1

Tema: Animaciniai filmukai

ar dar yra ziurinciu animacinius filmus? jei taip, tai kokie jusu megstamiausi?

na as pati visada ziuriu simpsonus...kartais senaja animacija, nes prisimenu savo vaikyste...

2

Re: Animaciniai filmukai

Senoji animacija yra geris smile O dabartiniai filmukai tai...na nebent dar simpsonai visai idomu wink

3

Re: Animaciniai filmukai

aisku ! multikai pats gazas, kiek man jau metu, bet ziauriai patinka kempiniukas big_smile nes tikrai gauni nekalta didele humoro doze, be jokio smurto ir saudymu is ranku, labai fainas multikas. is rimtesniu, tai diena be simpsonu - sugadinta diena.

4

Re: Animaciniai filmukai

aha man kempiniukas irgi labai patinka....

5

Re: Animaciniai filmukai

simpsonai valdo

6

Re: Animaciniai filmukai

o As neisivaizduoju kas tuose simsonuose gero, kazkoks amerikos seimyneles gyvenimas, visiskai svetima kultura, kai ir apie bandi, kvailokas...
as esu gerosios animacijos gerbeja, nes tai mano vaikystes filmukai, svarbiausia kad juose nepersamas suaugusiuju pasaulis, pvz. kaip tome ir jerije, kur pamacius katyte ar mergyte seiles tysta, kaip triju metu pypliui gali kilti tokios asocijasijos, ir daugeliui vakarietisku filmuku ta pat galima pasakyti, ten deciau amziaus cenza nuo 7 metu pati turiu tris vaikus  ir stengiuosi formuoti gera skoni , kad vaikas sugebetu atsirinkti, kuris filmukas vertas ziureti, o kuris visiskas slamstas...

7

Re: Animaciniai filmukai

simpsonus ir as ziuriu.. ir kempiniukas visai neblogas:)) sedi ir sypsaisi:)) visai neseniai su savo mylimu sunenu lekem i vaikams skirta animacini filmuka "visciukas cypsius" ar kaip ten jis ,tai visai smagu buvo:)) hm.. o aplinkui vien vaikuciai su teveliais:) visgi, kas be ko, animacinius filmus dabar jau iskeiciu i rimtus filmus... :::138

8

Re: Animaciniai filmukai

SIMPSONAI!!! wink

9

Re: Animaciniai filmukai

tik kad dabar jau neberodo... sad

10

Re: Animaciniai filmukai

Geri multikai tie, kuriuose yra mintis vercianti pamastyti. Ko verta ziureti i paveikslelius ir matyti tik spalvas.

11

Re: Animaciniai filmukai

As megstu visus kuriu grafika grazi ypac dream works studijos ar disnejaus pasakos ir kt.dabar bandau persisiusti ice age2

12

Re: Animaciniai filmukai

simpsonai ir kempiniukas keriausi multikai

13

Re: Animaciniai filmukai

jo..ace age klasiskas filmukas...daugiau tokiu reiketu sukurti, o ne kazkokias drakonu kovas ar pan...

14

Re: Animaciniai filmukai

Na palauk, tom & jerry, tas pats ice age, madagaskar labai patiko, ghost in the shell, final fantasy: the spirits within (nelabai animacinis, bet tikrai ir ne dokumentinis.. big_smile ).. kas dar? paskutiniu metu limpa per fox-kids totaly spies ir spydogs.. big_smile

15

Re: Animaciniai filmukai

Simpsonai,tom&jerry,ice age,madagaskaras

16

Re: Animaciniai filmukai

jo dar madagaskaras, net nezinau kiek kartu ji esu maciusi...o tie lemurai kur dainuoja i like to move it move it....jega...:)

17

Re: Animaciniai filmukai

su vaidotu sutinku geri filmai ir filmukai smile

18

Re: Animaciniai filmukai

Jo man irgi Ice Age ziauriai patiko..Butinai reix 2 dali pazet..Simbadas, Skruzdeliukas Z, Shark Tales irgi patiko.. Tik Lion King kazkodel nelabai..

19

Re: Animaciniai filmukai

va dar simarono zirgas...ypac patiko brayano adamso dainos ir muzika...

20

Re: Animaciniai filmukai

na as madagaskaro kaskaip neikirtau bet ice age tikrai fainas jau yra ice age2 kazin kaip gaut irasa...tomidzeris jau atsibodes