21

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Tomas, 19 parašė:
Karolina, 25 parašė:

Graziai merginai , mano nuomone reikia grazaus vaikino ? Arba atvirksciai . Mano pastebetos poreles buna visada kazkuo panasios pvz. isvaizda  big_smile .

Gali turėti tai ko nori .
Grožis laikinas , ką paskui darysi ?

Paskui darysis plastines operacijas. xD

22

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Karolina, 17 parašė:
Tomas, 19 parašė:
Karolina, 25 parašė:

Graziai merginai , mano nuomone reikia grazaus vaikino ? Arba atvirksciai . Mano pastebetos poreles buna visada kazkuo panasios pvz. isvaizda  big_smile .

Gali turėti tai ko nori .
Grožis laikinas , ką paskui darysi ?

Paskui darysis plastines operacijas. xD


Ant subinės ,nes tokiems žmonėms tik tokie dalykai rupi ,o ne tie vidiniai turtai ir grožis kuris yra žmogaus viduje .

23

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Bet turės gražią subinę ir džiaugsis. Išvis, nesuprantu kodėl žmonės bijo senatvės, žilų plaukų, raukšlių ir t.t. taigi čia normalu viskas.

24

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Karolina, 17 parašė:

Bet turės gražią subinę ir džiaugsis. Išvis, nesuprantu kodėl žmonės bijo senatvės, žilų plaukų, raukšlių ir t.t. taigi čia normalu viskas.


Nenormalu programine klaida eroras...

25

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Dovydas, 16 parašė:
Karolina, 17 parašė:

Bet turės gražią subinę ir džiaugsis. Išvis, nesuprantu kodėl žmonės bijo senatvės, žilų plaukų, raukšlių ir t.t. taigi čia normalu viskas.


Nenormalu programine klaida eroras...

nenormalu senti ? nenormalu yra visaip stengtis atrodyt jaunai, kai uzlipus laiptais i trecia auksta jau spaudimas uzkyla.

26

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Karolina, 17 parašė:
Dovydas, 16 parašė:
Karolina, 17 parašė:

Bet turės gražią subinę ir džiaugsis. Išvis, nesuprantu kodėl žmonės bijo senatvės, žilų plaukų, raukšlių ir t.t. taigi čia normalu viskas.


Nenormalu programine klaida eroras...

nenormalu senti ? nenormalu yra visaip stengtis atrodyt jaunai, kai uzlipus laiptais i trecia auksta jau spaudimas uzkyla.

Normalu normalu visiems kas sensta išskyrus tuos kas ne.Bet jei visi nesenstu irgi būtų normalu.
Dar normalų būti senu ir būti gražių big_smile

Dovydas, 16 parašė:
Karolina, 17 parašė:

Bet turės gražią subinę ir džiaugsis. Išvis, nesuprantu kodėl žmonės bijo senatvės, žilų plaukų, raukšlių ir t.t. taigi čia normalu viskas.


Nenormalu programine klaida eroras...


Tu teisus kažkur mygtukas išjungia senėjimą .Tik fantastiška pakol kas ,bet įmanomą.

27

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Karolina, 17 parašė:
Dovydas, 16 parašė:
Karolina, 17 parašė:

Bet turės gražią subinę ir džiaugsis. Išvis, nesuprantu kodėl žmonės bijo senatvės, žilų plaukų, raukšlių ir t.t. taigi čia normalu viskas.


Nenormalu programine klaida eroras...

nenormalu senti ? nenormalu yra visaip stengtis atrodyt jaunai, kai uzlipus laiptais i trecia auksta jau spaudimas uzkyla.


Senti yra eroras :::346

28

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

O as kazkaip pastebejau,jog buna priesingai..visiskai nepanasus..jei grazi panele,bus vaikinas nekoks, arba atvirksciai:) ir tikrai ne karta ta pastebejau:)

29

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Man patinka grazios, lieknos, ir papustom lupytem.Graziom merginom, lengviau gyvent.

30

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Monika, 22 parašė:

O as kazkaip pastebejau,jog buna priesingai..visiskai nepanasus..jei grazi panele,bus vaikinas nekoks, arba atvirksciai:) ir tikrai ne karta ta pastebejau:)


kiekviena kart skirtingai xD

31

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

As irgi pastebejau poras, kur vienas grazus o kitas ne.
Jau ne karta gavau pastaba is vaikino, kad del to jog esu grazi, prie manes baisu prieiti- "kiekvienam sunku buti atstumtam"- buvo padoriausias atsakymas. Ir del to manau kad jei esi grazi ir dar turi siek tiek proto- tai tikrai yra sunku su vyriskos lyties atstovais smile

32

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Zmones daugiau ar maziau elgesi  unreasonable, tokia jau ju prigimtis. Mes daug dalyku darome (kartais net kenksmingu sau) del mados todel kad “visi” taip daro ir t.t.
Grozis tai ne kas kita kaip sveikatos rodiklis, simetrija, labiausei tinkama vaikams gimdyti patele skaitosi “grazi”. 
Vyram ishvaizda pirmas yspudis ir nedaugiau, jei zinai kaip elgtis gali buti ir storas ir mazas ar bet koks gali pasikabinti betkokia grazuale.

33

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Dabar galiu pasakyt, kad turi patikt žmogus, jo charakteris o išvaizda tada bus nesvarbi . Turi traukt žmogus patikt .Mylimo žmogaus gali būt daug big_smile

34

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Karolina, 26 parašė:

Dabar galiu pasakyt, kad turi patikt žmogus, jo charakteris o išvaizda tada bus nesvarbi . Turi traukt žmogus patikt .Mylimo žmogaus gali būt daug big_smile

tai jau tikrai,kas is to grazuolio,kuris zodi kisenej iesko ir nesamones blevizgoja...Ar koks savimyla: 'oi koks mano presiukas ,paziurek" ir pan... Tik mato save,o paneles nepastebi..

35

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Sakykit kaip norit,bet tiesa tokia,kad pirmiausia kreipiam demesį į išvaizdą :)Jei būsi neišvaizdi,su tavim nelabai kas ir benores pažindintis...tad nereikia apsimetineti ir sakyti,kad svarbu tik vidus...:)

36

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

o as vertas grazios panos ? big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

37

Re: Graziai merginai grazus vaikinas ?

Labai seniai esu žiūrėjęs tą realybės šou "Beauty and geek" ir įstrigo vieno "moksliuko" pasakymas, maždaug: "mes turim turėti kažką ypatingo viduje, kitaip liktume visų gražuolių šešėlyje". Gal kažkiek ir teisingas, gal ir ne, bet man tiesiog įsimintina mintis. smile