101

Re: M+M jus uz ar pries?

Saulius parašė:
RS parašė:
Saulius parašė:

Tai vėl tuospačius, nes jie prastai auklėjo big_smile

O prie ko auklėjimas? Nemanau, kad kurie auklėja liepė ar bando iskiepiti buti tokiais....  Visi manau kaip tik bando iš auklėti ir užauginti gera ir normalu. Ar klystu? Tave gal auklėjo kitaip?:D

Na tai kaip ir rašai tampa tokie, tai kaip jie tampa? Auklėjimo pasekmė. O auklėja tai "normalūs"?

Tai jų reikėtų paklausti kaip tampa:D tokie manau vaiku nesusilaukia:D kad auklėtų:D

102

Re: M+M jus uz ar pries?

Advokatas parašė:

Visiškai nulis emocijų man. Aš pro atvirai jausmus rodančias dvi merginas praeičiau lygiai taip pat, kaip pro vaikiną ir merginą, kurie nestokoja jausmų vienas kitam. Ne kartą savom akim mačiau rankom susikibusias ir merginas, ir du vaikinus.So what? Čia tik Lietuvoje dauguma kaip bobutės nuo sovietinių laikų "Oj, kas čia dabar per ... bla bla bla". smile

susiėmus  už rankų eiti tai nereiškia kad miegi su tuo žmogum..ech lietuviai..

103

Re: M+M jus uz ar pries?

Iratspėk parašė:
Advokatas parašė:

Visiškai nulis emocijų man. Aš pro atvirai jausmus rodančias dvi merginas praeičiau lygiai taip pat, kaip pro vaikiną ir merginą, kurie nestokoja jausmų vienas kitam. Ne kartą savom akim mačiau rankom susikibusias ir merginas, ir du vaikinus.So what? Čia tik Lietuvoje dauguma kaip bobutės nuo sovietinių laikų "Oj, kas čia dabar per ... bla bla bla". smile

susiėmus  už rankų eiti tai nereiškia kad miegi su tuo žmogum..ech lietuviai..

Aš nė menkiausios užuominos nepateikiau apie miegojimus, tai kaip čia suprast? :::041 Pažiūrėkite į tai plačiau: norėjau pasakyti, kad man tas pats, ar dvi merginos palaiko artimus (daugiau nei draugiškus) santykius, ar vaikinas su mergina - manęs tas visiškai nejaudina. Okei, galiu visai suprimityvinti savo mintį ir parašyti siaurąja prasme: man vienodai rodo, ar mergina miega su mergina, ar vaikinas miega su mergina. smile

104

Re: M+M jus uz ar pries?

man tik idomu, ar v+v vienas kita pasikeisdami, ar visgi vienas duoda, kitas ima?
zinau, kad paskui su sudo nelaikymu problemu buna....

105

Re: M+M jus uz ar pries?

aš tai už,kodėl gi ne,visi laisvi rinktis,ačiū dievui,mūsų laikais tik pasvajot apie tai galima buvo...ką ten.nežinojom,kad svajot įmanoma big_smile

106

Re: M+M jus uz ar pries?

Edita parašė:

aš tai už,kodėl gi ne,visi laisvi rinktis,ačiū dievui,mūsų laikais tik pasvajot apie tai galima buvo...ką ten.nežinojom,kad svajot įmanoma big_smile

  per tą laisvę nebežino kas ir kaip ir kur ką kišt ir kaip įsidirbinėt..kur tradicinė normali šeima ,vertybės ir t.t...

107

Re: M+M jus uz ar pries?

Ir kur ritasi pasaulis :::044

108

Re: M+M jus uz ar pries?

as uz nes as pati esu lezbete:)

109

Re: M+M jus uz ar pries?

As uz nes negaleciau gyvent be merginu:)

110

Re: M+M jus uz ar pries?

Tik nelysk prie moterų,palik mums big_smile

111

Re: M+M jus uz ar pries?

edita parašė:

as uz nes as pati esu lezbete:)

o kaip tevam tai pranesi?:)

112

Re: M+M jus uz ar pries?

edita parašė:

as uz nes as pati esu lezbete:)

17 m.
jaunatviškas maksimalizmas
noras daug ką išbandyti
ir jau tokios išvados :::832

113

Re: M+M jus uz ar pries?

nežinau kaip kitiem ,bet man M+M  nieko blogo , bet gyvenime gali rinktis ką širdis sako.

114

Re: M+M jus uz ar pries?

Jūsų Košmaras parašė:

naikint **** ir pyderastes...

Va kaip reikia patikrinti big_smile https://www.youtube.com/watch?v=TcGocDbby38

115

Re: M+M jus uz ar pries?

tad jei nežinot, verčiau patylėkit

116

Re: M+M jus uz ar pries?

kodel mane tyldai, nereaguok tiesiog

117

Re: M+M jus uz ar pries?

na, mane tiesiog erzina tokie dalykai, kai žmogus pasako totalią nesąmonę ir galvoja, kad jis visiškai teisus smile

118 (redagavo GeraširdisSvolačius 2015-01-08 15:39)

Re: M+M jus uz ar pries?

Daiva parašė:

kodel mane tyldai, nereaguok tiesiog

Jus suklydote,jus pataise,kad su vaikais yra pedofilija.pastaba pasake teisinga .nek ko pykti,jeigu ko nežinau as patyliu smile

119

Re: M+M jus uz ar pries?

ok

120

Re: M+M jus uz ar pries?

Jūsų Košmaras parašė:

naikint **** ir pyderastes...

Ale kokios dar pyderastes nera tokiu yra liesbietes o kulturnai tai vadintusi homoseksualus asmenys ar netradicines orentacijos o koks neisprusimas, kokia tamsa netolerancija juk EUS gyvenam ir dar drysta kitus mokyti:::001.