1

Tema: Graziausias merginos vardas?

Tai kaip vaikinai,kokie vardai jums graziausi? smile

2

Re: Graziausias merginos vardas?

Vardas tai nieko nereiskentis simboliu rinkinys kuris veliau ygauna prasme pazinus ta asmeni.  Klausimas skamba pan.: kokiu vardu esate sutike nuastabiiausia asmeny. arba graziausia mergina?

Man kaip Zilvinui gal turetu Egle patikti ? ir tik tua atveju jei as kazkada pazinojau ka nors nuastabaus tua vardu ...   

pvz. Alizee  wtf? kas cia pasishaipymas ar vardas?  bet jei tik paziureti

http://www.youtube.com/watch?v=ct8KEYjVn00   

gal ir neblogas vardas .... smile arba kaip be pavadinsi taip ne pagadinsi  smile

3

Re: Graziausias merginos vardas?

Zilvinas, 38 parašė:

Vardas tai nieko nereiskentis simboliu rinkinys kuris veliau ygauna prasme pazinus ta asmeni.  Klausimas skamba pan.: kokiu vardu esate sutike nuastabiiausia asmeny. arba graziausia mergina?

Man kaip Zilvinui gal turetu Egle patikti ? ir tik tua atveju jei as kazkada pazinojau ka nors nuastabaus tua vardu ...   

pvz. Alizee  wtf? kas cia pasishaipymas ar vardas?  bet jei tik paziureti

http://www.youtube.com/watch?v=ct8KEYjVn00   

gal ir neblogas vardas .... smile arba kaip be pavadinsi taip ne pagadinsi  smile


ten gal skaitosi idomiai o pranzuzai gal taria alizije
<<< man patinka Nijolė,Toma,Edita,Mary-Ann,Giorgia,Neringa,Nastia,Aisa,Julia,Aura(jei gerai parasiau)man sitie vardai asocijojasi su labai graziomis panelemis su kuriomis susipazinau, aisku  jei  jos but buvusios kokios narkomanes,pijokes paskutines tie vardai neasocijuotusi man su groziu
<<< pazinojau tokia Zene ;D normali panele tik idomus vardas dar prie tos kompanijos buvo viena FEDE :::b02 bendravarde bet kad panele :? kai draugai atvarydavo ir mane ne pravarde o vardu saukdavo tai mes abu islekdavom ir atsisukdavom sinhtoniskasi ;D

4

Re: Graziausias merginos vardas?

vai, Fiodorai, net zandukai nukaito :::818
>>> man labai grazus vardas yra Vytautė. nepazistu nei vienos. siaip labai grazus.. ir jei kada nors turesiu mergyte, turbut (jei vyras sutiks) duosiu jai si varda

5

Re: Graziausias merginos vardas?

Man Maja gražus vardas "_"

6

Re: Graziausias merginos vardas?

Man patinka Vytaute, Gabija, Kristina, Roberta, Skaiste, Karina, Neringa, JURGA big_smile big_smile big_smile big_smile

7

Re: Graziausias merginos vardas?

man tai asmeniskai su merginu vardais sunkiausia...nes kaskaip jei zinau ir patinka koks vardas tai atsiranda mergina kuri ta varda pagadina...
Ieva-Marija ( kaskodel graziai skamba) toks nuostabus derinys...

8

Re: Graziausias merginos vardas?

MAN TAI GRAZIAUSIAS MANO VARDA:::027:::027:::027:::a17

9

Re: Graziausias merginos vardas?

O man lb grazus mano vardas!:::818 Aisku, kai jo nesutrumpina ir nepradeda vadinti Jule. Juliuku ar Julyte jei vadina-irgi malonu:::807 Iskart pasijuntu, maza, miela mergaite:D)
Jei ateity susilaukciau dukrytes-noreciau jai padovanoti Vakares varda. Man jis kazkuo ipatingas!

10

Re: Graziausias merginos vardas?

Sveiki smile Manau ne vardas zmogu puosia..o zmogus varda:::d05  jei zmogus yra spalvingas..vardas tampa tokiu pat isskirtiniu smile

11

Re: Graziausias merginos vardas?

mANO NUOmone vardus reiktu pakeist skaiciu raidziu kombinacijom maziau problemu kiltu

12

Re: Graziausias merginos vardas?

mergaičių gražių vardų labai daug man: Gabija, Skaistė .. Kamilė labai gražus, bet labai jau dažnas patapo .. ir t.t.  :::818 o berniukų išskirčiau kelis: Žygimantas, Eigirdas ir Mažvydas smile nei vieno nepažįstu šiuo vardu, bet labai jau, labai ... :::858
Savo vaikams duosiu lietuviškus vardus smile beto, atsižvelgsiu į tai, kokie tais metais vardai "ant bangos" .. pamenu mano klasėj buvo bent  5 Vaidos, 3 Živilės .. smile

Dovydas, 16 parašė:

mANO NUOmone vardus reiktu pakeist skaiciu raidziu kombinacijom maziau problemu kiltu


ir dar pasakyk, kad visų vardai negali kartotis smile gal pavyzdį pasakytum vardo? smile


13

Re: Graziausias merginos vardas?

DOvydai> noretum kad tave sauktu kokiu 4032? ;D ;D

14

Re: Graziausias merginos vardas?

Vaiva, 20 parašė:

DOvydai> noretum kad tave sauktu kokiu 4032? ;D ;D


ner skirtumo kad ir 7bns0a

15

Re: Graziausias merginos vardas?

Antosia,Magratab,Magila,Zoja,Cehna,Šubna,Zena,Dukma,Lenina,Hekna,Lionka,be tokiu vardų nebūna geru big_smile

16

Re: Graziausias merginos vardas?

man grazus vardai Vakare, Austeja, Aistra is berniuku uzstriges vardas Nerejas, kuris man labai patiko smile

17

Re: Graziausias merginos vardas?

Rasa, 25 parašė:

man grazus vardai Vakare, Austeja, Aistra is berniuku uzstriges vardas Nerejas, kuris man labai patiko smile

Nerejas idomu i kuria vieta xD? :::346

18

Re: Graziausias merginos vardas?

Ariele turbut smile

19

Re: Graziausias merginos vardas?

man graziausi,Andzelika,Aiste,Veronika seip ir kiti labai grazus bet tie graziausi big_smile

20

Re: Graziausias merginos vardas?

big_smile