1

Tema: Prasau nuomoniu ir patarimu

Sveiki,
Turiu tokia problemele. Pabandysiu viska papasakoti nuosekliai, man labai reikia ivairiu zmoniu minciu ir pamastymu. Taigi, gyvenu su vaikinu jau 2,5 metu, gyventi pradejome vos po puses metu draugavimo. Man buvo 20 m. Taigi jau visi metai nesiliauju galvoti apie tai, kad noreciau pagyventi atskirai, taciau nenoriu skirtis, tiesiog draugauti, bet negyventi kartu. Labi pasiilgau pasimatymu, pasiilgimo, kazkokiu staigmeneliu. Gyvenant kartu visa tai beveik dingo. Noriu isbandyti santykius, idomu ar vienas kitam busime reikalingi, kai reikes laiko ir tam tikru investiciju santykiams. Abu vienas kita mylime, taciau paskutiniu metu yra uzvaldziusi rutina. As jauciuosi pradejusi gyventi kartu per anksti. Su vaikinu apie tai kalbejome, jis i tai ziuri neigiamai, jam atrodo, kad as begu nuo jo, nesupranta kodel as to noriu. Taciau sake, kad stengsis kad ir kaip nuspresciau daryti. Taigi kirba man ta mintis jau geri metai, kad noriu dar siek tiek valiukiskai padraugauti. Kaip manote, ar toks mano poelgis suzlugdytu santykius ar galbut kaip tik suprastume kad vienas be kito negalime, o as visa likusi gyvenima nebesukciau del to galvos. O gal reiktu ziureti is tos puses, kad jei gyvenant atskirai isnyks noras buti kartu ir stengtis, tai mums nelemta buti kartu?  prasau patarkit

2

Re: Prasau nuomoniu ir patarimu

Simona :) visu pirma suprask, kad visi santykiai baigiasi rutina ir visi tie cirkai staigmenos ir dovanėles... kažkada baigsis, nes atsibos, nebent tau reikia aktoriaus prie šono kuris tau plautu smegenis ... visada kažką įsimylėsi iš naujo ir tai niekada nesibaigs..niekada nemylėsi vieno žmogaus iki galo, todėl reikia išmokti save valdyti :) :)  nori gyventi atskirai? neapgaudinėk savęs :) pasakyk tai vaikinui ir jei jau jam taip nepatinka, tada sakyk "ate" išties esi jauna dar gali daug ką patirti :) asmeniniuose santykiuose visada daryk sprendimus su galva , o ne širdimi .. :)

3

Re: Prasau nuomoniu ir patarimu

Man atrodo, kad dabartiniai santykiai taves tikrai netenkina, jei viskas butu ok, tokiu minciu nekiltu (na kad net apie jas atvirai sneketum), taigi...

4

Re: Prasau nuomoniu ir patarimu

Ir gyvendama su vaikinu, gali ta rutina nuvaryti i sona.... Pvz as taip pat su savo vaikinu sumeciau kojines i viena stalciu po pusmecio pazinties ir mes jau 4, 5 metai kartu esam.... Rutina yra, bet as ja nuvarau, tiesiog daug kur einu viena arba su draugais, ji taip pat isleidziu viena ,kur jis nori ( nebent nera pasitikejimo), kartais uzsimanau ir savaite miegame atskiruose kambariuose ir taip pasiilgstam vienas kito, kad ramiai gyvenam kartu, be jokiu minciu apie pagyvenima atskirai smile

5

Re: Prasau nuomoniu ir patarimu

Simona, 22 parašė:

Sveiki,
Turiu tokia problemele. Pabandysiu viska papasakoti nuosekliai, man labai reikia ivairiu zmoniu minciu ir pamastymu. Taigi, gyvenu su vaikinu jau 2,5 metu, gyventi pradejome vos po puses metu draugavimo. Man buvo 20 m. Taigi jau visi metai nesiliauju galvoti apie tai, kad noreciau pagyventi atskirai, taciau nenoriu skirtis, tiesiog draugauti, bet negyventi kartu. Labi pasiilgau pasimatymu, pasiilgimo, kazkokiu staigmeneliu. Gyvenant kartu visa tai beveik dingo. Noriu isbandyti santykius, idomu ar vienas kitam busime reikalingi, kai reikes laiko ir tam tikru investiciju santykiams. Abu vienas kita mylime, taciau paskutiniu metu yra uzvaldziusi rutina. As jauciuosi pradejusi gyventi kartu per anksti. Su vaikinu apie tai kalbejome, jis i tai ziuri neigiamai, jam atrodo, kad as begu nuo jo, nesupranta kodel as to noriu. Taciau sake, kad stengsis kad ir kaip nuspresciau daryti. Taigi kirba man ta mintis jau geri metai, kad noriu dar siek tiek valiukiskai padraugauti. Kaip manote, ar toks mano poelgis suzlugdytu santykius ar galbut kaip tik suprastume kad vienas be kito negalime, o as visa likusi gyvenima nebesukciau del to galvos. O gal reiktu ziureti is tos puses, kad jei gyvenant atskirai isnyks noras buti kartu ir stengtis, tai mums nelemta buti kartu?  prasau patarkit

Pasakyk jam tai  . Iš tikro tai ką parašei mums peradresuok savo mylimajam .Jei jis yra tas kas tave myli turėtų suprasti Tave.Vyrai mažiau jautrūs  ,o moterys labiau linkusios bendrauti .Neretai šie ir kiti skirtumai pradeda varginti.Jeigu neišsikalbama kad vargina pirma ar veliau susikaupia iki nepakenčiamos situacijos.Esi jauna net jei viskas sugrius bus dar laiko ko nepasakysi apie tuos kurie prašoko 45m. amž.