1

Tema: boksas

ka manote apie boksa ir jo taisykles

2

Re: boksas

atiuski bokso taisykles

3

Re: boksas

man tai nepatinka...ziauru...dauzo viens kitam snukius...nieko idomaus...cia mano nuomone....

4

Re: boksas

Dainius27 boksas nieko gero bet seip kiek teko draugu tureti mazdaug tavo amziaus kurie boksu uzsieme tai tikrai nepatartina gauti nuo ju smugio rankos nes labai stiprus smugiai.Didelis minusas jeigu uzsiimtum tai iskarto zinok kad noses kremzles neturesi antras veidas bus gan matytai po kiek laiko isdauzytas nuo pirstiniu smugiu.Patarciau pankrationas sporta pabandyti tikrai nuostabus sportas tas pats kas kik boksas bet pankrationas geriau ismokina ant smugiu ir savyginos veiksmu.Jis labai Lietuvoj pasidare negirdetas nes nelabai kas juo domisi lankiau tikrai esu patenkintas siuo sportu.Jeigu susidomesi siuo sportu parasyk man i anketa issamiau papasakosiu apie jy.

5

Re: boksas

boksas pats geriauses sportas nes as jau lankau ji 7 metus ir manjis pats geriauses sportas!!:D

6

Re: boksas

o man patinka boksas zinoma tik ringe.amerikietiskas kur rodo per btv. mano draugai keli taip pat siuo sportu uziimineja ir viena kart taip susipyko ir musesi tai kraupu buvo...

7

Re: boksas

moketi apsiginti yra gerai, bet boxso nepalaikau... ten daug kraujo ir shejp... neutral

8

Re: boksas

o man jega visa pykti islieti bokso kriauseje

9

Re: boksas

Man gaila boksininku ypac kai baigia karjera puse ju palieka beprociais daunais sutrenktom smegenim.zinau ka sakau.mano tevas buvo boksininkas,trauma po traumos metai is metu palieka nebe tas zmogus koks buvo o isprotejes ,,....ir mano tevai isiskyre.:(

10

Re: boksas

Nezinau ar boksa butu galima vadint sportu.. greiciau pavadinciau "snukiadauziu" ir praktikuojas tie kurie protu mastyt negali, kaip sako "sila iest uma ninada"

11

Re: boksas

Viktorija, 24 parašė:

Man gaila boksininku ypac kai baigia karjera puse ju palieka beprociais daunais sutrenktom smegenim.zinau ka sakau.mano tevas buvo boksininkas,trauma po traumos metai is metu palieka nebe tas zmogus koks buvo o isprotejes ,,....ir mano tevai isiskyre.:(

Tu cia pavieni atveji kazkoki pasakoji..:)
O siaip kiek zinau koviniu sporto saku sportininkai arba pereina i nusikalstama pasauli, arba pakyla i profesionalu lygi ir uzdirba isto pinigus..:)

12

Re: boksas

nemanau..o kur daugiau su nukvakusiom smegenim ir eit jei ne i nusikalstama pasauli jie visi agresyvus palieka bet kokiu atveju..

13

Re: boksas

mano tetis nori kad lankiciau boksa

14

Re: boksas

lankyk...vis kaska veiksi,nei tupesi namie ar kieme...

15

Re: boksas

Labai protingai pasake beveik visi tikrai apie nusikalstama pasauly Tomas26 labai puikiai pasake.Viktorija24 taip tikiu kad stogas pavaziuoja suprantu pilnai.Adas16 kalbi lankai apie 7 metus nelabai tiketina tikrai nepyk bet nepatykeciau.

16

Re: boksas

Vaidotas, 12 eik su teveliu i pankrationa bus tikrai idomu ir jaunu kaip tu buna grupes pagal amziu padarytos ir manau po kiek laiko paciam patiks po keletos metu sugebesi jau ir pats parodyti pries museikiukus ka sugebi.

17

Re: boksas

truputuką tūpas žaidimas, manyčiau.

18

Re: boksas

Uz boksa tikriausia kvailesnis sportas gali buti tik koks kerlingas (o, atsiprasau, akmenslydis)...

19

Re: boksas

Tomas, 22 parašė:

Nezinau ar boksa butu galima vadint sportu.. greiciau pavadinciau "snukiadauziu" ir praktikuojas tie kurie protu mastyt negali, kaip sako "sila iest uma ninada"

Nusisneket labiau ir negalejai.Jei tau nepatinka sis sportas tai gal nesnekek geriau nesamoniu.Tarp kitko pasidomek Lenoxu Lewisu,tada kalbek,kas masto protu ir kas ne.As paziureciau,kaip tavo "uma" tau padetu situacijoje,kurioje reikia panaudoti jega,kad apgintum pvz savo drauge ar pats apsigintum.

20

Re: boksas

patarciau eiti i pankrationa aisku iskarto sakau kad snukelis bus isdauzytas bet apmoko tikrai savyginai puikiai.butent ir siame sporte daug ko galima ismokti jis gaila kad Lt yra mazai girdimas sportas del bokso pora pazystamu turiu kurie tikrai su stazu neblogu sio sporto vienas prasigere kitas kaip trenktas visiskai nesamones murma su juo pabendravus:(ko noreti juk palankius 10metu tikrai kad galvyte atidauzyta butu man uzteko palakyti pankrationa visa ziema eina sau kai gryzti namo vaziuoji sutinusiu nuo smugiu veidu tai nekoks jausmas paskiau buna eiti del darbo kur pokalbiui visi ziuri baisiai skersai kaip i koki  xuligana nors nieko nezino apie tai.tame sporte reikalingos koju apsaugos paskiau pirstines seip  ir kainuoja nes niekas nemoka o naudotas pirstines tai nesinori uzsidedineti nes kiek teko tai visos senos ir nuo ranku prakaito labai paskiau nemalonus kvapas baisus:/o kitas varijantas kad nezinau kodel taip bet jeigu buni naujokas tik istojas i sia sporto saka tau duoda poromis  mustis su kokiu geriausiu kuris yra tai man vaizdelis nekoks buvo kai  slanga  dvimetrini ir raumeninga su manimi paskyre tai buvo vaizdas manau is juoko nugriutumete sugebejiau tik pora kartu apsiginti o visi smugiai tiesiai graziai ejo i veida ir kojas vos namo sugebejiau paskiau atvaziuoti o ant kitos dienos net i darba nevaziavau nejauciau nieko kune:)