141

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

uz sena,sis visai nekoks

142

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Saulius parašė:

A jau visiems pasikeitė? Nes sakė palaipsniui, ar aš paskutinis likęs su senu ? big_smile

turbut tu paskutinis,bet sena ir geresne

143

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

o as pasiilgstu dar senesnio varianto,kuris buvo pries kokius 8 metus.
Nu bet nieko, dabar visose srityse vyksta regresas.
Kuo ilgiau gyveni,tuo labiau supranti,kad gerai jau buvo.

144

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Ricardas parašė:

o as pasiilgstu dar senesnio varianto,kuris buvo pries kokius 8 metus.
Nu bet nieko, dabar visose srityse vyksta regresas.
Kuo ilgiau gyveni,tuo labiau supranti,kad gerai jau buvo.

Aha, prie ruso irgi geriau buvo big_smile

145

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Prie ruso buvo gerai, tik tada visi ziurejo anapus tvoros,kur zole zalesne.
Nekazkiek metu prabegs ir vel grisim i tuos laikus ,bet tam turi pasikeisti karta.
Kas del tinklapio, tai rimtai ...cia juk pazinciu portalas. Kam tie visokie bankai, "kas mane mate" visokie laikinimai ar nelaikinimai ir pan. nesamones.
Suprantu ,cia mano problema kad man norisi kuo paprasciau. Bet geriausias variantas - paprasciausias variantas : galimybe issifiltruoti narius pagal miestus,lyti ar hobi ; galimybe parasyti patikusiam nariui laiska ; galimybe gauti laiskus is kitu nariu.
Viskas, butu geriausias tinklapis pasaulyje.
Visa kita - tik apkraune smegenis nereikalinga man informacija. (zinoma ,- jums ji reikalinga,nes is to matyt uzdirbat).
Padarykit ,kad galetu rinktis kuri varianta naudot.
Pvz. Telefonas Nokia 3310 - vis dar geriausas pasaulyje. Paprastas ,turi viska ko reikia. Linkiu ir jums sukurti kazka panasaus.

146

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

"Kas mane matė" yra viena labiausiai naudojamų portalo funkcijų. Problema kad visų poreikiai labai skirtingi, o mes privalome maksimaliai juos patenkinti. Kitaip gausis geriausias portalas pasaulyje vienam žmogui.

147

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Gerb.ponas administratoriau Vyti,ka reiskia zmones tingus?Kone kaip izeidimas nuskambejo.Zmones ne tingus,o renkasi tai,kas jiems yra PATOGU.O jei nesirenka,vadinasi nepatinka,tai jiems sukelia diskomforta.O ne tingus ar dar kokie.Nemanot,kad bus zmoniu,kurie del dizaino,to paties nepatogumo tiesiog issiregsitruos?Manau bus tokiu.Puslapio nekrauna ir kazi ar tai del kompiuteriu,kodel kraudavo normaliai su senesniu dizainu?Jei sakot,kad tai del reklamu,vadinas reklamu daugiau,nes seniau irgi ju budavo,bet kraudavo normaliai,o ne taip,kaip dabar.Ir tikrai,kam klausiat nuomones,jei paskui tvirtinat,kad senojo nesugrazinsit?Kam isvis tada tokia tema sukurta,jei kiekvienam zmogui rasomi kontraargumentai ir niekas vis tiek nesikeis.Nelogiska ir nesamoninga.Tik tiek galiu pasakyt.

148

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

nepatinka, iš viso kiek reklamos - baisu, kol užsikrauna puslapis ir siaip tas pilkas fonas iš viso tragiškas. Noriu senosios versijos.

149

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

gal galima mazesnes anketu foto, nes jos jau ir teksta uzgozia...

150

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Vytis parašė:

Puslapis iPad planšetėms bus pritaikytas artimiausiu metu.

Nesuprantu kažko? hmm Čia visi tipo su planšetėm yra? ir dar iPad? ;oo  Kam to? Geriau sutvarkykit pilnai puslapį, nes primena kažkokius tai XxX.xx puslapius... 

Laisvė parašė:

nepatinka, iš viso kiek reklamos - baisu, kol užsikrauna puslapis ir siaip tas pilkas fonas iš viso tragiškas. Noriu senosios versijos.

Reklamos, nors ir negalima naudok beveik ant kiekvienos naršyklės AdBlock ar kažkas, ir nebus tų tau reklamų..
Be to Karšta linija, geriau kad pagrindiniam meniu kai rodo po vieną pranešimą jie eitų kaip ankščiau nuo naujausio, o ne "Random" Nes atsisėdi vakare ir matai ryte rašytą pranešimą.. Tikrai tai labai klaidina...

Ir dar.. su mobilia versija.. Reikėtų padaryt kad rodytų naujas peržiūras, atėjusius laiškus ir kita, iš karto prisijungus, t.y. kad būtų skaičiukai 1,2,3.. ir t.t.  tada būtų lengviau, nors pats ir nenaudoju tos versijos. big_smile

151

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Nepatinka,senesnis buvo geresnis.

152

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Laima parašė:

Nepatinka,senesnis buvo geresnis.

Taip žinom, ir rusų laikais gyventi buvo geriau, bet teko prisitaikyti prie nepriklausomos Lietuvėlės, taip kad teks ir čia prisitaikyti, kol viską padarys iki galo ^^

153

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Na o man viskas veikia ir viskas patinka.
Yra kur tobulėt, bet gi tam ir forumas kad siūlytumėt ką keisti, o ne tik kritikuot smile
Sutinku kad mob.versijoje ant ikonėlių galėtų rodyti kiek naujų dalyjų (kol kad tik ant pašto rodo kiek naujų laiškų, o kiek peržiūrų nerodo) ir dar galėtų mob.programėlėj (išmaniuosiuose) išmesti pranešimą kai ateina naujas laiškas.
O šiaip dizainas šis man mielesnis...

154

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Kol kas tai labai nepatogu, kazkaip visko prikista daug. Ta Karstoji linija nereikalinga savam meniu. Kol kas sena versija atrodo buvo daug geresne

155

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

senojoje versijoje buvo ypac faina skiltis anektodai: kur jie atsidure?

156

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

nepatinka

157 (redagavo Rūta 2013-06-08 21:26)

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Kol neįsijungiau ieškoko kitoj naršyklėj, tol mačiau senąjį vaizdą. Net nežainau, kada čia taip atsinaujinot :::026 Kol kas tikrai neįprasta ir vis dar viso meniu noriu ieškot dešinėj, vertikalioj juostoj. Kol įprasiu, bus tikrai labai nepatogu, bet šiaip gal ir neblogai.
Na ir pasipildysiu, kai visus skundus perskaičiau big_smile Man reklama visai nekliudo. rimtai. Aš jos nematau visai. O tai, kas dar kažkaip neužsiblokuodavo su AdBlock, radau irgi kaip užblokuot. Aha, už ką jums pliusas - tai, kad man, trumparegei ir pusaklei, didesnis šriftas yra netgi labai OK. Strigt nestringa niekas, o jei su laiku pastebėsiu, kas man neveikia, atlėksiu čia skųstis smile

Ir, tiesą sakant, jau turiu priekaištų. Perkrauta anketa, informacija kartojasi. Kam dukart kartot statusą, ko žmogus ieško? Ten, viršuj, kaip sakyčiau, anketos galvoj, statusas ir ko kas ieško, jau nurodyta, ten pat siūlyčiau perkelt ir tikslus, o iš žemiau išimt. Nes taip, kaip yra dabar, yra neblogai, bet būtų visai patogu - matai, koks kieno statusas, ko jis/ji ieško, kokie jo/jos tikslai ir ar verta toliau žiūrėt - juk visi dabar skubam...

158

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

Labai nepatinka.

159

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

puiku,tik reikia trupucio laiko persiorentuot

160

Re: Reikalinga Jūsų nuomonė apie naują ieskok.lt dizainą.

naujas dizainas niekam tikes. senas buvo paprastas ir aiskus.  Kasiaku pilna . nepatinka man