221

Re: Lietuviai UK

karstas man dar visai nerūpi...tegul nors ir dėžėje palaidoja...tik aš noriu dabar dar pagyventi,o ne visąlaik skaičiuoti:jei nupirksiu dukrai batus,tai nesumokėsiu šį mėn. už elektrą...ir pan...o dukra basa tai nevaikščios...gal manot,kad toj Anglijoj ar kitur tai jau aukso kasyklos?nėra jau ten taip...ir lobių niekas neatneša...bet,poreikiams patenkinti vistiek galima užsidirbti...kai taip bus LT,tikrai niekas nelėks kitur,vien todėl,kad išlėkti...

222

Re: Lietuviai UK

Wisbech Wisbech Wisbech

223 (redagavo Aliesia 2014-01-18 04:10)

Re: Lietuviai UK

Stirling, Scotland:) ir galiu pasakyt, kad man cia labai patinka:)

224

Re: Lietuviai UK

Kestutis parašė:

Tas jusu darbas svetur,tai tik isigyti prabangesniam karstui..autor.V.Landsbergis..iraš jam pritariu

O p. Vytautas jau prabangiam karstui prisivoge.Ir anukams ir proanukiams uzteks pinigeliu, kuriuos pasisavino is musu, musu tevu ir musu seneliu. o tu?
Jau geriau pasilaidoti neobliuotu lentu dezej, nei vogtam karste. O tokioj korumpuotoj valstybes, kuri zlugdo savo piliecius ir nesinoretu mirti.

225

Re: Lietuviai UK

ar verta emigruoti?

226

Re: Lietuviai UK

Siu metu Birminghame dirbu, nera daug cia tu lietuviu.. daugiau lenku, latviu.. O ka ten Vytukas i senatve rasineja tai, argi kam rupi?

227

Re: Lietuviai UK

Sveikos merginos, linksmas, aukstas zavus, komuninkabilus vyras susipazintu su zavia zodzio neieskancia panele is Londono apylinkiu :::001 Jai norit foto pamatyt parasykit asmeniskai. Gyvenime turime visi privatumo turet, nes tie socialiniai tinklai visiems galvas apsuko, ir neliko jokiu paslapciu. O as busiu paslaptis

228

Re: Lietuviai UK

na siais metais jau sunku rast vieta kad ne butu ne vieno lietuviuo! kai perkau buta visiskai naujam rajone Essexe pries 7 metus tai ne buvo nei lietuviu,nei lenku,nei babaju,tik pora juodziu ir anglai! ir taip buvo 5 metus,o paskuj ir iki cia dasikraupste,o dabar jau ir cigonai lenda visur,tai jau teks keisti sali kai baigsiu studijuot )

229

Re: Lietuviai UK

na mano visa seima ir draugai baigia emigruoti ..reikia traukt paskutinius likusius is skestancio laivo smile sunku cia bet imanoma...o lietuvoj jau niekas nebeimanoma...

lietuviu pagrindine problema kad jie nenori integruotis...keikia sali..nesupranta..bet vistiek lindi cia..
jei elgiesi normaliai ..nori integruotis problemu nelabai turetum patirti...

230

Re: Lietuviai UK

sheffield

231

Re: Lietuviai UK

Hi, merginos. Chat or meet? Your choice smile

232

Re: Lietuviai UK

Gal kas is Oxfordshiro atsilieptu smile
O i Oxfordshira geriau nevaziuot, nebent labai kantrus esat ir tolerantiski.
Cia labai keisti zmones smile

233

Re: Lietuviai UK

Exeter (Devon). na lietuviu cia kaip pastebejau nera kolkas pernelyg daug. dauguma ju turbut kuriuos pats idarbinau arba ju draugai ir gimines, nors esu kelis pastebejes ir siaip bet tikrai nedaug big_smile

234

Re: Lietuviai UK

Elada parašė:

karstas man dar visai nerūpi...tegul nors ir dėžėje palaidoja...tik aš noriu dabar dar pagyventi,o ne visąlaik skaičiuoti:jei nupirksiu dukrai batus,tai nesumokėsiu šį mėn. už elektrą...ir pan...o dukra basa tai nevaikščios...gal manot,kad toj Anglijoj ar kitur tai jau aukso kasyklos?nėra jau ten taip...ir lobių niekas neatneša...bet,poreikiams patenkinti vistiek galima užsidirbti...kai taip bus LT,tikrai niekas nelėks kitur,vien todėl,kad išlėkti...

visiskai pritariu.

235

Re: Lietuviai UK

Denisas, 18 parašė:

Mhmmm gal galit pasakyti , kaip tenais UK ir Anglijoje su darbais , ar yra kokiu darbo vietu?

siuo metu daug darbo vietu, bent jau Devon regione.

236 (redagavo Ovi 2014-05-19 16:18)

Re: Lietuviai UK

Sup, londonas big_smile

237

Re: Lietuviai UK

Gal is Yorkshire merginu yra? Leeds/York/Doncaster? smile

238

Re: Lietuviai UK

Ringaudas parašė:

Gal kas is Oxfordshiro atsilieptu smile
O i Oxfordshira geriau nevaziuot, nebent labai kantrus esat ir tolerantiski.
Cia labai keisti zmones smile

Nestumk! Gyvenu paciam Oxforde ir cia normalus zmones ir labai grazi vieta wink beto viskas ranka pasiekiama smile

239

Re: Lietuviai UK

Sveiki Lietuviai, as naujas forume smile. Man 22 ir as netoli Enfield, turiu kaimynu?

240

Re: Lietuviai UK

Larija parašė:
Ringaudas parašė:

Gal kas is Oxfordshiro atsilieptu smile
O i Oxfordshira geriau nevaziuot, nebent labai kantrus esat ir tolerantiski.
Cia labai keisti zmones smile

Nestumk! Gyvenu paciam Oxforde ir cia normalus zmones ir labai grazi vieta wink beto viskas ranka pasiekiama smile

Nieko negaliu pridurt, nuvaziuokit ir patys paziurekit.
Tik peiliais ginkluotu saugokites ir nelyskit prie vietiniu- galvoj varztu truksta.