81

Re: siaubo filmai

man labai patiko egzorcisto 1 dalis...antra truputi lewoka..dar gerai suveike Residen Evil, senas bet tikrai neblogas siaubekas..o siaip siais laikas nieko ipatingo ir nebesukuria...na galeciau isskirt filma ,,Baubas", kuris man asmeniskai pasirode gan baisokas, bet siaip tai ner ko lygint su senaisiais siaubekais..:))

82

Re: siaubo filmai

Siaubo Filmaj Vezha big_smile

83

Re: siaubo filmai

sweiki gal zinot iskur galima parsisiusti filmu?

84

Re: siaubo filmai

man tai patiko pats BAISIAUSIAS FILMAS cia pawadinimas jei ka:)

85

Re: siaubo filmai

Anksciau patiko dabar  va paskutinis kuri Ziurejau tai lemties zenklas 666 prajuokino tik... Visi kartoja ir vagia idejas...

Jei kalbet apie padariusius ispudi tai butu The grudge (pagiezha) butinai eisiu i antra  dali , uzmigt negalejau, ko niekad po filmo nebuna...

Taip pat Vasko namai ispudi padare , aisku skmbutis 1.2...

Labiausiai nuvyle sakau tas lemties zenklas ir tamsus vanduo... Kuris atrode kaip skambutis... Visi faktai... Uztat niekad daugiauir nebeinu jeigu sako kaip tamsiam vandeny , skambucio autoriu darbas... O tie autoriais ciut ne trecia jo dali padare... Zeuriai atsimenu ismestu i ora babkiu buvo gaila

86

Re: siaubo filmai

jau bus rodomas ,,Mirciu kolekcionierius" manau gal bus idomus?

87

Re: siaubo filmai

Tautvydas, 16 parašė:

jej ziuret taipsihologini nes tie kur 500litru kraujo isitasko ir kaskoks plasmasinis monstras zudo mane juokina...

o jaa..!  visom keturiom uz!:D

88

Re: siaubo filmai

Saw1 Saw2 sitie lb geri ir "Wrong Turn"-"Lemtingas Posukis"

89

Re: siaubo filmai

Kristina, 12 parašė:

man tai patiko pats BAISIAUSIAS FILMAS cia pawadinimas jei ka:)

Ce daugiau komedija o ne siaubo

90

Re: siaubo filmai

Kur gaut filma "Shine"-"Svytejimas"?:|

91

Re: siaubo filmai

siaubo filmai mano megstamiaui, nzn kodel tiesio patinka.... bet kai paziuriu koli siaubeka tai sapnuojasi visokios nesamones....:=) visiems patariu paziureti \ pagieza\ 1 ir 2 dali... sitas filmas kino kritiku buvo pripazintas siurpiausiu is kada nors sukurtu filmu...ten tai jegele...

92

Re: siaubo filmai

pritariu tomui kad tas lemties zenklas 666 tikrai ir man juoko sukele...:=) as nesuprantu koks cia siaubekas jei nei kiek nebaisus buvo

93

Re: siaubo filmai

Gal kas ziurejot ,,tamsus vanduo"?...

94

Re: siaubo filmai

neziurejau, bet kiek girdejau tai niek gero...draugai nusivyle

95

Re: siaubo filmai

na siaubo filmu nepavadinciau kaskoks mistinis

96

Re: siaubo filmai

siaubo filmai tai paprasti baisus filmukai ur vsio:::541