1

Tema: Graziausias vaikino vardas

Yra labai graziu ir labai mielu vaikinu vardu


Man tai labai grazus yra  GINTARAS;)*~




O jums?

2

Re: Graziausias vaikino vardas

Man mano vardas visai grazus... big_smile

3

Re: Graziausias vaikino vardas

nu jo;D

4

Re: Graziausias vaikino vardas

Tavo irgi labai grazus vardas.... tik gaila, kad tai vardas, ne veikino... big_smile big_smile big_smile

5

Re: Graziausias vaikino vardas

:::810

6 (redagavo Gediminas, 28 2010-07-17 12:07)

Re: Graziausias vaikino vardas

Herminehildas Bonifacijus III :::629

7

Re: Graziausias vaikino vardas

Gediminai > ar ne per sunkiai tektu savo sunu saukti pirmuoju vardu big_smile Kaip vienos pazistamos sunus yra Vijas tai ir kaskas klaikaus

8

Re: Graziausias vaikino vardas

Na man vaikino vardas dideles įtakos neturi ir tikrai neturiu kažkokios įpatingo, išskirtino, bet šiaip tai Deividas gražus vardas, Erikas. :::757

9

Re: Graziausias vaikino vardas

Vaiva, zmogu su Herminehildo vardu teko gyvai sutikti :::629, o Bonifacijus yra duokle multfilmui. Ir sunus dar negimes tongue

10

Re: Graziausias vaikino vardas

Man  pavizdziui  grazus  vaikino  vardai  yra Samydas , Amydas , Rustamas , Normantas  ...

11

Re: Graziausias vaikino vardas

Graziausias vaikino vardas - piderastas?   smile

Jus ka juakaujate? Zmogaus asmenybe gali buti grazi, bet ne vardas.

Arba nuastabi asmenybe turejusi koky tai varda, suzadina mumyse posityvia nuataika nes tas vardas primena mum ta asmeny. Jei paklausi zmoniu kodel tas ar kitas vardas , tai zmones dazniausia pasakoja apie filmo heroju, vaikystes drauga, arba pirmaja meile ir t.t. 

Pats vardas nepazystant asmens nieko man nesako ir vienodai rodo. Galbut, todel as labai prastai prisimenu zmoniu vardus tai zeidzia zmoniu ego.

Man mieli lietuvishki vardai nes truputy primena tevyne ir bent jau nusako zmogaus tautybe.

Dovile, 16 !!!!   Samyd , Amyd , Rustam , Normant ...   Ish kur tu ishtraukei tuas pavadinimus ir keistas raidziu kombinacijas? tave ka Tibilisio futbolo komanda ishdulkino?

Idialiausia butu jei vardas reikshtu kazkatai konkretaus, tarkim ishsilavinimo domejimosi sritis ir lygy. Tai vos prisistacius butu aishku ka turi bendro su ta asmenybe. 

Kol nepazysti asmens vardas nieko nesako ir nieko nereishkia reikia buti priplaukusiam kad myleti koky tai varda.  Kitas reikalas asmenybe.  Geriau rashykite tiesei man patiko filme vaidmua ir ten tas aktorius man patiko. 

Pvz.: man labai grazus vardas Sigitas, tiesa kameroi mes ji Sigute vadinom ir per shikna traukem. Oh koks geras buvo ....  mano mamos vardas taippat Sigute buvo does it makes me mother fucker?   

As keturiose skirtingose shalyse esu vadinamas ketureis skirtingais vardais nes Zilvinas nera lengva ishtarti jei nesi lietuvis.   

Atsiprashau, bet tokios nesamones tiesiog skausmina mano intelekta.   Ash net zoles apsirukes protingiau sugalvociau.

Laura, 18 siulau tau pakeisti tema i "graziausio, mane ishdulkinusio, vaikino vardas"
bent jau logishka.   Arba:  " Tema blondinems: Graziausias vaikino vardas"  nors logikos ir truksta, bet bent jau paaishkinimas prashviesina situacia smile

As cia rashau aplamai vien tik tam kad praktikuati lietuviu kalba kad nepasimirshtu, na nesinori tiketi kad logikos trukumas tai nacionalinis bruazas.

12

Re: Graziausias vaikino vardas

for me is beautiful name is maciek:D*

13

Re: Graziausias vaikino vardas

Karolis, Edgaras, Edvinas, Pijus smile

14

Re: Graziausias vaikino vardas

Daug vardų yra gražių, neskirstau vardų.
Žmogų pažinsi iš vidaus o ne iš vardo  big_smile

15

Re: Graziausias vaikino vardas

Zilvinai  ! Manes niekas  nedulkino  man tiesiog yra grazus vardai ir tiek  man jie graziai skamba ir is ties tinka vaikinams Jau geriau nei koks vilmantas  :DD

16

Re: Graziausias vaikino vardas

o kas blogai su vilmantu??? mano tetis vilmantas

17

Re: Graziausias vaikino vardas

Kajus smile va kur vardas smile nu arba Manfredas big_smile

18

Re: Graziausias vaikino vardas

dainius, eimantas, sarunas, vilmantas, arturas, dalius smile

19

Re: Graziausias vaikino vardas

Lietuviams as zilvinas, swedams ir kitiems anglakalbiams sylvester, ruskiams zenia, lenkams jasiu kaikas kreipesi ymane  silvani (meginimas ishtarti tikraji varda)

sakyciau kaip be pavadinsi taip nepagadinsi arba podlecu vsio k licu arba c'est la vie

Nemanau kad vardas gali pakeisti asmenybe ir tuapaciu labiau tiketina kad asmenybe kaicia varda kaip positivei ar negatyvei.

Manau panos cia rasho "graziausius" vaikinu vardus kurie jas dulkino arba joms noretusi buti ju ishdulkinta.

smile

Kazkaip susimasciau apie "graziausia" merginu vardu sarasha, bent jau tas kury prisimenu nera trumpas...

.... vistiek malonu pasinerti y nuostalgishkus prisiminimus....

yra tiek daug graziu vardu ar verta rinktis viena?

20 (redagavo Zilvinas, 39 2010-08-25 12:26)

Re: Graziausias vaikino vardas

Dovile, 16 parašė:

Zilvinai  ! Manes niekas  nedulkino  man tiesiog yra grazus vardai ir tiek  man jie graziai skamba ir is ties tinka vaikinams ....  :DD

nepergyvenk tau tik 16 pazadu ishdulkins ir tave ir dar ne vienas smile

Neskubek su ta patirtim, nes jei pulsi y ta lytinio gyvenimo srauta ish idejos gali suvokti ishkreiptai sexa kaip reishkiny kas veliau atsiliepia normaliuasia vedybiniuase santykiuase kaip problema.

Tinkamu laiku su tinkamu partneriu kai tikrai to noresi pati ir ne tam kad draugem pasigirti ar vaikino norus patenkinti, bet tikrai nuashirdzei naturalei elsiesi kaip TAU patinka. 

smile