81

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

slamstas senoji liuks

82

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

**** kaip jus burbat cia..jus ka gyvenat sitam saite,kad reikia pripratinet prie patogumo? Man tai vienodai.. sustresnius kompus nusipirkyt ir ne lagins... juokingi,negaliuu... sitas saitas nebuvo keistas dar turbut nuo tu laiku,kai lankiau mokykla.. kodel lietuviai tokie niurzgliai ir nenori priimti juokiu naujoviu... zmogus padare,tai **** neziskyt cia,juk darbas milziniskas atliktas,priprasit!

83

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

o kur dingo senas portalo ivaizdis??

84

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

na baisiau nera, ankstesnis ir lengvesnis, ir patogesnis, o cia tai baisu dabar, be to tos reklamos uzkniso, kol pagauni jas sustabdyti, kad rasyti ar skaityti galetumei, zmogus

85

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Jonas, 24 parašė:

ech...o galetu but alternatyva pasirinkti kam kuris akiai maloniau... na bet ne mano vieno cia nuomone reikalinga...

Sutinku man naujasis dizainas irgi nepatinka puse funkciju asmeniskai man neveikia, gal todel kad plancetiniu kompu naudojuosi...butu tikrai saunu jei butu galima rinktis senas ar naujas dizainas, as noreciau senojo
Nes cia man viskas perdaug painu ismetyta ir mano meniu man neveikia nariams zinuciu parasyt negaliu !

86

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Nerija parašė:
Jonas, 24 parašė:

ech...o galetu but alternatyva pasirinkti kam kuris akiai maloniau... na bet ne mano vieno cia nuomone reikalinga...

Sutinku man naujasis dizainas irgi nepatinka puse funkciju asmeniskai man neveikia, gal todel kad plancetiniu kompu naudojuosi...butu tikrai saunu jei butu galima rinktis senas ar naujas dizainas, as noreciau senojo
Nes cia man viskas perdaug painu ismetyta ir mano meniu man neveikia nariams zinuciu parasyt negaliu !

Pataisymai planšetėms bus artimiausiu metu. Tuo tarpu rekomenduoju naudotis mobiliems įrenginiams skirta versija http://m.ieskok.lt

87

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

gera administracija cia,,puslapi kiek suprantu daro del saves:)? kiek vartotoju ir 90-95% nepatinka ,netinka,,,bet lieka pre saves,,,klausim nuomones apie dizaina bet i nuomones nekreipsim demesio:D

88

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Labiau patiko senesnė versija. Naujojoje trūksta anekdotų ir horoskopų skyrelių.

89

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

tinsanis parašė:

gera administracija cia,,puslapi kiek suprantu daro del saves:)? kiek vartotoju ir 90-95% nepatinka ,netinka,,,bet lieka pre saves,,,klausim nuomones apie dizaina bet i nuomones nekreipsim demesio:D

Jūs neteisus. Kiekviena nuomonė yra svarbi tačiau portalas turi virš 80 tūkstančių narių, o forume besipiktinantys pokyčiais yra labai maža jų dalis. Turime labiau atsižvelgti į daugumos nuomonę. Visiems įtikti neįmanoma wink

90

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

liuks

91

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

tokia nesamone grazinkit atgal buvuse versija.......

92

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Man asmeniskai nelabai patinka, bet gal reiks iprast, dazniau pasedet :DD

93

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Ipad'as....spaudziu 'nario meniu'  - nereaguoja. Senesniu zinuciu perziuros nerandu , ismeta paskutines 7-10 ir viskas. Atvertus susirasinejimo sarasa , vienos nuotraukos blankios , lyg pademgtos matine plevele , kitu aplamai neta , ryskios tik kelios. Neitakoja nei atsakymai nei ju padetis pagal eiliskuma.
Aciu

94

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Visiskai netinkamas naudojimui nei telefonu, nei kompiuteriu, gal jau laikas grizt prie senos versijos. Aciu

95

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Nepatinka ......:::049:::049:::049:::026:::026:::026:::216:::216:::216:::216

96

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Nepatinka

97

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Nepatogu naudotis, senas yra geresnis, nors dizainas nera blogas. Arba padarykit 2 variantus - sena ir nauja, tegul zmones patys pasirenka.

98

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Viktoras parašė:

Nepatogu naudotis, senas yra geresnis, nors dizainas nera blogas. Arba padarykit 2 variantus - sena ir nauja, tegul zmones patys pasirenka.

Deja, kad ir kaip norėtume, bet turėsime palikti tik naują. Palaikyti dvi sistemas yra pernelyg sudėtinga ir brangu.

99

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

nepatinka, ankstesne versija patogesne.. kam klausiat, jei vistiek paliksit nauja smile

100

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Joana parašė:

nepatinka, ankstesne versija patogesne.. kam klausiat, jei vistiek paliksit nauja smile

Klausiam tam, kad reikalui esant galėtume padaryti pakeitimus naujoje versijoje. Gaila tik, kad visuose šituose "nepatinka, gražinkit seną" labai mažai konkretumo.