niekad neras sielos ramybes, tai velnio sekla!

Jo tikslei juos visus ant zinot ko..

26

Re: M+M jus uz ar pries?

as nieko pries, bet negaliu pakesti kai klube mergina ciumpa uz uzpakalio:::b54

27

Re: M+M jus uz ar pries?

O kaip del M+M+M ???

28

Re: M+M jus uz ar pries?

Odeta, 15 parašė:

Fiodorai,27..niekada nesakiau kad laiziausi su moterim ar pan.. tiesiog nekenciu zmoniu kurie diskriminuoja kitas rases ar kitas oreantacijas..;] Klasej apie tokius dalykus pakalbeti butu neimanoma nes pas mane klase..tokia..net zodziu ner apibudinti..o su tevais as apie beveik nieka nesikalbu..;] tai tiek..;>


aisku tavo manimu ten ieskoti klausimu net neverta big_smile
isdalies ir assutinku kad kievienas turi pasirinkti pats kaip gyventi big_smile
bet vizgi internete nepakeisi zmoniu mastimo ji reikia keisti savo aplinkoje(o tai skaudus procesas)

Aiste, 23 parašė:

O kaip del M+M+M ???


galima M+M+M+V idomiau

29

Re: M+M jus uz ar pries?

Tomas, 33 parašė:

slykstu net pagalvoti, seksas tarp dvieju tos paties lyties asmenu.Viskas suvulgarinta,nesvaru,neskaistu, manau tokie zmones niekad neras sielos ramybes, tai velnio sekla!

Tai zinoma jauciu tu taip pat galvoji kat bobos vieta prie puodu ir taip toliau... dabar kiti laikai ir kiekvienas daro tai ka nori ir niekas to nepakeis nei valdzia nei zmoniu nuomone... Anksciau taip pat budavo ir lesbieciu ir geju bet tai nebudavo taip atvirai rodoma... na mano manymu blogiau ir slyksciau yra transvestitai ir pan bet jeigu zmogui gerai tai jo reikalas ner ko kisti nosis ne i savo reikalaus big_smile

30

Re: M+M jus uz ar pries?

m+m= grrrrr tas waizdelis iaudrina mane ;D super kai jos ten trinas nu grazu ziuret tiesiog ;D

31

Re: M+M jus uz ar pries?

Fiodorai,27..as ir nebandau pakeisti zmoniu mastymo,tiesiog cia klausia ka manom apie M+M,tai as ir issakiau savo nuomone..;]

32

Re: M+M jus uz ar pries?

visai mergos issigime, puse ju biseksuales ar bent su tokia patirtim, suzinociau kad manoji kazkada yra tai dariusi, isspirciau pro duris lauk.

33

Re: M+M jus uz ar pries?

Tomas, 33 parašė:

visai mergos issigime, puse ju biseksuales ar bent su tokia patirtim, suzinociau kad manoji kazkada yra tai dariusi, isspirciau pro duris lauk.


Manau tokį elgesį įtakoja keli faktoriai .Žiniasklaida,televizija,švietimas ir nenormalus vaiku vystymasis.Dar žinomas ir biologinis brendimo etapas kai visos jaunos paneles likusios į biseksualumą  .Taigi neskubėk jas mesti pro balkoną ir nereikia skubėti dėl to kad tokios tokius gėjus gimdo . Dabar žinoma ir naujesni tokios patologijos priežastys.Bet juk chemijos gamyklų niekas neuždarys,visi nemesim rūkyti ir gerti ir Baltijos jūra niekas neišvalys nuo cheminių ginklų, palaidotu po antro Pasaulinio karo .TODE DŽIAUKITĖS DIDĖJANČIU SEKSUALINIŲ MAŽUMŲ REVOLIUCIJA KURI TAMPA VISAI JAU NEBE TOKIA MAŽUMA.Liūdna kad žmonija pi.......ja ,ka padarysi .

34

Re: M+M jus uz ar pries?

Tomas, 19 parašė:
Tomas, 33 parašė:

visai mergos issigime, puse ju biseksuales ar bent su tokia patirtim, suzinociau kad manoji kazkada yra tai dariusi, isspirciau pro duris lauk.


Manau tokį elgesį įtakoja keli faktoriai .Žiniasklaida,televizija,švietimas ir nenormalus vaiku vystymasis.Dar žinomas ir biologinis brendimo etapas kai visos jaunos paneles likusios į biseksualumą  .Taigi neskubėk jas mesti pro balkoną ir nereikia skubėti dėl to kad tokios tokius gėjus gimdo . Dabar žinoma ir naujesni tokios patologijos priežastys.Bet juk chemijos gamyklų niekas neuždarys,visi nemesim rūkyti ir gerti ir Baltijos jūra niekas neišvalys nuo cheminių ginklų, palaidotu po antro Pasaulinio karo .TODE DŽIAUKITĖS DIDĖJANČIU SEKSUALINIŲ MAŽUMŲ REVOLIUCIJA KURI TAMPA VISAI JAU NEBE TOKIA MAŽUMA.Liūdna kad žmonija pi.......ja ,ka padarysi .

Ehhh ,kad tik nebutu to liberalizmo tolerastizmo padeti greitai istaisyti galetume :::346

35

Re: M+M jus uz ar pries?

Davatkos, kaip matau, gan aktyviai pašireiskia. Velnio išmislai... Jei sužinočiau, kad manoji... Toks jausmas, kad nuomonę reikštų bobutė 70-metė.Vemt verčia:::028. Tokiems tik negyvenamoj saloj gyvent. Tokie žmonės turbūt už sexa tik po vestuvių, ir merginų skaistą iki pilnametystės big_smile. Ir ta "manoji"- dar nereiškia "mano nuosavybė", kaip norės taip ir padarys.
M+ M,  V+V ar dar kokie įmanomi deriniai manęs nepiktina ir neatrodo nepriimtina smile. Galima sakyti-aš už big_smile. Tai kiekvieno asmeninis reikalas, noriu-darau, nenoriu- nedarau.
Malonu, kad čia yra ir išmintingai pasisakančių žmonių wink.
O davatkos tegul serga savom ligom, o ne svetimom. Išsakyti savo nuomonę reikia, bet dergti kitus del sex jų orientacijos ar pomėgių tikrai ne lygis. Gėdykytės -  ne viduramžiais gyvenam!

36

Re: M+M jus uz ar pries?

isgamos biseksualai, slykstu net pagalvoti apie homoseksualius santykius

37

Re: M+M jus uz ar pries?

Savo reiškiamu pykčiu, Tomai, kenki tik pats sau smile. Nesigilink, nesmerk- pačiam bus geriau wink

38

Re: M+M jus uz ar pries?

I tokius dalykus nekreipiu demesio

39

Re: M+M jus uz ar pries?

Jei tik galėčiau rasti sau merginą, čia nesėdėčiau.... Tokius, kurios man patinka- visos heteroseksualios.
Manau turėtume visi toleruoti netradicinės orientacijos žmones. Juk meilė nesvarbu tarp ko yra, svarbu, kad tai MEILĖ.

40

Re: M+M jus uz ar pries?

Manau,čia žmonių reikalas:)  bet,zinoma graziau atrodo,kai waikinas ir mergina draugauja:) ...