1

Tema: pasnekam

gal kas noretu prisipazinti ko istikruju iesko sitame portale?  :D

2

Re: pasnekam

Manau dauguma ne ieško o stume laiką:)

3

Re: pasnekam

Ir ka tu cia nori surasti, nebent tik paprikolint gali. Jai zmones cia net bendrauti nemoka, nepazinodami vienas ant kito varo, jai foto neturi tai net bendraut nenori. koks jum skirtumas kaip kas atrodo ir ka veikia, juk ne jum kartu miegot.
Zinoma tarp visu tu lohu yra ir labai fainu zmogeliuku,tai vat nebent koki drauga gali susirast.

4

Re: pasnekam

tai ko cia sedi jei visi lohai ?

5

Re: pasnekam

Reda, 24 parašė:

Manau dauguma ne ieško o stume laiką:)


temos autorius norejo isgirsti ne tavo nuomone o ko tu ieskai cia big_smile

6 (redagavo Sigitas, 27 2010-04-13 23:18)

Re: pasnekam

MALAJA, 26 parašė:

Ir ka tu cia nori surasti, nebent tik paprikolint gali. Jai zmones cia net bendrauti nemoka.


Liaukis.. Juk cia galima: ir surast, ir paprikolinti, ir yra mokanciu bendrauti... Nera cia taip viskas baisu, kaip tau atrodo... :V

7

Re: pasnekam

MALAJA, 26 parašė:

Ir ka tu cia nori surasti, nebent tik paprikolint gali. Jai zmones cia net bendrauti nemoka, nepazinodami vienas ant kito varo, jai foto neturi tai net bendraut nenori. koks jum skirtumas kaip kas atrodo ir ka veikia, juk ne jum kartu miegot.
Zinoma tarp visu tu lohu yra ir labai fainu zmogeliuku,tai vat nebent koki drauga gali susirast.


NA labai geros nuomones esi apie save, yra toks posakis "visi zmones kaip zmones tik as vienas Dievas"

8

Re: pasnekam

Ko istikro ieskau siame portale... Kad nieko big_smile kazkada labai seniai prisiregistravau palaikymui kontakto su keliais zmonemis, po to buvo bandymas pazinti internetinio gyvenimo virtuve is vidaus, o dabar tai tik paprasciausias portalas, kuriame dar kartais, jei realiai, retokai, tenka susisiekti su draugais. Visi i Facebook persikele, bet kazkodel is cia neissiregistruoju, valgyti nepraso, tegul buna, nes kartais paraso tikrai visai normaliu zmoniu, kurie turi ka pasakyti, o ne tik moka stumti ant kitu.

9

Re: pasnekam

As jau nebepashneku lenkishkai, stringa kalbeti rusishkai kad nepamirsciau gimtos kalbos ir stumiu laika.

10

Re: pasnekam

MALAJA, 26 parašė:

Ir ka tu cia nori surasti, nebent tik paprikolint gali. Jai zmones cia net bendrauti nemoka, nepazinodami vienas ant kito varo, jai foto neturi tai net bendraut nenori. koks jum skirtumas kaip kas atrodo ir ka veikia, juk ne jum kartu miegot.
Zinoma tarp visu tu lohu yra ir labai fainu zmogeliuku,tai vat nebent koki drauga gali susirast.


Nebūkime tokie pikti smile Čia žmonės ateina susipažinti, ieško nuotykių ir vaikšto į pasimatymus... ir tai normalu, juk čia "Pažinčių portalas", todėl norint susirasti antrąją pusę foto nuotrauka privaloma įsidėti smile

11

Re: pasnekam

Ieškoke ką noėsi, tą rasi. Aš tai čia ieškau informacijos big_smile dienos horoskopo, dienos anekdoto.

12

Re: pasnekam

iesko draugu, gerai praleidzia laika kiti antros puseles iesko smile :::435

13

Re: pasnekam

Sigitas, 27 parašė:
MALAJA, 26 parašė:

Ir ka tu cia nori surasti, nebent tik paprikolint gali. Jai zmones cia net bendrauti nemoka.


Liaukis.. Juk cia galima: ir surast, ir paprikolinti, ir yra mokanciu bendrauti... Nera cia taip viskas baisu, kaip tau atrodo... :V

Man tai nuobodus šitas tinklapis. Esu užsiregistravusi darnioje poroje, bet galų gale pradėjo niekas nebedominti.

14

Re: pasnekam

Vytaute, 26 parašė:

Man tai nuobodus šitas tinklapis. Esu užsiregistravusi darnioje poroje, bet galų gale pradėjo niekas nebedominti.

tai jei nieko nebesidomi taip ir liksi senmerge katinais apsikrovus big_smile

15

Re: pasnekam

o tai apie ka pasnekam? big_smile

16

Re: pasnekam

Ko šičia ieškote?

17

Re: pasnekam

as tai laika prastumu, na ir siaip smagu buna paflirtuoti, ar nusisneketi su kuomnors belenbkokiom temom, o gal ir kokia mergyte pasipainios, o ka cia daugiau nuveiksi smile

18

Re: pasnekam

Pleciu pazystamu,draugu rata..kas zino,gal ir sawo busima wyra cia sutixiu:)

19

Re: pasnekam

svarbiausia buti ,o paplepeti noreciau apie tai ka daryti aki uzeina liudesys,kad net sienomis norisi lipti isbandziau daug ka bet gal galit ka patarti galit ir kokia nesamone as zmogus ''pakales''o portale iesko visko ir visu

20

Re: pasnekam

Esu šiame portale tam, kad susipažinčiau su įdomiais žmonėmis arba sutikčiau kokią fainą panelę wink Tinklapis nėra jau toks blogas, čia gali rasti labai įvairių žmonių, pasirinkimas gana platus. Tie, kurie yra aktyvūs ir imasi iniciatyvos - tikrai ras tai, ko ieško smile