21

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Laimi: kokią naršyklę naudojate?

22

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Laimis, 26 parašė:

apie naująją anketą tai kazkoks idomus dalykas:::819noriu kam nors parasyti laiska tai spaudziu siusty ir jokios reakcijos keista kazkoks idiotizmas seno dizaino kai buvo tai tikrai viskas puikiai veike.

laimi, gal tu nesupratai, cia su ajax issiuncia, na anketa neuzsidaro, tik tekstas dingsta ir pranesimas astsiranda. gal javascriptas pas tave isjungtas ar ie saugumas durniuoja.

23

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Senai laukiau pokyciu.Man labai patinka. Saunuoliai;)

24

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Vytis23 pas mane senukas dabar kompas bus litu reiks nusipirkti gera normalu windows98

25

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Bet GLIUCINA ZIAURIAI

26

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Auksineraide, 17 parašė:

Bet GLIUCINA ZIAURIAI

Gal galima konkrečiau?

27

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

idiotiska nesamone neimanoma laisku issiusti seniau tai nors normaliai viskas buvo dabar tai nera zodziu ka pasakyti

28

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

o man visai patinka smile nors neiparingai ka ir suprantu tokiosia dalykosia bet dizainas visai geras :::027

29

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Neringa: kokią naršyklę naudojate?

30

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Hmm. Būtų neblogai, jeigu padarytumėte screenshotą ir atsiųstumėte man.

31

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

man įdomu pasidarė .. dabar kaip ir du dizainai gaunas (anketa ir visas likęs ieškok), tai su laiku viską pakeisite ar taip ir liks? smile

32

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Ingrida laikas parodys.Viskam savas laikas smile

33

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Taip, keisis visas dizainas.

34

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Jei keisis viskas ... ar nemanot, kad kai viską pakeisit, tai daugeliui (galbūt ir patiems) greit nusibos tas dizainas? smile Tarkim, jei esam pratinami prie naujo dizaino .. ateinam kada ir matom, kad jau pasikeite visas ieškokas: O, JAU VISAS NAUJAI .. ,o jei nebūtume matę išvis naujo dizaino, sakytume: O! GERAS ...  VISKAS PASIKEITĖ! :::234 :?

35

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

man patinka ta zydra spalva...

36

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Ingrida dizainas nėra prioritetinis dalykas.Svarbiau yra ištaisyti įvairias puslapio klaidas (bugus),o po to ateis laikas ir dizainui smile Nes puslapis susideda iš kelių dalių pašto,anketos...

37

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Aham.. Pridirbot, grazu paziureti.. Pvz asmeniskai as 90% ieskoke bunu per iphone, tai va cia ir prasideda visos linksmybes - per daug paveiksliuku naujame anketos dizaine, realiai krauna 2x ilgiau nei pati ieskok.lt.. Ir kitas ziauriai uzknisantis dalykas - textbox.. Na nejaugi butina ir ten su javascript, a? Nes pvz dabar yra be sansu parasyt kam nors nauja zinute.. hmm 

38

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Na ieskok.lt dizainas keiciasi ne tik del to, kad senasis pabodo, bet ir del to, nes kinta pateikiamos informacijos kiekiai, nauju funkciju pridejimas. Be to ieskokas nera daromas specialiai iPhone turetojams o normalioms narsiklems, taigi prioritetas yra, kad pirmiausia gerai veiktu ant kompiuteriu narsykliu. Taciau, atsizvelgiame ir i jusu pranestas problemas ir stengiames jas pasalinti, taigi nuo siol ir su iPhone dabar jau galite rasyti laiskus is naujosios anketos.

39 (redagavo Giedrius, 28 2010-08-31 09:07)

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Vladas, 25 parašė:

Na ieskok.lt dizainas keiciasi ne tik del to, kad senasis pabodo, bet ir del to, nes kinta pateikiamos informacijos kiekiai, nauju funkciju pridejimas. Be to ieskokas nera daromas specialiai iPhone turetojams o normalioms narsiklems, taigi prioritetas yra, kad pirmiausia gerai veiktu ant kompiuteriu narsykliu. Taciau, atsizvelgiame ir i jusu pranestas problemas ir stengiames jas pasalinti, taigi nuo siol ir su iPhone dabar jau galite rasyti laiskus is naujosios anketos.

Nu kad ne, kad veiktu ant visu narsykliu, galima visiskai nekeisti dizaino.

Beje, jus kelis dalykus ziauriai sugadinote su naujomis funkcijomis. Vietoj keliu visiskai man nenaudingu funkciju dingo kelios man labai patogios funkcijos. Paskui su informacijos isdestymu nesamones vietomis. Techniskai darbas atliktas tvarkingai, bet kas kure funkcionalumus bei informacijos pateikimo logistika uzsiminejo, tai vietomis ziauriai ziauriai nesamoniu pridirbo. Nebuvo daryta jokia poreikiu analize. Pvz diziausia nesamone kokia gali buti yra padaryta su uzrasu knygele. Imones uzsako specialius tyrimus, kurie atlieka spcealias analizes, kaip kodel ir kur kokia info turi buti pateikta, ko istikruju reikia vartotojui (beje, toks mano darbas ir yra.). Tai pas jus atrodo viskas nueita priesingu keliu.

Ok, kalba apie uzrasu knygele.

1. Kam tas baltas laisvas plotas. Ok, kai paspaudi isskleisti, ten galima rasyti zinute.
Bet kam jisai? Kam skrolinti i apachia?

Na gerai, is pradziu.

Koks knygeles tisklas? O koks tikslas "tik prisijunge nariai"? Tai ar nera knygeles pirminis tikslas rasti zmogu, kuris prisijunges ir tada jam parasyti (jeigu nori). Tad gaunasi du tikslai. Pirmas rasti/ pamatyti prisijungusi zmogu. Antras, kai radai ir nori - jam patogiai parasyti.
Tad su pirmu tisklu jum su nauja versija visiskas "pravalas". Pabandysiu paaiskinti kodel. Pvz desineje meniu prie "atsijungti" ar "nustatymai" yra paveiksleliai? Kodel paveiksleliai prie komandiniu nuorodu yra naudojami? Nes akiai lengviau surasti ta nuroda, nes akis lengviau atpazista paveiksleli, negu perskaito teksta. O neatrodo, kad foto prie nicko yra tobulas paveikslelis? Tai kam jus panaikinte mazas foto ir palikote tik nuorodas?
Toliau.
Ok, cia portalas skirtas is principo naujoms pazintims. Nickai kartais neturi nieko bendro su zmogaus vardais ir daznai kartojasi, taip? Ir gali buti, kad vienu metu yra prisijungusiu ne veinas ir ne 10 ir net ne 20 asmenu is knygeles. Tad  prisiminkime pirmini tiskla knygeles - surasti zmogu, kuriam nori parasyti. Tai as naujoje versijoje dabar pas jus matau 20 nicku, madaug tokiu: naki 22, dali 23, mali 24. Kadangi as noriu su jais is principo susipazinti, tai tikrai nicku dar mintinai neprisimenu, ir norint pamatyti, kas yra prisijunges, as turiu 20 kartu spausti "ISSKLEISTI".  Ir net jei mintinai zinociau nickus, man patogiau surasti zmogu pagal foto (jau kalbejome pries tai).
Taigi, man jusu nauja knygele reiskia tiek, kad kiekviena karta turiu spausti 20 kartu isskleisti ant kiekvieno nicko ir tik tada nuspresti kam rasyti. O jei tai tenka atlikti ne karta i diena ?
Negana to, kad nors is meniu spaudi nuoroda "tik prisijunge ir su foto" vistiek pradziai atidaro visa knygele. Tad reikia dar papildomai viena karta visada pasausti "tik prisijunge". Zodziu visais atzvilgiais visiskas "pravalas". Na taip zmones nedirba, ir kas pas jus dirba, tam realiai dzin yra.
Beje, tokiu vietu pas jus pilna. Kai pradedi nagrineti nuo vietos ar funkciju tikslu ir paskirciu, galima pamatyti, kad paprastu, lengvai suprogramuojamu funkciju nera, o yra sudetingesnes, kuriu naudingumas abejotinas.
Bet speju, niekam neidomu, ka as cia parasiau wink juk juks patys zinote, ko mums reikia wink Ir jums nebaisus jokie konkurentai wink

40

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Vladas, 25 parašė:

Primename, jog tai dar ne final versija ir nemazai funkciju dar neveikia, na bet esme jau matosi smile


Normaliai...bet ne super :::a17