41

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Teisingai cia kazkas pasake, tai gyvenimo budas, ir kai uzsikabini, tai tampa priklausomybe smile

42

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

kas per daug tas nesveika ..

43

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Sveiki, linksma diskusija cia vedat.
1.Kultirizmas tai sporto saka, kuri reikalauja labai daug laiko,valios, bei pinigu.
2.Tikrai ta galiu teigti, nes pats uzsiimineju sia sporto saka.

44

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

kodel visi sako chemija blogai cia netiesa reik ziuret i kaina. rezultatu isliekamuma ir salutini poveiki yra steroidu kurie nekenka ,bet ir kaina ju skiriasi 10 kartu didesne nei kitas slamstas

45

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Sveiki kolegos,pasakysiu savo nuomone,kulturizmu reikia megautis ne vien jo rezultatais ,bet pacio sporto zavesiu,o ne paciu rezultatu .Turbut nieko nera maloniau kai darant paskutini pritupima su maksimaliu svoriu ,pradedi sneketi su Dievais big_smile

46

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Tai vienas rimtesnių sportų, reikalaujantis disciplinos, geležinės valios, psichologinio tvirtumo, ištvermės, biologijos žinių ir dar daug ko. Be to šios šakos atsovus reikia įpatingai gerbti, nes jie susiduria su labai didžiule priešprieša Lietuvoje. Pats sportavau 1.5metų, tad žinau ką tai reiškia. Ir laikas nuo laiko, prie to grįžtu, nes, kaip kažkas jau minėjo, tai kaip liga. Kartą pajautęs malonumą treniruotis, negali sustoti. Be to kiekvieno asmeninis reikalas turėtų būti, prisižiūrėti savo kūną, kad nevaiksšioti išrdibusiais pilvais ir 3cm lašinių sluoksniu bent iki 35m. Pats pavadinimas -kultūrizmas, reiškia elementarią kūno kultūrą,  tam tikrą estetinį vaizdą.

47

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

****

48

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Sveiki gal kas zino ar galima maisyti d-anabol su winn-50.Paprasciau dianabol su winstroliu

49

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Lempa tas kulturizmas visiska..

50

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Kadangi kultūrizmas yra dėl grožio, tai juo turėtų užsiimti moterys. O kai savo grožį rodo vyrai, tai nei šis, nei tas.

51

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Niekada juo nesidomėjau, bet man atrodo, kad jis žalingas sveikatai. Vargu ar kultūrizmą galima vadinti sportu...

52

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

kad suprastum si sporta reikia tuo uzsiimti

53

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Kas sako kad kultūrizmas gadina sveikatą, iš dalies sutinku,nes tai labai sunkus sportas, ko pasekoje kenčia sąnariai ir sausgyslės, tačiau šis sportas siekiant kažkokio rezultato yra pastovus savo galimybių peržengimas,kuriam reikia labai daug valios. Jeigu kas nors rimtai sportuoja,būtų įdomu pabendrauti,pasidalinti patirtimi

54

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Kęstas, 25 parašė:

Niekada juo nesidomėjau, bet man atrodo, kad jis žalingas sveikatai. Vargu ar kultūrizmą galima vadinti sportu...

Palauk vaikine...? Visas profesionalus sportas yra žalingas. Pažiūrėk į profesionalius krepšininkus, nerasi nei vieno kuris neturi traumos... Paimk lengvaatlečius čiurnų traumos, tenisininkus - riešų ir kojų traumos, netgi tam pačiam plaukime, sportininkai patiria nugaros ir pečių traumų, kad profesionaliai sportuojant praktiškai visaos sporto šakos yra žalingos, nes profesionalus sportas yra tas sportas kai žmogus stengiasi perlipti per savo galimybių ribas t.y. nuolat siekia pagerinti savo rezultatą, o tai sveikatos tikrai neprideda.
O  profesionalus kultūrizmas viena iš sunkiausių sporto šakų, nes visų pirma alinantis darbas, visų antra ideali mityba  (tuo gali pasigirti nedaugelis sporto šakų), o visų trečia neužtenka vien kelnoti štangas ir nuolant didinti svoorius, nes tada tapsi panašus į galiūną ne į kultūristą... O varžybiniui variantui gražiai išsidirbti raumenų masę yra ištisas menas reikalaujantis gausybės žinių ir nuolatinio tobulėjimo.
Taip, kad prieš rašydamas švelniai tariant "abejotiną teiginį" pirmiau pasidomėk, o tik tada reikšk nuomonę.

55

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

jo betraumu neapsieinama, as kilnoju sunkumus  ir tai man patinka , zynoma traumu irgi esu patyres bet be sito sporo as negaliu man patinka kai mano kunas keicesi ir ryskeja kuno linijos

56

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Rosita, mano teiginys buvo mano nuomonė. Nuomonė gali būti ir niekuo nepagrįsta, dėl to ji ir yra nuomonė. Bet ačiū už pastabas. wink

57

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Kulturizmas sportas NR 1:)

58

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

kulturizmas,,,gerbiu sia sporto saka

59 (redagavo tinsanis 2013-01-16 20:16)

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

kuo skirasi palaikimas formos fizines nuo sporto,,tuom kad sporte daug kas kenksminga ir pagrindinis dalykas jau skiriamas  tapt  NR 1 ,,,kruviai traumos,(tegubuna ir neleistinu kazkokiu premoniu vartojimas) daro savo,,,bet kiekvienas pasirenka ka daryt vienas bare mirksta kitas sporto sale kuri tampa gyvenimo dalimi,,,pavadink kaip nori ,,,,  gerbiu kiekviena kuris uzsiima eina i sale ar dar kitaip juda ,,,o ne i vena kacalina ar sniokscia kaip dumtraukis ,,,pasirinkimas zmogaus asmeninis jo reikalas,,,,

60

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Sportuodavau nuo vaikistes namie,lauke,patikdavo viskas kas susije su sportu,paauges pradejau lankyti kulturizma,ir atsitiko beda,sustreikavo sirdis,nerealus skausmai,treniravausi tikrai protingai,kaip liepdavo treneris,ir be jokiu priemaisu.Deje teko mest ta sporta,labaj noreciau vel pradet bet bijau kad del sirdies nepavyks,gal kas susidures ir patarimu gali duoti?