1

Tema: merginos padėkit!!

sveiki  turiu tokia bėda pazystu kelias merginas, bet is ju  viena man labiau patinka bet nezinau kaip ja uzkalbinti..
GAL GALIT PASAKYTI KAIP JA UZKALBINTI??

2

Re: merginos padėkit!!

tai ar galit padėti plz...

3

Re: merginos padėkit!!

tai pažįsti ar nežinai kaip užkalbinti? smile

4

Re: merginos padėkit!!

darius, 18 parašė:

tai ar galit padėti plz...

Sakyk sveika mergike,nenori palekt iki miskiuka,alaus atsigert,siemkiu pagliaudyt,pamatysi iskart sijonuks kelias.

5

Re: merginos padėkit!!

ne taip lengva su ja , ji yra  vienos mano mokytojos dukra tai patikėkit tai nepadės..
o ja as pazystu bet ji pararelinėje klaseje

6

Re: merginos padėkit!!

Jei tau ir pavyx uzkalbinti, ir ji neissigas taves...yra siuo atveju dar viena kliutis manau..tai ta mokytoja, jos mama...jei tu neesi geras mokinys ir patinkantis tai mokytojai turesi problemu...mokytoja greit atkalbins dukra nuo taves...nu zodziu, cia tik speliones, gali buti visaip.. O siaip pabandyk dazniau pagauti jos zvilxni, sypsotis jai (bet ne pasaipiai o nuosirdziai)..tada ji prades galvoti kad cia kazkas vyxta, ir gal pati tave uzkalbins big_smile

7

Re: merginos padėkit!!

darius, 18 parašė:

ne taip lengva su ja , ji yra  vienos mano mokytojos dukra tai patikėkit tai nepadės..
o ja as pazystu bet ji pararelinėje klaseje


na ka, tada mokykis gerai, buk dzentelmenas pasiskaityk etiketo knygute, apie cigaretes ir alkoholi pamirsk smile

8

Re: merginos padėkit!!

Ramune, 24 parašė:
darius, 18 parašė:

ne taip lengva su ja , ji yra  vienos mano mokytojos dukra tai patikėkit tai nepadės..
o ja as pazystu bet ji pararelinėje klaseje


na ka, tada mokykis gerai, buk dzentelmenas pasiskaityk etiketo knygute, apie cigaretes ir alkoholi pamirsk smile

mhi aisku, ...
p.s.
as nerukau o geriu l;abai retai

9

Re: merginos padėkit!!

Būtų buvę pravartu bent kiek gramatikos pasimokyti, tik dabar jau turbūt vėloka...

10

Re: merginos padėkit!!

darius, 18 parašė:
Ramune, 24 parašė:
darius, 18 parašė:

ne taip lengva su ja , ji yra  vienos mano mokytojos dukra tai patikėkit tai nepadės..
o ja as pazystu bet ji pararelinėje klaseje


na ka, tada mokykis gerai, buk dzentelmenas pasiskaityk etiketo knygute, apie cigaretes ir alkoholi pamirsk smile

mhi aisku, ...
p.s.
as nerukau o geriu l;abai retai

Taip pat buk vyriskas,ir per daug nesisiulyk nes kaip sako "siuloma preke pigi"

11

Re: merginos padėkit!!

darius, 18 parašė:

sveiki  turiu tokia bėda pazystu kelias merginas, bet is ju  viena man labiau patinka bet nezinau kaip ja uzkalbinti..
GAL GALIT PASAKYTI KAIP JA UZKALBINTI??

Tiesiog imk ir uzkalbink

12

Re: merginos padėkit!!

Paprsata kaip trys kapeikos. Prieni, sakai labas. Va ir uzkalbinai jau:D

13

Re: merginos padėkit!!

Idomu, kad tokios dvasines kancios smile. Irgi buvau mokytojos dukra. Cia pliuso neprideda tikrai, nes mokykloje vaikino neturejau smile. Esi po padidinamu stiklu, zingsnis ne taip ir busi apkalbetas smile. Taigi jai irgi nera lengva.
Pasistenk palaukt kai eis namo, pasisveikink. Paklausk ka nors neutraliai apie mokslus. Tarkim apie egzus, ar kazka jau turi kokia medziaga, ar negaletu paskolinti. O paskui uzklausk kaip jauciasi budama mokytojos dukra. neikirs kad kabini smile. Bet jau kita karta galesi vel kartu namo paejeti smile ir sneketis apie daugiau dalyku. Veliau uzklausi ar turi vaikina smile.