21

Re: Animaciniai filmukai

man tai to katino nuolatos gaila...vargsas tas tomas...

22

Re: Animaciniai filmukai

o man tai labai patinka OGIS ir tarakonai !!!!

23

Re: Animaciniai filmukai

va dar vienas geras filmukas smile nu cia katina sirgi nuolatos kencia...vargsai tie katinai

24

Re: Animaciniai filmukai

man deksteris

25

Re: Animaciniai filmukai

taigis kad grazus filmukai kuriami tik rimtu studiju, man be galo patiko apie Moze ir Juozapa

26

Re: Animaciniai filmukai

Tai yra graziu pasaku kaip liutas karalius,bembis,grazuole ir pabaisa manau tokise multikai nezaloja vaiku....

27

Re: Animaciniai filmukai

man tai geriausi buvo vaikysteje filmukai.."na palauk" paskuj tox apie pingviniukus pepe ir lolo ar kox ten..o dbr..kazkokios nesamones..net "Tomas ir dzeris" seniau buvo zymiai geresni.dbr visur tik zudo,saudo,musasi.. :{ kuo daugiau krauju,tuo geriau..

28

Re: Animaciniai filmukai

jezau... lolo... nu cia tai nostalgija sukelei............

29

Re: Animaciniai filmukai

man tai patikdavo penkiuke, gal kas atsimena

30

Re: Animaciniai filmukai

o koks tikslus pavadinimas tos penkiukes?cia rusiskas ar koks tas multikas?

31

Re: Animaciniai filmukai

garfildas dar budavao labai idomu big_smile

32

Re: Animaciniai filmukai

PENKIUKE ir yra tikslus pavadinimas jis ne rusiskas bet lietuviu vertimas buvo, tai ten kur galedavo pasokt i ora:) ta penkiuke

33

Re: Animaciniai filmukai

kaskaip neatsimenu tokio rodos visus buvau maciusi bet tu pavadinimu nebeatsimenu visu

34

Re: Animaciniai filmukai

 

Vardas, 20 parašė:

PENKIUKE ir yra tikslus pavadinimas jis ne rusiskas bet lietuviu vertimas buvo, tai ten kur galedavo pasokt i ora:) ta penkiuke

ehm.. yra 2 to filmuko versijos sita (senesne) ir sita (naujesne).. tu apie kuria kalbi? smile

35

Re: Animaciniai filmukai

a dabar prisimenu.....sita maciau....kiekvina diena ji rodydavo kaip seriala

36

Re: Animaciniai filmukai

žiūriu žiūriu ;-))))) lb įdomu ;-) ypač simpsonai ;-) dar kažkada rodydavo tomą ir džerį, tai visas serijas mačiusi, bet vistiek žiūriu ;-) o apie nu pagadi, iš viso tyliu, nes va čia tai filmukas ;-D
o kas liečia tuos kinoteatrinius, dabartinius animacinius filmus, tai taip pat žiūriu, nes labai įdomu ;-)

37

Re: Animaciniai filmukai

anxciau taj weze db ir kitos jo dalys.. pz neswejakj.. ajsq geriausi taj simpsonay big_smile

38

Re: Animaciniai filmukai

nerealiausias-simpsonaj..dar pietu parkas ir kempiniukas big_smile

39

Re: Animaciniai filmukai

Viktorija, 16 parašė:

nerealiausias-simpsonaj..dar pietu parkas ir kempiniukas big_smile

Pritariu tau big_smile

40

Re: Animaciniai filmukai

Ziurejau simsonus (gaila kad neberodo sad ) ir kempiniukas geriausi animaciniai, ir dar kartais liolika ir bolika paziuriu smile