1

Tema: siaubo filmai

ar megstate ziureti siaubo filmus? kodel taip? kodel ne? kokie jusu megstamiausi?

2

Re: siaubo filmai

Megstame ;> Todel, kad ten linksma...;> Man SAW ir SAW 2 Labai patiko... ;P

3

Re: siaubo filmai

tikrai akivaizdziai vaikiskas atsakymas.. siaubo filmai linksmi.. mjo.. siaip ne karta buvo sneketa ir rasyta, kodel zmones ziuri siaubo filmus, nelabai as ten atsimenu tik ka rase wink esme tame, kad tai vienas is budu gauti adrenalino, iveikti baimes ir siaip kazkas priesingo muilo operoms smile atsakant i klausima, nemegstu siaubo filmu kur pjausto zmones, labiau patinka mistiniai filmai.

4

Re: siaubo filmai

Aleksandras, 21 parašė:

tikrai akivaizdziai vaikiskas atsakymas.. siaubo filmai linksmi.. mjo.. siaip ne karta buvo sneketa ir rasyta, kodel zmones ziuri siaubo filmus, nelabai as ten atsimenu tik ka rase wink esme tame, kad tai vienas is budu gauti adrenalino, iveikti baimes ir siaip kazkas priesingo muilo operoms smile atsakant i klausima, nemegstu siaubo filmu kur pjausto zmones, labiau patinka mistiniai filmai.

kraujo bijai?

5

Re: siaubo filmai

joa, siaubo filmai jega, o saw tai turbut geriausias siaubiakas kuri maciau per pastaruosius metus:)

6

Re: siaubo filmai

man labiausiai patinka siaubo filmai,net nzn kodel...
o labiausiai yra istrige gal "galutinis tikslas" "lemtingas posukis"
"vilko brolija"  ir dau kitu wink

7

Re: siaubo filmai

shejp tai man tai jie patinka... smile liux, tik kad kai pradedu bijoti man pradeda asharoti akys, bet nieko... vistiek toliau zhiuriu... big_smile tongue geriausias tai yra gothica, doom... smile

8

Re: siaubo filmai

man patinka siaubo ypac su fantastikos elementais.

9

Re: siaubo filmai

tai tuomet vikatorija pasiziurek DOOM tas tai gerai ziauriai geras big_smile

10

Re: siaubo filmai

ernesta20, koks malonumas ziureti kaip pjaustomi zmones ? tik sadistams ir zmogedroms gali patikti. aisku baimes, sleikstulio ir nemaloniu pojuciu tai suteikia, ka ir turi daryti siaubo filmai. bet as ne visada istveriu nenusisukes, kai skustuvu pjaunamas zmogus.

11

Re: siaubo filmai

as asmeniskai nelabai megstu siaubiakus, nebent kur veikia psichologiniai elementai.. ir manau, kad iki siol niekas nepralenke klasikos - Baubo.. siaip visai neblogai ir Egzorcistas suveike, arba S. Kingo romanu ekranizacijos kartais visai pavyktas (Simtmecio audra, Svytejimas)

12

Re: siaubo filmai

jauciu kad as visokius megstu zet filmus jei mane sudomina turinys tada ziuriu iki galo jei neidomus banalus nuobodus tada geriau multikus pasijungiu per kabeline kartun netvork....man patinka ir fantastiniai ir istoriniai ir siaubo....

13

Re: siaubo filmai

va dar raudonasis drakonas idomus, bet ar cia siaubo filmas? hmmm....

14

Re: siaubo filmai

Geriausias siaubiakas : Evil Dead trilogija . "Pikiti numireliai",na filmas apie tai kaip baxuras su pana atvare i sena namuka miske,o ten dejosi velniava.dar ne vienas naujas siaubiakas jo neperspjove smile

15

Re: siaubo filmai

Pažiūriu kartais, bet kaip ir kažkas iš aukščiau rašiusių nelabai mėgstu kai prasideda visi pjaustymai. Šiaip iš matytų tai neblogi buvo Wrong turn, abi Saw dalys. Daugiau taip ant greičio nebepamenu smile

16

Re: siaubo filmai

N aduag kam patinak siaubekai as neisimtis... :::106

17

Re: siaubo filmai

as viena saw dali maciau bet jauciu antra o kokia izanga pirmos gal turini galit papasakoti...

18

Re: siaubo filmai

silnu nervu zmones prasom nusisukt...:)

19

Re: siaubo filmai

siaubo filmai jėga kai nėra labai jau fantastiški

20

Re: siaubo filmai

King Kongas..:D
Atsimenu vaikas kai zejau pirma jo versija dar nespalvota per lenku tv tai kai ji rodydavo uzsidengiu pagalve..Tada tikrai buvo baisu..:D