1

Tema: Nesiseka su merginomis...

Sveiki! Noriu šiek tiek išsilieti, nes labai sunku pastaruoju metu pasidarė, ir tikiuosi gauti patarimų, kaip toliau gyventi...
Taigi kelis paskutinius metus jaučiuosi vienišas, ir niekaip neatrandu gero, supratingo, malonaus, o, svarbiausia, žinančio, ko nori, žmogaus. Retkarčiais nueinu į pasimatymus, bet dažniausiai po pirmo  susitikimo viskas ir pasibaigia. O keisčiausia yra tai, kad merginų priežastys daugiau nebesusitikinėti yra tokios, kaip "tu man per geras", "neisivaizduoju mūsų kartu" ir pan. Tai ką blogai, kai šalia yra geras, dėmesingas vaikinas? Geriau būti su "blogiuku", kuris ir įskaudins, ir išduos ir pas kitą išeis galiausiai? Nors bendraujam prieš tai virtualiai ir nuotraukomis apsikeičiam... Visąlaik prieš pasimatymą paklausiu merginos, ar jai yra svarbios materialinės vertybės, o susitikti einu tik su tom, kurios atsako neigiamai. Šiaip neturiu žalingų įpročių, nesu baisus (man taip atrodo), sportuoju, merginas gerbiu (nevadinu jų mergom ar bobom), skiriu joms dėmesį, esu ramus, rimtas, šiltas žmogus. Bet kas tada yra? Ko merginos nori? Bendravimo sutrikimų taip pat, manau, neturiu, nesakau, kad esu labai kalbus, bet savimi pasitikiu ir nereikia iš manęs žodžių traukti. Kartais atrodo, kad aš kažkoks užkerėtas... Draugai sako, kad palaukčiau dar, kad dar viskas man prieš akis, bet juk taip gali ir visas gyvenimas prabėgti - 22...25...30...37...45 m.
Kartą esu mylėjęs, bet ir ta mergina mane skaudžiai apgavo... Nuo to laiko esu vienas, o vienišumas mane labai slegia.

2

Re: Nesiseka su merginomis...

is vienos puses tave suprantu... is kitos puses, tai perfrazavus [psaki ateis laikas bus ir vaikas, tai ateis laikas ir atsiras panele, kokios tu ir nori....

3

Re: Nesiseka su merginomis...

Bet tai kaip ji atsiras, jei pats dėmesio neparodysiu merginai? O parodžius, dažniausiai būna taip, kad atstumia mane...

4

Re: Nesiseka su merginomis...

bet juk gali buti ir taip, kad tave mergina suras, nebutinai juk tu turi ja atrast.... man taip atrodo

5

Re: Nesiseka su merginomis...

Nezinau, vakar skaiciau tema siame forume, tai praktiskai ne viena mergina nekviestu vaikino i pasimatyma, net jei jis jai labai patiktu... Isdidzios paneles siais laikais sad

6

Re: Nesiseka su merginomis...

O nepastebejai, gal tavo demesis buna tiesiog per daug isreikstas (toks daznai duoda neigiama rezultata, bent jau mano atveju). Ir vistiek visada reikia kazkokios paslapties, intrigos, tad demesis demesiui nelygus. Gal dar pabandyk susitikt ir su tom, kuriom rupi ir materialines vertybes smile

7

Re: Nesiseka su merginomis...

nebutinai panele turi buti isdidi, kad nepakviestu vaikino i pasimatyma, gali buti ir kukli, nedrasi

8

Re: Nesiseka su merginomis...

Man atrodo ar tu pakankamai esi taviras zmogus? Kai vienas zmogus buna per atviras, o kitas ne, tai uzdaresnis zmogus jauciasi nejaukiai...kaip priverstas atvirauti, skubeti priimti tam tikrus sprendimus, "prispaustas prie sienos". Kam tai patiks? Ne kiekvienas zmogus gali tai tiesiai pasakyti, todel jie gali bandyti diplomatiskai sustabdyti esama situacija, kaip "neisivaidzuoju kart...per geras " ir t.t.
Be to musu kulturoje egzistuoja nuomone, kad svelnumas ir vyriskumas - priesingi dalykai...kazkoks isitikinimas, kad svelnus vyras - netikras vyras, kad salia tokio, moteris nesijaus apsaugota...tai irgi visai tiketina priezastis...tai nereiskia, kad tu turi buti grubus...turetum rasti auksini viduriuka...tai nera paprasta, bet, jei rasi...tada atsiras kita beda...kokia gi is ju pasirinkti=))))))))

9

Re: Nesiseka su merginomis...

Jolanta, 26 parašė:

O nepastebejai, gal tavo demesis buna tiesiog per daug isreikstas (toks daznai duoda neigiama rezultata, bent jau mano atveju). Ir vistiek visada reikia kazkokios paslapties, intrigos, tad demesis demesiui nelygus. Gal dar pabandyk susitikt ir su tom, kuriom rupi ir materialines vertybes smile

Na, taip, parodau, kad zmogus man rupi. Kitaip tai sakys, kad nesudomino ji manes ir paliks vis tiek mane. Zodziu, sunku man su merginom sad O pinigeliu as neturiu, tad negaliu susitikti su tokiom panelem...

10

Re: Nesiseka su merginomis...

Kimberli, 25 parašė:

Man atrodo ar tu pakankamai esi taviras zmogus? Kai vienas zmogus buna per atviras, o kitas ne, tai uzdaresnis zmogus jauciasi nejaukiai...kaip priverstas atvirauti, skubeti priimti tam tikrus sprendimus, "prispaustas prie sienos". Kam tai patiks? Ne kiekvienas zmogus gali tai tiesiai pasakyti, todel jie gali bandyti diplomatiskai sustabdyti esama situacija, kaip "neisivaidzuoju kart...per geras " ir t.t.
Be to musu kulturoje egzistuoja nuomone, kad svelnumas ir vyriskumas - priesingi dalykai...kazkoks isitikinimas, kad svelnus vyras - netikras vyras, kad salia tokio, moteris nesijaus apsaugota...tai irgi visai tiketina priezastis...tai nereiskia, kad tu turi buti grubus...turetum rasti auksini viduriuka...tai nera paprasta, bet, jei rasi...tada atsiras kita beda...kokia gi is ju pasirinkti=))))))))

Taip, as esu atviras zmogus. Pasakau nuomone apie zmogu ir is jo noriu isgirsti ta pati. Ir siaip man patinka, kai nieko nera slepiama, viskas pasakoma i akis.
O moteris salia manes bus apsaugota. As tik bendrauju maloniai, bet nereiskia, kad nesu vyras. Uz kulturistu juk kaip uz sienos. wink

11

Re: Nesiseka su merginomis...

Keistas man tavo poziuris. Tiesiog jei zmogus sako kad jam visiskai nerupi materialiniai dalykai - tai juk melas, nebent jam tikrai "kazkas negerai" (pvz. kuriai merginai nesinori graziai atrodyt? - tai gi materialu...). Svarbu, kad viskas butu suderinta, todel visai nereiskia, kad zmogui, kuriam rupi ir materialines vertybes, reikia kad butum turtuolis. Zvelg placiau smile

12

Re: Nesiseka su merginomis...

NEVERKiam visiems siais laikais nelengva.. big_smile

13

Re: Nesiseka su merginomis...

Jolanta, 26 parašė:

Keistas man tavo poziuris. Tiesiog jei zmogus sako kad jam visiskai nerupi materialiniai dalykai - tai juk melas, nebent jam tikrai "kazkas negerai" (pvz. kuriai merginai nesinori graziai atrodyt? - tai gi materialu...). Svarbu, kad viskas butu suderinta, todel visai nereiskia, kad zmogui, kuriam rupi ir materialines vertybes, reikia kad butum turtuolis. Zvelg placiau smile

As klausiu, ar is manes daug reikalaus... Juk buna paneliu, kurias ne tik i kavine kas vakara reikia vesti, nes ji nemoka ar nenori gaminti, bet ir sukneles brangias pirkti, ar netgi masinas... Yra tikrai akiplesisku merginu sad Tai su tokiom tikrai negaleciau draugauti, o jei pana paprasta, tenori demesio ir meiles, ji visada laukiama mano glebyje, bet kad nesiseka...

14

Re: Nesiseka su merginomis...

Darius, 33 parašė:

Nenusimink ,tu nevienas toks.Mano laiskas butu lygiai toks pats jeigu as rasyciau vienas prie vieno.Tikrai merginos siuolaikines kitokios nei anksciau,nesupranta jos svelnumo ir man pasirode kad joms banditeliai prie sirdies.Vien paziurejus i internetines pazinciu tinklapio svetaines,merginoms vien tik ..Laisvalaikio praleidimas,pramogos ir sex daugiau nieko nepamatysi jokiu rimta draugyste,vedybos,ieskau vyro kurti seimai ir panasiai.Manau jas sugadino lygios teises ,pradejo isikalineti ir nezino ko pacios nori,nerupi tureti grazia seima fainuoli leliuka ir tt...Paziurekit kas darosi Pazintys xxx.tinklapija,panickos nuo 18 metu iesko vyru kuris tiktu i tevus sexui uz parama ,tipo uz mokslus susimoketi ir panasiai.Ir joms tikrai nerupi sukurti darnia seima.Manau vyrukai nekvaili ir mato kas darosi,lazda turi du galus ir viena diena atsisuks pries jas pacias.Ir nemanau kad kuris vaikinas noretu i zmonas tokios pramogu mergaites isiselusios su vyrais...fui.Tu istikro jaunas ir dar surasi savo laime,tik neziurek i labai jaunas uzteks metais jaunesnes bent kitaip mastys nei jaunesnes.Sekmes....

Aciu uz issamu ir gera pranesima. smile Yra dar tu geru paneliu, neislepusiu ir protingu, bet kad gyvenimas su tokiom kol kas nesuveda.. Nieko, nenuleidziu nosies ir kovosiu toliau del vietos po saule smile

15

Re: Nesiseka su merginomis...

Nesuprantu, kodėl iš karto problemos ieško kai kurie ne pačiame žmoguje, kad jis negeba susirasti sau tinkančios merginos, o panelėse? Galbūt  tiesiog tau patinka tokios, kurios verčiau pasirinktų būti su kitokio tipo žmogumi nei tu. Nemanau, kad čia jau yra problema. Tau tik 22 metai, susirasi dar merginą, kuriai patiksi būtent tu,  dėl savo būdo savybių. Neverta nusiminti ir kaltinti, juo labiau pačias merginas. Taip pat kaip vaikinų, taip ir merginų yra visokių tipų. Netikiu, kad visoms patinka blogiukai.  Kiekvienas iš mūsų renkasi, tačiau gal tu nori būtent tuštučių, kurioms reikalingi pinigai?o į paprastas nežiūri? Niekada negalima žiūrėti tik iš vienos pusės, reikia ieškoti kokias pats klaidas darai. Nemanyk, nekaltinu tavęs, bet žiūrėk į viską optimistiškai.

16

Re: Nesiseka su merginomis...

Ernesta, 21 parašė:

Nesuprantu, kodėl iš karto problemos ieško kai kurie ne pačiame žmoguje, kad jis negeba susirasti sau tinkančios merginos, o panelėse? Galbūt  tiesiog tau patinka tokios, kurios verčiau pasirinktų būti su kitokio tipo žmogumi nei tu. Nemanau, kad čia jau yra problema. Tau tik 22 metai, susirasi dar merginą, kuriai patiksi būtent tu,  dėl savo būdo savybių. Neverta nusiminti ir kaltinti, juo labiau pačias merginas. Taip pat kaip vaikinų, taip ir merginų yra visokių tipų. Netikiu, kad visoms patinka blogiukai.  Kiekvienas iš mūsų renkasi, tačiau gal tu nori būtent tuštučių, kurioms reikalingi pinigai?o į paprastas nežiūri? Niekada negalima žiūrėti tik iš vienos pusės, reikia ieškoti kokias pats klaidas darai. Nemanyk, nekaltinu tavęs, bet žiūrėk į viską optimistiškai.

Ernesta, tu neteisingai supratai. Tame ir esme, kad as renkuosi paprastas, malonias, siltas asmenybes, ne tiek grazias isore, kiek vidumi. Ir pats esu paprastas zmogus. Todel man labai keista, kai panele iesko tokio vaikino, kuris rodytu jai demesi, myletu ir gerbtu, rupintusi ir padetu, ir paskui tokiam sako, kad netinka jis jai. Na, cia nebent biolaukai nesutampa, daugiau nezinau, nerandu paaiskinimo...

17

Re: Nesiseka su merginomis...

Na visko pasitaiko gyvenime, bet sakau tau, tikėk, vistiek anksčiau ar vėliau surasi sau tinkamą wink tiesiog galbūt kiekvienam ateina tam skirtas metas smile

18

Re: Nesiseka su merginomis...

Ernesta, 21 parašė:

Na visko pasitaiko gyvenime, bet sakau tau, tikėk, vistiek anksčiau ar vėliau surasi sau tinkamą wink tiesiog galbūt kiekvienam ateina tam skirtas metas smile

Gal, bet gaila, kad jaunystej, graziausiais gyvenimo metais, tenka nelaimingai gyventi...

19

Re: Nesiseka su merginomis...

Aciu, Tomai! wink Geri patarimai! smile

20 (redagavo Irena, 28 2009-11-29 11:36)

Re: Nesiseka su merginomis...

1. Pabandyk pamiršk praeitį.
2. Perdaug nesistenk būt teisingu.
3. Atsipalaiduok( gyvenimas gražus);)