41

Re: boksas

Vaidai, juokingo tas, kad neitema rashai tongue

42

Re: boksas

Boksas tikrai ne geriausias sportas vien del galvos dauzymo... paziurekit i visus buvusios bokso cempionus, ka jiem padare sis sportas... as uzsiimineju daug humaniskesniu sportu - shidokan karate tongue Nors pas mus leidziami smugiai is koju ir kelieniu i galva bet reikia buti labai zioplam kad toky gautum smile O apie smugius i galva is ranku nera nei kalbos tongue

43

Re: boksas

Vytenis, 18 parašė:

Boksas tikrai ne geriausias sportas vien del galvos dauzymo... paziurekit i visus buvusios bokso cempionus, ka jiem padare sis sportas...

Nuosirdziai palaikau Vytenio nuomone siuo klausimu. Skaitydamas tavo posta prisiminiau toki dalyka... egzistuoja teorija kuri sako kad: KIEKVIENA SPORTO SAKA RENKASI ZMONES PAGAL SAVO INTELEKTO LYGI... T.Y. palygink koki boksininko intelekta ir pvz karatisto intelekta... (pasirinkta atsitiktinai) manau kad nera ka lyginti... o dabar tiems kas megsta kabineti ishkarto pasakysiu kad ishimciu buna visur... as sneku apie dauguma.

44

Re: boksas

Geras dalykas boksas, Tie kas nebande jo lankyt tikrai nesupranta, man tai yra sportu sportas smile Zinau kad dauzo galvair pan.. Zinau kas atsitiko muhamedui ali ir isviso daug zinau apie boksa, svarbu lietuvoj neiti i varzybas, nes vistiek cia dar neapsimoka sportuoti uz pinigus, niekas nenori moket, visiems tik ziureti patinka... Nepasakyciau kad pankrationas saugiau ir kikboksas nera saugus, nors kita vertus ir per futbola galima nuo padkato susizeist visam gyvenimui kaip mano draugas, ir paskui likusia gyvenimo dali reikia praleisti vezimelyje.. bet kokiam sporte buna traumu.. Boksa esu lankes jau daug metu ir niekad nevaziudavau i varzybas, bet galeciau padeti i vieta ne viena.. Tevas neleisdavo treneriui imti manes i varzybas, viosada galvojau kad esu blogas sportininikas, taciau buvo visai9 kitaip, dabar tevui dar ir padekociau uz tai smile Nes baigineju univera svetima kalba kitoj swaly savo jegom ir turiu gera darba smile Taciau boksas man visada patikdavo ir net labai, nes ten ir taktika ir strategija ir greitis ir adrenalinas, zodziu jega ne sportas smile Svarbu gerai gintis, kaip- ir bet kokiame koviniame sporte, taciau ir puolimas labai svarbus, reakcija.. Iverst i galva gatveje galima per keleta sekundziu kokiems 4 zmonems.. Aisku nereikia tuom piktnaudziauti, nes galima prisidaryt bedos, taciau viseims boksininkams taip buna, visi turi reikalu su kriminaliniu pasauliu, taciau juk ne visiems skirta butikokio nors moxlo daktarais arba profesoriais, boksas yra greiciau gyvenimo budas, idomus gyvenimo budas turintis privalumu smile Siaip visi sportai yra gerai smile O jei nenorit kad sudauzytu galva eikit lankyt imtyniu smile Nors metano nereikes valgyt ir bet koki boksininka galit suraityt ir pankrationo kovotoja, tuo labiau karatistus arba shito-kanistus smile Jei is pirmo smugio neiskirs smile Nepykit jei ka izeidziau, as tiesiog sakau kaip yra smile aciu uz demesi yra smile

45

Re: boksas

smile big_smile Ovidijus shauniai parashe. Idomi tavo mintis kad lietuvoj uz vrzybas niekas tau nemoka. Visi ateina tik paziureti. Kiekvienos sportininko gyvenime ateina momentas kai SPORTAS PRADEDA DIRBTI TAU. Pradzioje tu investuoji ir sporta, laika, pinigus, pastangas, asmenini gyvenima ... viska ka tik galima.. bet ateina laikas ir sportas pradeda dirbti tau.. atsiranda pasiulymai, pradeda eiti pinigai... nauji sumanymai susije su sportu. smile Bet ovidijau is tavo posto supratau kad esi pasineshes ant bokso kaip reikiant bet sportuoji savo malonumui. Varzybos yra esminis momentas kiekvieno sportininko gyvenime, karjeroj... varybose skiriamas pripazinimas yra tavo pastangas... t.y. vieshai pripazystama kad esi geriausias kovotojas. Gaves si titula tu jau esi geriausias.. apie tave padeda zinoti zmones ir tai tik pagreitina ta momenta kai sportas pradeda dirbti tau. Elementariai jei ir pradetum pvz treniruoti vaikus ateitu laikas kuomet jie paklaustu tave kaip trenerio ka esi pasiekes.. ka tada jiems pasakytum? big_smile nedalyvavau varzybose nes nennorejau? big_smile TACIAU sie zodziai galioja tik tuo atveju jei ketini susieti savo ateiti su sportu... smile (o manau taip nera). jei dabar turi puiku darba.. baigineji geras studijas uzsienije vargu ar tau yra tikslinga daryti trenerio karjiera.. juolat kad ne kiekvienas zmogus gali buti trenriu. smile va... big_smile
Kiekviena sporto shaka turi savo filosofija, vienos daugiau kitos maziau ir yra labai puiku kai sporto saka tampa gyvenimo budu. smile big_smile tiesiog super! big_smile kovinis sportas valdo. big_smile

46

Re: boksas

Taip, tu esi visiskai teisus rokai smile sutinku su tavo nuomone, kaip jau ir pats matai kad nesieju savo gyvenimo su boksoi treneriu smile Tiesiog boksas man labai daug reiskia, daug ismanau apie si sporta, O del atlygio uz sporta manau lietuvoje nera tokio sporto uz kuri moketu tiek kad galetum gyventi vien tik is jo, ir dar tikrai neapsimoka dauzyti savo galvos uz tokias kapeikas cia lietuvoje, nes paskui ant vaistu net neuzteks smile Kazkodel lietuviai issigalvoja kad galima moketi tik uz krepsini, kartais net sako kad lietuva krepsinio sostine, taciau visi zinom kad krepsinis atsirado USA, ten taip pat ir bokso profesionalus ringas ir kikbokso smile As sportuoju savo malonumui, turiu savo stiliu ir pan. Bet i varzybas niekada neiciau dalyvaut, nes man jau sito nebereikia, mano gyvenime dabar yra kitas etapas, etapas kada reikia isitvirtinti visuomeneje, ir kovinio sporto varzybas ziureti luozeje smile Gal geriau buciau koks kovotojo vadybininkas o ne treneris smile Manau vienintelis vyriskas sportas yra kovinis. Beje girdejau kad lietuvoje nori pradeti rengti profesionalaus bokso ringa big_smile O gal net jau irenge, taciau ten tikrai nevyksta supersunkaus svorio kategorijos varzybos, greiciausiai ten vyksta koks bushido arba kikboksas smile 

47

Re: boksas

Na dabar juk rengia tuos visokius K-1 ir Bushido tarptautinius turnyrus lietuvoj... bet turint gera galva geriau buti sportininko vadybininku ir is to gauti pakankamai pinigu nei kovoti ringe ir stebti kaip tavo intelektas krenta. big_smile big_smile big_smile  As taip pat esu pasirinkes savo kovini sporta.. ir taip pat pakankamai apie tai ishmanau... big_smile ir kovinis sportas veza. big_smile Lietuvoj galima gyventi ish tam tikru sporto shku.. BET YRA TIK VIENETAI ZMONIU KURIE ISH TO GYVENA!!!! vienetai.

48

Re: boksas

ka gi jus cia kalbat boksas yra gerai...pats sportuoju jau 9 metus ir dar nieko tokio nera baisaus nutike

49

Re: boksas

Ovidijus, 23 parašė:

Taip, tu esi visiskai teisus rokai smile sutinku su tavo nuomone, kaip jau ir pats matai kad nesieju savo gyvenimo su boksoi treneriu smile Tiesiog boksas man labai daug reiskia, daug ismanau apie si sporta, O del atlygio uz sporta manau lietuvoje nera tokio sporto uz kuri moketu tiek kad galetum gyventi vien tik is jo, ir dar tikrai neapsimoka dauzyti savo galvos uz tokias kapeikas cia lietuvoje, nes paskui ant vaistu net neuzteks smile Kazkodel lietuviai issigalvoja kad galima moketi tik uz krepsini, kartais net sako kad lietuva krepsinio sostine, taciau visi zinom kad krepsinis atsirado USA, ten taip pat ir bokso profesionalus ringas ir kikbokso smile As sportuoju savo malonumui, turiu savo stiliu ir pan. Bet i varzybas niekada neiciau dalyvaut, nes man jau sito nebereikia, mano gyvenime dabar yra kitas etapas, etapas kada reikia isitvirtinti visuomeneje, ir kovinio sporto varzybas ziureti luozeje smile Gal geriau buciau koks kovotojo vadybininkas o ne treneris smile Manau vienintelis vyriskas sportas yra kovinis. Beje girdejau kad lietuvoje nori pradeti rengti profesionalaus bokso ringa big_smile O gal net jau irenge, taciau ten tikrai nevyksta supersunkaus svorio kategorijos varzybos, greiciausiai ten vyksta koks bushido arba kikboksas smile

o ar bandei sportuoti MUAY THAI? bent jau man yra daug geriau negu boksas

50

Re: boksas

smile gyti klausima nr. 1 jei muay tay geriau uz boxa tai kodel uzsimi boxu. big_smile ir nr 2 kaip tu isisvaizduoji kas turetu blogo ishkarto nutikti ?? big_smile viena diena atsibusi ir ? big_smile visa tai su laiku.. dabar dar 22 metai.. smile praeis dar meteliu daug ir pamatysi boxo pasekmes.... big_smile

51

Re: boksas

as tai pries boksa.. dzin jeigu juo uzsiimineja neaisku kas, bet kai mano katinas nori, tai as nagais ir dantim priesinuosi. seip taisykliu nznau bokso, bet manau kad ten nieko lb ypatingo ir negali but, jeigu visas sportas - vien snukiu dauzymas:V

52

Re: boksas

Cia kai kuriu zmoniu paklausius susidariau nuomone,kad ne vyrai sneka...Kaip yra pasakes vienas garsus Lietuvos bushido kovotojas : "tikras vyras save iprasmina dvikovoje". Susidares klaidingas mastymas, kad boksininkas ar kitas kovotojas butinai turi buti kazkoks nevisprotis,silpno intelekto, tikrai neretai vercia supykti.Taip sneka butent tie,kurie boksininkus pazista tik is TV ekrano,tapusius zvaigzdemis.O paziurejus i jas apskritai ne vien bokse ,o ,tarkim, muzikoje ir kine matosi ,jog iskile zmones nuo gero gywenimo butent ir tampa buki.Pazistu tikrai nemazai boksininku,kurie, galiu garantuoti ,yra didesnio intelekto koeficiento nei kai kurie is cia pasisakiusiu.Paklausius sneku apie pasekmes ,is karto atsimenu sena lietuviska patarle: "bijai vilko-neik i miska". Aisq daugelis ir neitu,bet pagalvokit,kad siais laikais ir kvepuoti nesveika wink

53

Re: boksas

Mantai, puikiai pasisakei. Visur yra ishimciu, tai kad boxininkai yra durni ya daugiau mitas.
Bet galbut tu neteisingai interpertuoji to tavo garsiojo kovotojo zodzius.. smile "tikras vyras save iprasmina dvikovoje".  o kas yra dvikova? galiu kirsti kad rashydamas shi posta dvikova isivaizdavai kaip dvieju zmoniu kova ringe. Va cia ir yra tavo siauras mastymas... dvikova tai netik dvieju zmoniu kova vieno priesh kita.. dvikova gali buti su gyvenimu, su problemomis, su principais, kova del ishgyvenimo... ir t.t.

Mastom placiau kolegos, mastom placiai.

Ir pabaigai noriu pasakyti kad kiekvienas kovinis sportas yra grazus, turi savo filosofija ir t.t. ir pan. ir neivienas kovinis sportas nera tik snukiu dauzymas, tai kiekvieno kovotojo kelias! Kelias i pergale. O sakyti kad tas kelias neteisingas niekas neturi teises.. tai kiekvieno zmogaus reikalas.. kazkas uzsiima koviniais sportais ir prakaituoja sporto salej o kaszkas gali dienu dienas prasedeti prie kompo ir nieko nevikti... zmones skirtingi, skirtingi ju poziuriai ir nuomones. smile

vsio.

54

Re: boksas

man wisaj patynka boksas wisalajk zjiuriu per tw zadu ji lankyti:pp

55

Re: boksas

Boksas tikrai gera sporto saka smile)) Man isvis patinka kovines sporto sakos , kadangi mano mieste (Jei galima ji taip vadint big_smile ) nera bokso treniruociu , tai uzsiemineju karate smile

56

Re: boksas

  T/Ž: 12/305
man tai nepatinka...ziauru...dauzo viens kitam snukius...nieko idomaus...cia mano nuomone....

57

Re: boksas

boksas labai gerai, ir paziureti galima is kitos puses. juk ne galvas dauzyt eina ten, o parodyt kaip isvengia priesininko smugio smile kaip ivalde ginybos mena ir t.t.

58

Re: boksas

boksininkai jus boksininkai...ka tu kliedi kad kremzles nosi isima?nesvaik...maziau filmu ziek...issima tik profam ir tai tik tie kuri nori issiima...veidas sudauzytas...tai aisku sudauzytas jei **** boksininkas esi...aisku ir geram kliuva malku...juk nebaleta lankai...sisip sporto saka nebloga...bet patartina lankyti iki kol sule baigiat...y profus varyti ne jei smegeneliu norit dar tureti...kai pasiulys y rinktine paimti...pamastykit boksiorai..ar tikrai geri esat ar apjeksit kovot su profais ...ten jau baigiasi zaidimai...ten jau tikros kovos...tai va...boksas gerai bet ir....

59

Re: boksas

Ovidijus, 23 parašė:

Taip, tu esi visiskai teisus rokai smile sutinku su tavo nuomone, kaip jau ir pats matai kad nesieju savo gyvenimo su boksoi treneriu smile Tiesiog boksas man labai daug reiskia, daug ismanau apie si sporta, O del atlygio uz sporta manau lietuvoje nera tokio sporto uz kuri moketu tiek kad galetum gyventi vien tik is jo, ir dar tikrai neapsimoka dauzyti savo galvos uz tokias kapeikas cia lietuvoje, nes paskui ant vaistu net neuzteks smile Kazkodel lietuviai issigalvoja kad galima moketi tik uz krepsini, kartais net sako kad lietuva krepsinio sostine, taciau visi zinom kad krepsinis atsirado USA, ten taip pat ir bokso profesionalus ringas ir kikbokso smile As sportuoju savo malonumui, turiu savo stiliu ir pan. Bet i varzybas niekada neiciau dalyvaut, nes man jau sito nebereikia, mano gyvenime dabar yra kitas etapas, etapas kada reikia isitvirtinti visuomeneje, ir kovinio sporto varzybas ziureti luozeje smile Gal geriau buciau koks kovotojo vadybininkas o ne treneris smile Manau vienintelis vyriskas sportas yra kovinis. Beje girdejau kad lietuvoje nori pradeti rengti profesionalaus bokso ringa big_smile O gal net jau irenge, taciau ten tikrai nevyksta supersunkaus svorio kategorijos varzybos, greiciausiai ten vyksta koks bushido arba kikboksas smile

vyksta jau profesionalu kovos ir lietuvoj ir tikrai ne bushido ar kikbokso,o bokso.

60

Re: boksas

atsiprasau kat taip sakayu bet man boksas man tas boksas:::756nes man ji snepatik ajai as pati jame dalivauciau o emerikietiski patika wow labai finai ten o taip kat eiti tai ne nes mano klasiokas eina vuos mne kekviena diena biega kraujas viena karta mokykloi biego kraujas