1

Tema: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Ieskok.lt kaip visada forumo dalyviams pirmiems pateikia ieskok.lt naujoves.

Šį kart norim pateikti naują anketos dizainą. Išreikškit savo nuomonę apie naująją anketą. Ar norėtumėte, kad ji pakeistų senąją? Pliusai, minusai, pastebėjimai ir pageidavimai.


naujos anketos pavyzdys

2

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Primename, jog tai dar ne final versija ir nemazai funkciju dar neveikia, na bet esme jau matosi smile

3

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Sveiki, anketa atrodo visai neblogai, bet klaidu tikrai dar yra smile albumas saunus ir nuotraukos keliasi ganetinai greitai smile sauniai padirbejot smile

4

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

per didele pripratau prie klasikines anketos

5

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

klasikine tai kaip prie numirelio pirsto kortele laidojimo biure big_smile big_smile sita liuks anketa smile

6

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

na, as sutikciau su Fiodoru. irgi as tradiciju laikytoja big_smile) patinka tai, kas sena big_smile) taciau nespjaunu ir i pokycius. labai apsidziaugiau, kai pakeite ieskoko apipavidalinima, (t.y. pridejo fone rastus. labai grazu, elegantiska netgi).
na, o del anketos, man irgi jos dydis uzkliuvo. visas naujas langas. man asmeniskai noretusi tamsaus fono, o ne sviesaus. gal kitiems patinka sviesus. todel idealiausia butu, jei butu galima pasirinkti ji. lb patinka mygtuku ir visu kitu detaliu apvalios formos. idomus pasirode naujas laukelis "nuotaika".
p.s. klaideles rasyboje >>> "gyvenimo šūkis" ir "juokngiausias nuotykis"

7

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Nijolė, 22 parašė:

na, as sutikciau su Fiodoru. irgi as tradiciju laikytoja big_smile) patinka tai, kas sena big_smile) taciau nespjaunu ir i pokycius. labai apsidziaugiau, kai pakeite ieskoko apipavidalinima, (t.y. pridejo fone rastus. labai grazu, elegantiska netgi).
na, o del anketos, man irgi jos dydis uzkliuvo. visas naujas langas. man asmeniskai noretusi tamsaus fono, o ne sviesaus. gal kitiems patinka sviesus. todel idealiausia butu, jei butu galima pasirinkti ji. lb patinka mygtuku ir visu kitu detaliu apvalios formos. idomus pasirode naujas laukelis "nuotaika".
p.s. klaideles rasyboje >>> "gyvenimo šūkis" ir "juokngiausias nuotykis"


jo tikrai nuo tos baltos spalvos  akis kauda
nebutu galima mums patiems spalva pasirinkti , arba bendra fona patiems nusireguliuoti:anketos, forumo ir pan big_smile butu jega ! mums pora migtuku palikti kur nors, o mes jeis pasinaudosim

8

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

na va ir cia vejai pokyciu atpute smile
>
man  noretusi irgi kitokio fono, o del lango dydzio tai nera didele beda man jis netrukdo, tik noretusi kad spalvas galima buytu pasirinkti paciam anketos.
> bet is esmes man patiko. supanasejo sita versija i facebooka kazkuom smile

9

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Linas, 21 parašė:

na va ir cia vejai pokyciu atpute smile
>
man  noretusi irgi kitokio fono, o del lango dydzio tai nera didele beda man jis netrukdo, tik noretusi kad spalvas galima buytu pasirinkti paciam anketos.
> bet is esmes man patiko. supanasejo sita versija i facebooka kazkuom smile


zinai kuo buvo gerai mazos anketos ?sakykim esi prisijunges ir nori pasziureti anketas tada atverti apie trisdesimt anketu is prisijungusiu ir pujkiai matosi dekstope kur yra pagrinndinis lapas o kur yra anketos, netgi jei tos SENOS anketas nepakrautos pilnai tu gali normaliai susirasti pirma lapa ir narsyti toliau...dabar to GREITAI padaryti negalima reikia jas vartyti po viena ir ieskoti kol atrasi pagrindini puslapi ... aisku Linas to nedaro bet uztat daro kiti tai jie ir nervinasi ir aisku Linas pasakys atversti viena anketa i karta ... nu bet kodel as turiu ieskoke keisti kaskarta iprocius kai pakeicia kanors jame? susinervimu ;( :::a22 JEIGU SPALVAS GALESIME PASIRINKTI PATYS AR GALIMA PASIRINKTI IR ANKETOS DYDI?DAR VIENA MIGTUKELI SALIA SPALVU smile
as patenkintas esamu dizainu spalvomis dydziu viskuom juk jis naujas ,nesenai pagerinot viska


10

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

dizainas niekad nera pirmoje vietoje, svarbu patogumas ir funkciju pasiulymas.
vietoj to kad butu pvz pasiulytas normalus geras chiatas, tai kas metus dizainus kaiteliojate wink

11

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

tos dovanos man kelia fobija.... (one.lt)

12

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Giedrius, 27 parašė:

dizainas niekad nera pirmoje vietoje, svarbu patogumas ir funkciju pasiulymas.
vietoj to kad butu pvz pasiulytas normalus geras chiatas, tai kas metus dizainus kaiteliojate wink


senasis ciatas buvo patogus tikrai ,kai kurie zaidimai ten buvo kaip plaistaisone :V pulas saskes , manau jis uzsidare del kitu priezasciu ,ne del paprasto dizaino...

13

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

ar galima vel pasidaryt sena dizaina? sitas mane zudo...

14

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Ne

15

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

ech...o galetu but alternatyva pasirinkti kam kuris akiai maloniau... na bet ne mano vieno cia nuomone reikalinga...

16

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Anketa keiciama ne tik dėl naujo dizaino, bet ir dėl klaidų senoje anketoje. O klaidų mes leisti negalime.

17

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

db viskas aisku, teks priprast big_smile aciu uz issamu atsakyma smile

18

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

o man patinka,tik  tu dovanu nereikia tikrai.O taip CIKI

19

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

apie naująją anketą tai kazkoks idomus dalykas:::819noriu kam nors parasyti laiska tai spaudziu siusty ir jokios reakcijos keista kazkoks idiotizmas seno dizaino kai buvo tai tikrai viskas puikiai veike.

20

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

viskas puikumelis cia smile))))