41

Re: siaubo filmai

megstame labaj

42

Re: siaubo filmai

Visies patarciau paziureti neseniai kino tetruose pasirodziusy tikrai labai gera siaubo filma "Ir Kalnai turi Akis" tikrai liksite sakiruoti filmo suzetais ir t.t

43

Re: siaubo filmai

Dievinu. Kodel? Siek tiek adrenalino niekada neprosali... smile

44

Re: siaubo filmai

Resident Evil, The Hills Have Eyes, Silent Hill, House of wax...krch tariant visi siaubiakaj big_smile

45

Re: siaubo filmai

jej ziuret taipsihologini nes tie kur 500litru kraujo isitasko ir kaskoks plasmasinis monstras zudo mane juokina...

46

Re: siaubo filmai

Karolis, 19 parašė:

Visies patarciau paziureti neseniai kino tetruose pasirodziusy tikrai labai gera siaubo filma "Ir Kalnai turi Akis" tikrai liksite sakiruoti filmo suzetais ir t.t


MAno akimis ziurint sis filmas tikrai nevertas emesio per daug fantastikos ypac kai gale filmo lyg koks kalnietis iseina tas akinuotis nu ten tai jau tikriausia nesamone.
Man asmeniskai patiko vienintelis siaubiakas Pjuklas 2

47

Re: siaubo filmai

dievinu, dievinu... fainei kai is kur nors islenda koks baibokas ir pasoki. paskutiniu metu kazkaip pradejau taip sokinet. siaip labiau patinka psichologiniai visokie...

48

Re: siaubo filmai

Geriausias siaubo filmas WaxWork nuo 8 metų žiūrėjau per VHS big_smile
nesveikai nuostabus.

49

Re: siaubo filmai

Niu labai patinka ziureti! Geras filmas Vanhelsingas! big_smile........... Isvis siaubo filma beziuredama gaunu daug adrenalino!

50

Re: siaubo filmai

Van helsingas daugiau siaubo komedija, bet neblogas ziuralas:))
megstu siaubekus net labai, ir megstamiausias mano rasytojas-Stivenas Kingas. Bet nezinau kodel:))
O paskutini karta maciau filma apie dykumoje gyvenancius issigimelius, kurie uvo atominiu bandymu aukos ir gaudancius bei ryjancius zmones.
Tai va...

51

Re: siaubo filmai

van helsingas  pasaka vaikams  ne siaubo filmas big_smile  raktas  va geras  nors ten psy mistinis  tokslabiau   pats baisiausias yra  pats baisiausias filmas  1.2.3.4 big_smile

52

Re: siaubo filmai

Patinka man siaubukai labai big_smile tik niekas nepaminejo "Pagieza" (The Grudge).. nejaugi niekas nemate? :V

53

Re: siaubo filmai

man siaubo pati nka labai mane jie taip uzvaldo kad pasineriu i filma mane jie veza

54

Re: siaubo filmai

diewinu siaubo filmus be ju negyvenimas jie man patinka ta baime ir viskas jega

55

Re: siaubo filmai

siaubo filmai yra geriausi,td kad jie iwaro baime su adrenalinu!nu taip zinoma jei tas filmas su tema ir prasme kas?kaip?kodel? viskas wyksta!o kei jis liewai pastatytas tai net pamaciu pradzia nebesinori ziureti!

56

Re: siaubo filmai

as vakar zejau siaubo filma ,,Rukas" gal kas ziurejot???man tai patiko

57

Re: siaubo filmai

Tai vat jei tikrai siaubo patinka tai pazhiurekit "Vilku dauba", nes toki "Van Helsinga" sugebejau ishzhiuret tik 10 min. Nu ten taij laiko shvaistymas. A "Vilku dauba" bent jau pagal tikrus ivykius sustatytas ir beje ish kino pavasario jis, ir ne Amerikiechiu, jei kam svarbu, ka nebutu holivudinis shlamshtas.

58

Re: siaubo filmai

man tai patinka "the ring"
viena kart paziurejau kai viena namuose buvou (pries pora metu)
tai taip baisu buvo nes jausmas kazkoks buvo
atseit mane sis filmas uzgipnotizavo

59

Re: siaubo filmai

geras siaubiakas yra saw saw2 skambutis kaimas ...

60

Re: siaubo filmai

nu mna taj pats baisiausias filmas, taj gal jei aks atsimena vaikystej rode toky rusu filma "baubas", va tada taj tikrai baisus buvo, bet seip adbar taj jokiu normaliu siaubo filmu nesukuria. visur tas pats per ta paty gera pabaiga. nu nebent "the dark". arba "Kiti", cia nors filmo atomazga isryskeja pacioje pabaigoje. nu dar rekomenduociau paziuret "Pagieza", bet ta kuri skirta japonu rinkai, ten daugiau veiksmo smile