61

Re: boksas

Jurgita, 15 parašė:

atsiprasau kat taip sakayu bet man boksas man tas boksas:::756nes man ji snepatik ajai as pati jame dalivauciau o emerikietiski patika wow labai finai ten o taip kat eiti tai ne nes mano klasiokas eina vuos mne kekviena diena biega kraujas viena karta mokykloi biego kraujas

:::924

62

Re: boksas

ko ce kopini ka mano zodziai tau nepatika?

63

Re: boksas

Adas gal pasisparinguojam?

64

Re: boksas

manau muai thy yra geriau,pranasesnis uz boxsa!

65

Re: boksas

yra sakoma: sportas- sveikata,sportas- traumos. kiekviena sporto saka yra  savotiska, kiekvienas pasirenka ka nori...visi sportininkai senatvej turi sveikatos sutrikimu,bet kol esi jaunas, tada gali sportuot,bet reikia zinot, kada ta sporta palikt ramybei,nes kas per daug tas nesveika...

66

Re: boksas

Edvinas, 14 parašė:

Boksas tikrai gera sporto saka smile)) Man isvis patinka kovines sporto sakos , kadangi mano mieste (Jei galima ji taip vadint big_smile ) nera bokso treniruociu , tai uzsiemineju karate smile


mzk yra BOXO treniruotes, jeigu ka...

67

Re: boksas

O mano nuomone tai neivienas nieko gero nepasaket geriau eikit pakalbet apie kanors kita nes sita tema nei vienas nieko nenusimanot !! patikekit juokinga skaityt !!

68

Re: boksas

Nerijus, 17 parašė:

O mano nuomone tai neivienas nieko gero nepasaket geriau eikit pakalbet apie kanors kita nes sita tema nei vienas nieko nenusimanot !! patikekit juokinga skaityt !!



Jeigu cia niekas nieko protingo nebuvo pasakes, tai padaryk tai pats, juk taip gerai nusimanai..;)

69

Re: boksas

kik boksas idomesnis, daugiau veiksmo;)

70

Re: boksas

boksas jega!!!!

71

Re: boksas

ydomiai ce jus kaskaip diskutuojat:)))

72

Re: boksas

manau vyriskas rimtas sportas:)o tie kurie varo ant jo manau nieko nesupranta....

73

Re: boksas

uj boksas nuostabiausias sportas. Lankiau boksa ir turiu baigimo pazymejima :::010 ir nebutinai visi boksininkai :::236 kavailas poziuris... man boksas buvo aistra, stimulas, kuris verte judeti i prieki. Aisku priklauso ir nuo trenerio bei treniruociu tvarkos. As turejau pati geriausia treneri pasaulyje ir labai daug ko ismokau tiek kovos prasme, tiek psichologine. Toks sportas ugdo principus, padeda lengviau siekti tiksloir grudinti savo charakteri. Kai tuo uzsiiminejau nebuvo mano zodyne zodzio "negaliu", nes tas sportas mane islaisvindavo, suteikdavo stiprybes ir optimizmo. Bet aisku laikui begant (kadangi nebeturiu laiko tuo uzsiiminet) silpsta tai, kas buvo isugdyta... liudna. O amerikieciu kuriamas busido tai paskutinis ****, tiesiog per tv tryksta kovotoju noras pavaidinti, pasirodyti ir kuo daugiau uz tai pinigu susizert...Zema kaip sportininkui!

74

Re: boksas

Tomas, 26 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

Man gaila boksininku ypac kai baigia karjera puse ju palieka beprociais daunais sutrenktom smegenim.zinau ka sakau.mano tevas buvo boksininkas,trauma po traumos metai is metu palieka nebe tas zmogus koks buvo o isprotejes ,,....ir mano tevai isiskyre.:(

Tu cia pavieni atveji kazkoki pasakoji..:)
O siaip kiek zinau koviniu sporto saku sportininkai arba pereina i nusikalstama pasauli, arba pakyla i profesionalu lygi ir uzdirba isto pinigus..:)

Tokiu atveju istikruju yra labai daug wink Kad nuo dazno galvos trankymo stogas boksininkam paciuozia... Kad ir Mohamedas ali , matet kas kaip jis dabar atrodo ? Buves vienas geriausiu boksininku dabar vos paeina , serga parkinsono liga ir dreba visa laika... Bet siaip man boxas patinka wink Ir siaip palaikau visas kovines sporto sakas

75

Re: boksas

nesamone ce kaskokia kad nuo dauzymo stogas ciuoze...manau y sy sporta jei atejo koks durnius tai aisku ten jo protingu nepadarys..jis eina visur mutina vandeny paskui ir atsiranda kalbos kad daunai sportuoja toky sporta...isvis manau kovinis sportas gerai tuom kad lavina ne tik kuna bet ir vale ten labai stipre reikia tureti...

76

Re: boksas

nuo kiekvieno mikro smegenu sutrenkimo vystosi smegenu negalia ,dideja demesio sutrikimas.po kiekvienu varzybu tampi labiau issiblaskes,sunkiau susikaupt,neisklauso pasnekovo.proto gal ir neprarasi bet jau bendraut su tokiais sunkiau.visi geri sportai kur galvos nedauzo

77

Re: boksas

nesamones Gintautai kalbi turejas gal kokia150 kovu profesuonaleme ringe bet dar niekas nesiskundze kad sunku su manim bendraut....

78

Re: boksas

Darius, 27 parašė:

nesamones Gintautai kalbi turejas gal kokia150 kovu profesuonaleme ringe bet dar niekas nesiskundze kad sunku su manim bendraut....

tai gal butent tu esi isimtis is taisykles ir tavo smegenys nemirtingos po stora kaukole ;]
siaip kazkokius kitajozus per discovery rode, tai jis sau dauzo galva, kad ji priprastu prie smugiu, sukietetu oda ir pan, kad galetu veliau tuos smugius atlaikyt. gal ir bokse kazkoks grudinimasis buna.
bet siaip, nemanau, kad kam nors irodysi, kad galvos dauzymas tikrai nekenkia. manau kenkia ir dar kaip. tau tereikia dziaugtis kad vis dar esi sveikas. bet manau laikas parodys.

79

Re: boksas

bokste kartais krenta daug pajegesnis zaidejes nes nugaletojas tikriausiai ismane tehnika labiau big_smile bet kaip sportas tai ziaurokas :::036

80

Re: boksas

nu niekas ir neyrodineja  Aleksandrai kad nekenke bet koks profesionalus sportas jau yra negerai sveikatai kaip sako medikai...bet ka norejau pasakyti kad labai daug pazystu kovotoju visam pasaulyje...ir galiu pasakyti jei esi durnas tai gali eiti ka nori sportuoti vistiek sakys esi durnas.o boksas ar kokia kita kovine saka tik prieszastis tam pabresti...nemanai?