1

Tema: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Graziai merginai , mano nuomone reikia grazaus vaikino ? Arba atvirksciai . Mano pastebetos poreles buna visada kazkuo panasios pvz. isvaizda  big_smile .

2

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

na is dalies is tikruju ir as pastebejau kad ne karta pora buna labai panasi netgi isvaizduos bruozai buna panasus... big_smile na zinoma ne pas visus taip buna bet tikrai pasitaiko smile Na tikrai ne tik isvaizda buna panasios pvz panele lb grazi o vaikinas i krokodila panasus bet gal pas ta panele vidus toks pats kaip vaikino isvaizda ;D ;d  ;D ;D

3

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Panom gerai jei jau turi isvaizda tai smegenys nebutinos... smile

Prtotingu panu as ir pats prisibijau ...

4

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

va todel  kad vaikina prisibijo protiongu panu daznai panos or pasirenka arba turtingus dedus arba tokius vaikinus kuriu isvaizda ne itin gera wink

5

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Andzelina, 19 parašė:

va todel  kad vaikina prisibijo protiongu panu daznai panos or pasirenka arba turtingus dedus arba tokius vaikinus kuriu isvaizda ne itin gera wink


vo cia tai nesutinnku

6

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

na bet as neteigiu kad visos taip as sakau kad taip buna bet ne visada wink

7

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

kas cia per nesamone tiek daug prirasiau isiunciau nauja zinute ir senoji issitrine:D

8

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

grozis laikinas... su laiku jis praeina. pasitaiko kad tie dalykai buna suderinti ir grozis ir  protas, bet ne visada. kas is to jei vikinas ar mergina grazi o pas ja ar ji tuscia puodyne. smile na jei iskai tik nuotykiu tai tinka ir grazus zmones big_smile

9

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Zmoguje viskas turi buti subalansuota, vidinis, isorinis grozis, protas....  manau pora yra ideali jei vienas kita papildo.....pvz jei abu labai protingi nera gerai.....taip pat jei abu labai grazus ir tt smile

10

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Kuo protingesne moteris, tuo mazesnis vyru pasirinkimas. Sios frazes autoriaus neprisimenu, bet labai teisingai pasakyta..

11

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Kvailos ir grazios dauk geriau nei protingos. Pirmiausia tokiom lengva smegenis papudrinti ir tokiu negaila prarasti. Protinga paliks gilu pedsaka tavo gyvenime ishsiskyrus ilgai jausiesi traumuatas.

Todel as renkuasi ta lengvesni varijanta, maziau sveikatai kenkia ... smile

12

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Nebutinai,svarbu zmones myli ir jiems yra gerai.

13

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Karolina, 25 parašė:

Graziai merginai , mano nuomone reikia grazaus vaikino ? .

visos kurios laiko save graziomis dazniausiai yra biaurios vidumi

14

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Karolina, 25 parašė:

Graziai merginai , mano nuomone reikia grazaus vaikino ? Arba atvirksciai . Mano pastebetos poreles buna visada kazkuo panasios pvz. isvaizda  big_smile .

Turbut tik tokias poreles ir tepastebi...

15

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Moterys myli ausimis, o vyrai akimis. Gražus ir kvailas vyras, normalios moters niekada neturės, o kvaila gražuolė apsuks smegenis bet kuriam, nors gal tai trumpam. Protinga, tegu ir nelabai graži - suvystys jai rekiamą gražuoliuką ilgam, o du protigi, tikrai ras daug bendro. Man niekada nerūpėjo vyriškio išvaizda, na, tiesa sakant Godzilos irgi nežavėjo. Manau, vyras turi būt šiek tiek simpatiškesnis už beždžionę, bet neturėtų kišenėj žodžio ieškot, turėt sveiką humoro jausmą, nebūt vulgarus, bet ir ne per daug santūrus.

16

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Gabija, 33 parašė:

Moterys myli ausimis, o vyrai akimis. Gražus ir kvailas vyras, normalios moters niekada neturės, o kvaila gražuolė apsuks smegenis bet kuriam, nors gal tai trumpam. Protinga, tegu ir nelabai graži - suvystys jai rekiamą gražuoliuką ilgam, o du protigi, tikrai ras daug bendro. Man niekada nerūpėjo vyriškio išvaizda, na, tiesa sakant Godzilos irgi nežavėjo. Manau, vyras turi būt šiek tiek simpatiškesnis už beždžionę, bet neturėtų kišenėj žodžio ieškot, turėt sveiką humoro jausmą, nebūt vulgarus, bet ir ne per daug santūrus.

aik aik svarbiausia ,kad vejai kisenese nesiautetu :::346

17

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Dovydas, 16 parašė:
Gabija, 33 parašė:

Moterys myli ausimis, o vyrai akimis. Gražus ir kvailas vyras, normalios moters niekada neturės, o kvaila gražuolė apsuks smegenis bet kuriam, nors gal tai trumpam. Protinga, tegu ir nelabai graži - suvystys jai rekiamą gražuoliuką ilgam, o du protigi, tikrai ras daug bendro. Man niekada nerūpėjo vyriškio išvaizda, na, tiesa sakant Godzilos irgi nežavėjo. Manau, vyras turi būt šiek tiek simpatiškesnis už beždžionę, bet neturėtų kišenėj žodžio ieškot, turėt sveiką humoro jausmą, nebūt vulgarus, bet ir ne per daug santūrus.

aik aik svarbiausia ,kad vejai kisenese nesiautetu :::346

ta pasaka su vejais kisenese galima paneigti. net ir siais materijos laikais tikrai yra nemazai merginu, kurios neziuri i vaikino pinigines stori,turi ir skyles. visa tai pakeiciama smile

18

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Pastebeju tiek , kad dazniausia buna taip, kad kiekvienas zmogus kitame iesko kazkokiu privalumu , vienas grazus kitas protingas, gal daug uzdirnatis arba  abu grazus nera labai gudrus lyg siek tiek konkuruojantys tarpusavy gal jiem to reikia . Buna ir tokiu poru kuris vienas tiesiog atrodo naudojasi kitu  viena dirba stengiasi kitas tiesiog tuo naudojasi, bet jiem abiem tai tinka .

19

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Viskas gerai kas gerai abiem

20

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Karolina, 25 parašė:

Graziai merginai , mano nuomone reikia grazaus vaikino ? Arba atvirksciai . Mano pastebetos poreles buna visada kazkuo panasios pvz. isvaizda  big_smile .

Gali turėti tai ko nori .
Grožis laikinas , ką paskui darysi ?