21

Re: greitukas :)

o jum nepatinka dulkintis ?

22

Re: greitukas :)

nu tai bliamba kam kabinetis prie zodziu...juk  vis tiek jie reiskia viena ir ta pati...

23

Re: greitukas :)

tai jei reiskia viena ir ta pati, tai kam skirti tuos dalykus ? visko buna, visko reikia kartais, ir visiems patinka, ne vien cia vyrams ar moterims. nepatiktu kazkam vienam, tai nebutu tokiu dalyku isvis.

24

Re: greitukas :)

na tai kam skirsto? na gal kam nors tai reiskia skirtingus dalykus...man tai pavyzdziui viena ir ta pati...

25

Re: greitukas :)

greitukas irgi gali but labai geras, jei jis atliekamas pikantiskose vietose smile ten kur kas nors gali uzeit ar pan.

26

Re: greitukas :)

pritariu, kad po greituko is kart miegot, nes paskui kazkaip ne kaip jauties...

27

Re: greitukas :)

greitukai paivairina santykius smile ziauriai gerai smile ypac persirengimo kabinoje kokioje nors parduotuveje smile pabandykit tikrai gerai smile

28

Re: greitukas :)

Siaip geriau ilgiau pasidziaugt... nors kaip jau minejo daug kas priklauso nuo laiko ir vietos smile

29

Re: greitukas :)

Ernesta, 21 parašė:

na tai kam skirsto? na gal kam nors tai reiskia skirtingus dalykus...man tai pavyzdziui viena ir ta pati...

pvz man tai du skirtingi dalykai. myliesi su mylimu zmogumi, o dulkiniesi su bet kuo pvz su prostitute.
o greitukas siap gal ir neblogai bet abu turi buti labai isiaudrine ir pikantiskoj vietoj, kur gali uzklupti

30

Re: greitukas :)

sakyciau greitukas-tai pasidulkinimas.na greitukas gerai.greit issprendei problema ir tvarka.

31

Re: greitukas :)

Nu tai tau,Rimantai,tikrai problema...:)Man atrodo,kad greitukas tikrai gerai,paivairinimui.

32

Re: greitukas :)

Nu man tai ponai ir ponios kaip kada kokio norisi ir partnere kaip pasiruosusi

33

Re: greitukas :)

Hmm su tuo greituku cia siaip net nugirdau neseniau ir nustebau... lytinis aktas trunka tik 6-7 minutes.. viskas kitkas yra zaidimas tiesiai per aplinkui bet tas zaidimas ir yra pats idomumas, erzinimas isbandymas saves ir panasiai... Tai ir suteikia visa galutini malonuma.. O jei nori greituko.. tai mano manymu tiesiog geriau pasimasturbuoti maziau problemu big_smile ir naudos is to mazai nes nei jokiu ispudingu akimirku nepatirsi kurias galetum prisiminti kita diena ir nusisypsoti kaip vakar buvo saunu...

34

Re: greitukas :)

teko greitai ir man autobuso tualete aisku buvo labai nepatogu ir anksta bet tai padarem per mazdaug 10 min. smile

35

Re: greitukas :)

greitukas pats geriausias, ypac sudetingose situacijose, o ilgos glamones fainos ypatingom progom. o rimtai svarbiausia yvairenybes, nekenciu rutinos niekur ! sorry jei ka pasikartojau, ne visas jusu mintis perskaiciau wink)

36

Re: greitukas :)

idomus koks trumpiausias gali but big_smile

37

Re: greitukas :)

Osvaldas, 19 parašė:

Hmm su tuo greituku cia siaip net nugirdau neseniau ir nustebau... lytinis aktas trunka tik 6-7 minutes.. viskas kitkas yra zaidimas tiesiai per aplinkui bet tas zaidimas ir yra pats idomumas, erzinimas isbandymas saves ir panasiai... Tai ir suteikia visa galutini malonuma.. O jei nori greituko.. tai mano manymu tiesiog geriau pasimasturbuoti maziau problemu big_smile ir naudos is to mazai nes nei jokiu ispudingu akimirku nepatirsi kurias galetum prisiminti kita diena ir nusisypsoti kaip vakar buvo saunu...

Tikriausiai nesupranti kas yra is tikruju tas gritukas:)Jei tau reik tik nuleist gara,tai aisku geriau pasimastrubuok.O greitukas ivyksta dazniausia kokiuose neiprastuose extremaliuose vietose,kur kas nors gali uzklupti,kai abu isiaudrine,visiskai nenusirenge(ir tai duoda dar daugiau jaudulio),o nuo extrimo dar labiau sirdele plaka,jausmas nerealus,jei pabandytum ir suprastum,kad ne vien glamones gali iaudrinti zmogu.Glamones ir greitukas tik du is begalybes sujaudinimo ir pasitenkinimo budu,matyt dar labai nedaug zinai...

38

Re: greitukas :)

nereikia net klaust seksas isviso yra geras dalykas:DDD nesvarbu greitas ar ilgas svrbu kad geras ir su mylimu zmogumi :@@

39

Re: greitukas :)

greitukas yra greitas dalykas 10min. ir gana:::243

40

Re: greitukas :)

na jau aiskiau big_smile