1

Tema: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

:::817:::
Nu smile

2

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

saunus sportas

3

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

kulturizmas  yra saves zudymas (mano nuomone) yra daug  protingesniu saves tobulinimo galimybiu ateityje pabandysiu ikelti pora straipsniu kaip kas ...ir kas poto

4

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Man asmeniskai negrazu,ypac moterims..as uz fitnesa;)

5

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Man gražu, LABAI GRAŽU.

6

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Jei protyngai ir su protyngais papildais tada viskas ok,bet jei perlenki lazda tada jau nebekazka smile ir kiek zinau negalima uzsiimineti tokiu sportu kol esi paauglys,nes ten kazkam gali pakenkti big_smile esu tik viena ausim girdejes todel negaliu daugiau pasakyt

7

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Paulius, 21 parašė:

Jei protyngai ir su protyngais papildais tada viskas ok,bet jei perlenki lazda tada jau nebekazka smile ir kiek zinau negalima uzsiimineti tokiu sportu kol esi paauglys,nes ten kazkam gali pakenkti big_smile esu tik viena ausim girdejes todel negaliu daugiau pasakyt

Nepatartina sportuot iki 16 metu wink Nemaza tikimybe kad gali neaugti daugiau (apie ugi)

8

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

jei nezinai kaip sportuoti tai ir bet kuris sportas ne  i nauda jai darai su protu viskas gerai kiekvienam savo

9

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

as uz si sporta, nieko nera geriau uz disciplina, gerai subalansuota mityba ir griezta rezima big_smile  o siaip  jei jau uzsiiminejate sia sport saka, tai stenkites vengti chemijos, ji tai tikrai i kapus anksciau laiko nuvarys smile

10

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Kultūrizmas nėra sportas. Tai kaip grožio konkursas. Jokio sporto čia nematau. Aišku, ilgos valandos treniruočių salėse, tačiau šitas triūsas baigiasi pasistaipymu prieš teisėjus. Žymiai geriau skaičiuoti baseino plyteles...

11

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Ramūnas, 18 parašė:

Kultūrizmas nėra sportas. Tai kaip grožio konkursas. Jokio sporto čia nematau. Aišku, ilgos valandos treniruočių salėse, tačiau šitas triūsas baigiasi pasistaipymu prieš teisėjus. Žymiai geriau skaičiuoti baseino plyteles...

skaiciuoji ar siaip sakai?:)

12 (redagavo Ramūnas, 18 2011-01-27 23:30)

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Ne, aš ne plaukikas smile Bet žinau, ką tai reiškia.

13

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

na taip as irgi ne plaukikas, bet irgi zinau smile nors ir ne kulturistas, bet ir ta zinau ir jei palyginus sias dvi sporto sakas galiu pasakyti tiek vienoje tiek kitoje reikia konkreciai paprakaituoti, sugebetum 5 minutes isstoveti sustangrines puse savo kuno raumenu? smile manau jog nea smile o tuos raumenis dar ir ismankstinti reik iki tam tikros kategorijos ir svorio, o ka plaukimas? sausa technika ir plaukiko duomenis, ugis ir plauciu turis, taikad manau negalima nuvertinti nei vienos sporto sakos, na nebent ji butu pasyvi (sakmatai) ten tik smegenu apsukos ir jokio prakaito big_smile

14

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Jeigu jau prakalbai apie raumenyna... Plaukikų ir beveik visų sporto šakų atstovų, kurie sportuoja vandenyje, raumenynas yra kur kas stipresnis, lankstesnis ir daugeliu atvejų, labiau išvystytas. Beje, kaip ten sakei, apie chemiją? Be jos kultūristu nebūsi ir tik sausai sportuosi. smile

15

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

taip, taip be chemijos, jokioje sporto sakoje rezultatu nepasieksi smile  pritariu vandenyje sportuojantys turi neblogus parametrus, bet nepalyginsi su sunkiasvoriu kulturistu, pas ji istvermes zinoma nebus kiek pas irkluotoja ir plaukika, bet perpus belenkuri is ju perlauzt sugebetu smile na tai juk pusantro simto sverenti raumenu mase:)

16

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Oi ne..  Parodysiu tau video, kuris tave privers šiek tiek suabejoti savais žodžiais. smile
http://www.youtube.com/watch?v=yxCxIOIVEIY atkreipk dėmesį į mases. http://www.youtube.com/watch?v=eH3FCXLxRTc o šito net komentuoti nereikia. Visa tai nutinka aikštelėje, kai kojos nesiekia baseino dugno. Apie fizinę jėgą gali spręsti pats. Aš žinau pagal save...

17

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

pagal save? tai liktai sakei jog nesportuoji mmm?:) joa ispudingai atrodo, visi aukstaugiai, kaip ir visame vandens sporte smile kitaip tariant zemaugio profesionalo tikrai nesutiksi, kas pasitaiko kulturizme wink   video super, bet mano nuomone nesikeicia kolkas smile

18

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Nepasikeitė? Gaila. Galbūt pasikeistų, jei tai pamatytum gyvai arba pats pabandytum. Sportuoju vandensvydį, bet ne plaukimą. Tai du skirtingi dalykai. smile

19

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

am supratau, na nenoriu sumenkinti ar dar kaip izeisti, bet kolkas tikrai nepasikeite:) gal reik kokias varzybas paziuret big_smile

20

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

http://www.waterpolo.lt/index.php?id=naujienos

Čia yra varžybų kalendorius, tau belieka jį sekti ir kažkur apsilankyti. smile