61

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Denisas parašė:

Sportuodavau nuo vaikistes namie,lauke,patikdavo viskas kas susije su sportu,paauges pradejau lankyti kulturizma,ir atsitiko beda,sustreikavo sirdis,nerealus skausmai,treniravausi tikrai protingai,kaip liepdavo treneris,ir be jokiu priemaisu.Deje teko mest ta sporta,labaj noreciau vel pradet bet bijau kad del sirdies nepavyks,gal kas susidures ir patarimu gali duoti?

nuveik i gera privacia klinika pas kardiologa ir pasidarik tirimus del sirdies.ten ir suzinosi aplamai kokias apkrovas gali ji atlaikyti.tau ten ir pasakis kiek tu gali sportuoti ir kaip gali sportuoti

62

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Dekuj uz patarima,teks pasinaudoti,nes buvau seimos klinikoj dariausi tyrimus ir pagal jos viskas man gerai.

63

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Denisas parašė:

Dekuj uz patarima,teks pasinaudoti,nes buvau seimos klinikoj dariausi tyrimus ir pagal jos viskas man gerai.

eik i privacia man tas pats buvo nieko jie ten rimto nerado.o privacioj aisku kainuoja bet bent jau zinau kiek ir ka galiu jie ten su dvyraciu tavo sirdies darba paziures.bent jau kaip man ir nustatis kokios tavo galimybes

64

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

pasireiksiu as, su savo moteriska nuomone apie kulturistu kunus... asmeniskai man, nelabai grazu.. va, fitnesas, ar lengvai isryskinti kuno raumenukai-grazu.. asmeniskai man, kulturistu kunas, neseksualu...

65

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Kiek vienam savo,as sportoti noriu del saves,ne tam kad buti kazkokiu herakliu,dalyvaut kulturizmo varzibuose,esu per smulkum rimtam kulturizmuj,tad man uztenka lengvai pasportot ir nebutum kaip lenta.Kiti turi tiksla gyvenime vienem tai patinka.ojai kazkam tai negrazu tai niekam tai nerupi.

66

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Sveiki kas del sirdies ten kalba tai labai klysta. Visu pirma sirdis turi raumeni ir ji reikia stiprinti. Kuo stipresnis raumuo tuo didesni kruvi ji gali atlaikyti smile bet nepersistenkit nes jusu raumenys ir raisciai gali buti per silpni tokiam kruviui. Sirdies raumeni stiprinti galite darydami ta pati pratima ilgai be sustojimo, smile pavyzdziui begiodami ar kelnodami nesunku svarmeni wink
O del to kad kulturizms nesveikas sportas irgi klystat nes kiekvienas sportas yra naudingas tik ji reika tinkamai pateikti. Jeigu norite buti issipute kaip tie sportininkai tai gerkit papildus o jei norit naturaliu formu tai susiderinkit mityba ir nereiks jokiu papildu ar kokiu kitu nesamoniu. P.S. Patirtis smile

67

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Giedrius parašė:

Sveiki kas del sirdies ten kalba tai labai klysta. Visu pirma sirdis turi raumeni ir ji reikia stiprinti. Kuo stipresnis raumuo tuo didesni kruvi ji gali atlaikyti smile bet nepersistenkit nes jusu raumenys ir raisciai gali buti per silpni tokiam kruviui. Sirdies raumeni stiprinti galite darydami ta pati pratima ilgai be sustojimo, smile pavyzdziui begiodami ar kelnodami nesunku svarmeni wink
O del to kad kulturizms nesveikas sportas irgi klystat nes kiekvienas sportas yra naudingas tik ji reika tinkamai pateikti. Jeigu norite buti issipute kaip tie sportininkai tai gerkit papildus o jei norit naturaliu formu tai susiderinkit mityba ir nereiks jokiu papildu ar kokiu kitu nesamoniu. P.S. Patirtis smile

tu tas klaidas del sirdies paaiskink kai kuriu sportininku artimiesems.jaigu atsiranda skausmas sirdies plote sportuojant ir vistiek tu galvoji kad tai sirdies raumuo tai nenustebk kad viena diena isnes tave is sporto sales PS paciam teko matyti

68

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Geriausias sportas kuris gali būt big_smile

69

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Žiūrint koks kultūrizmas, kartais žmonės nebenatūraliai atrodo, tai nelabai. Svarbu jiems gerai. Nu ir aišku svarbu, kad nevartotu kokiu anaboliku ir pan. Kokio Borjomi vartojimas ar kefyro gal raumenu didelių ir neužaugins, bet užtat sveika ir natūralu! smile

70 (redagavo tinsanis 2014-01-31 21:56)

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Giedrius parašė:

Sveiki kas del sirdies ten kalba tai labai klysta. Visu pirma sirdis turi raumeni ir ji reikia stiprinti. Kuo stipresnis raumuo tuo didesni kruvi ji gali atlaikyti smile bet nepersistenkit nes jusu raumenys ir raisciai gali buti per silpni tokiam kruviui. Sirdies raumeni stiprinti galite darydami ta pati pratima ilgai be sustojimo, smile pavyzdziui begiodami ar kelnodami nesunku svarmeni wink
O del to kad kulturizms nesveikas sportas irgi klystat nes kiekvienas sportas yra naudingas tik ji reika tinkamai pateikti. Jeigu norite buti issipute kaip tie sportininkai tai gerkit papildus o jei norit naturaliu formu tai susiderinkit mityba ir nereiks jokiu papildu ar kokiu kitu nesamoniu. P.S. Patirtis smile

sportas nuo seip lankymo sales skiriasi tuom kad sporte reikalingos pirmos vietos ir tos pirmos vietos pasiekiamos kartais ir su "drauzdziamais''dalykais,,
patirtis?pasakyk -pasidalink savo patirtim su profesionaliu kulturistu ar seip sportininku va pas juos patirtis,,,(na aisku ir siokia tokia ir pas mus)
jai norit but isipute?:) darykit kaip daro 90%cia patarinejanciu o jai norit atrodyt taip kaip atrodo prof,kulturistai,,cia ne tik papildai,steroidai ,,,sporto sales,,,cia jau pasirinkimas ir sunkus pasirinkimas,,kuris tampa gyvenimo budu,,,aptarinet kitus lengviausias uzsiemimas,,ir gan megstamas,,,
kulturizmas-kaip sportas man patinka ,,,nuomone teigiama

71

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Giedrius parašė:

Sveiki kas del sirdies ten kalba tai labai klysta. Visu pirma sirdis turi raumeni ir ji reikia stiprinti. Kuo stipresnis raumuo tuo didesni kruvi ji gali atlaikyti smile bet nepersistenkit nes jusu raumenys ir raisciai gali buti per silpni tokiam kruviui. Sirdies raumeni stiprinti galite darydami ta pati pratima ilgai be sustojimo, smile pavyzdziui begiodami ar kelnodami nesunku svarmeni wink
O del to kad kulturizms nesveikas sportas irgi klystat nes kiekvienas sportas yra naudingas tik ji reika tinkamai pateikti. Jeigu norite buti issipute kaip tie sportininkai tai gerkit papildus o jei norit naturaliu formu tai susiderinkit mityba ir nereiks jokiu papildu ar kokiu kitu nesamoniu. P.S. Patirtis smile

Esi kvailys tai būk savo vietoje. Užuot reiskes savo kvailas teorijas ir mintis. Tau padėsiu apsisviesti!  Nueik į google parašyk maisto papildai ir suzinok kas jie yra iš tikro. Dabar atsiprašant toks durnelis atrodai manydamas kad papildai pučia:D pasakysiu trumpai ir suprantamai tau močiutės mastymo vaikelį : maisto papildai lygiai tos pačios medžiagos ka tu gauni valgydamas maistą gryną. Maisto medžiagų pakaitalas padedantis ir uztikrinantis,  kad gausi tinkamų medžiagų tiek kiek reikia.

72

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

O mano nuomone tokia čia ne tik sportas,  bet tuo paciu ir menas. Tu pats lipdai savo kūną kaip nori. Ir čia nėra galimybem rybu. Su stiprią valia, noru, ryžtu ir pastangom su sunkiu darbų iš mažo nepasitikincio savimi sudziuvusio vyruko gali padaryti,  nusilipdyti tvirta didelia sieną. Daug žmonių svajoja ir nori turėti raumeningą kūną. Daugelis mano,  kad tai labai paprasta. Bet šiame sporte išlieka tik stipriausi. Stipriausi siekia aukštumų bei tobulumo. O visi kiti paluze gyvena toliau su pavydu savo paprasta gyvenima.gerbiu šį sportą ir juo jau uzsiimu metai laiko rimtai. Ir eisiu iki galo:) nežadu bepaleisti šio sporto. Kaip esu padares seniau. Šiuo sportu su pertraukom pradėjau užsiiminėti nuo 20.

73

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Fitness for the win

74

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Tomas parašė:

Fitness for the win

kulturizmas fitnes aplamai viskas kas su tuo susije gerai,,tik merginos kulturistes man jau nelabai ,,,

75 (redagavo Irmantas 2014-02-01 14:28)

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Mergina, mėgėja kulturiste labai grazu, kai merginu linijos yra isriskinamos labiau ir pan. Visi sureiksmina si sportą taip, tarsi uzsiimi kultūrizmu turi siekti monstro lygio. Kulturizme yra įvairios svorio kategorijos, lygiai.  Kiekvienam pagal asmeninį pasirinkima. Tiesiog skonio reikalas cia:) o dėl skonio nesiginčijama ir reikšti kritika neverta:) taip kad SPORTAS SVEIKATA! O kažkas buvo sakes jog turi problemų su širdimi. Ir nežino ar gali sportuoti šiame sporte. Atsakau iš patirties. Gali tik viskas turi būti daroma su protu ir taisyklingai. Nesiardant salėje ir nesireklamuojant ka daugelis daro.jaunystėje buvo su širdimi labai blogai būdavo momentu kad ji tesuplakdavo per minutę vos 40 kartu. Tada būdavo jausmas toks tarsi ją kas badytu ar raizytu. Daktarai pasake konkrečiai jokio fizinio krūvio. Prirašė vaistu ivairiausiu. Tiesiog pagerėjus pradėjau po truputi užsiiminėti sportu, daviau jai po trupučio krūvio.  Taip pratindamas ją prie krūvio. O dabar tju tju tju spjaunuosi per kairį petį trys kart sirdute dirba. Tiesiog tinkamai sportuojant,  tinkamomis programomis ir krūviais sveikata stiprini. Tikrai nezaloji. O kas persistengia tiesiog sulaukia atsako anksčiau ar veliau.

76

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

visai normalu

77

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Visai
NORMALUS SPORTAS

78

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

jega

79

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

Man tai patinka.

80

Re: Kulturizmas jusu nuomone apie si sporta

tai labai gera sporto šaka pasikrauni tiek fiziškai, tie psichologiškai, bet geros ir kitos sporto šakos svarbu, kad žmogus spotuoja, o ne kramto čipsus prie televizoriaus smile