61

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

Marina parašė:

P. S. Tuoj būsiu Forumo karalius. Tai tau ir Blondinė...:::008

O ar tai nebus isimtis,patvirtinanti taisykle..?

62

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

Koks skirtumas...:::008

63

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

P.S.Jeigu pabėgsiu ir vėl grįšiu kokį pavasarį, tai galėsiu rašyti: Tuo metu, kai buvau forumo karalius, tai p.Gytis buvo dar tik Vanagas, dabar tik pažiūrėkit, jau ....Na, tai kuo būsit jūs ? :::008

64

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

Marina parašė:

P.S.Jeigu pabėgsiu ir vėl grįšiu kokį pavasarį, tai galėsiu rašyti: Tuo metu, kai buvau forumo karalius, tai p.Gytis buvo dar tik Vanagas, dabar tik pažiūrėkit, jau ....Na, tai kuo būsit jūs ? :::008

Laukiau kazko panasaus...O as tik saziningai bandau padeti kuo greiciau uzsideti Karaliaus karuna...O ir siaip esu ebejingas visokiems titulams ypac cia.O ir taip palyginus karaliu su vanagu...Karalius aisku solidu ir garbinga,bet tuo paciu ir kazkiek nuobodoka-kiekvienos pareigos uzdeda kaukes,riboja tavo laisve.O vanagas-tai erdve,nuotykiai ir laisvas skrydis...Jums,kaip moteriai,gal labiau patinka papuosalai,tai ir imkite karaliaus karuna,man labiau prie sirdies laisvas skydis...

65

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

Jūs lb.malonus ir diskretiškas beveik visada. Kažkaip stipriai čia ir nesusirėmėm, nebent dėl tos silkutės prie šnapso vyrams, bet čia jau seni laikai...:::008

66

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

P.S.Būsit mano karūnuotojas...Tara tat tam...:::b40

67

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

Marina parašė:

P.S.Būsit mano karūnuotojas...Tara tat tam...:::b40

O kodel gi ne...O kada karunavimo svente? Ir as viliuosi,kad saugodama karaliska ivaizdi,pasiulysit kazka daugiau negu silkute...

68

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

gytis parašė:
Marina parašė:

P.S.Būsit mano karūnuotojas...Tara tat tam...:::b40

O kodel gi ne...O kada karunavimo svente? Ir as viliuosi,kad saugodama karaliska ivaizdi,pasiulysit kazka daugiau negu silkute...

blondinę???
vat ir džentelmeniškasis Gytis...

69

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

Anna parašė:
gytis parašė:
Marina parašė:

P.S.Būsit mano karūnuotojas...Tara tat tam...:::b40

O kodel gi ne...O kada karunavimo svente? Ir as viliuosi,kad saugodama karaliska ivaizdi,pasiulysit kazka daugiau negu silkute...

blondinę???
vat ir džentelmeniškasis Gytis...

Stengiuosi patasyt savo reputacija,kad,kaip kazkada issireiske p.Antanas,nebuciau laikomas visisku zanuda...

70

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

Stengiatės prisitaikyt...:::049

71

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

Stengiuosi atsikratyt lipdomu etikeciu..

72

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

Aišku. Tai nelengva, bet turint storą skūrą, įmanoma...:::008

73

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

Marina parašė:

Aišku. Tai nelengva, bet turint storą skūrą, įmanoma...:::008

Taigi,kad nezinau-plona ta skura ar stora...Kolkas dar niekas nebande nulupti ir pagamiti kokios moterisko rankinuko ar cemodano...

74

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

Tik neapsimeskit, kad nesupratot, Gyti...
Kai turi taip vad.storą skūrą, tai etiketės nelimpa, jos tiesiog nukrenta, kaip kad nuo žąsies vanduo nubėga...:::008

75

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

nepataisomai bukos.

76

Re: Kodel manoma kad blondines kvailos?

judita parašė:

nepataisomai bukos.

Neizeidinek cia musu forumo Karalienes...