1

Tema: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

ar ymanoma buti isstikimam ilgai nesymatant?

2

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

imanoma bet vyrui reikia sekso be jo mes negalim gyvent....tai manau jei bus galimybe jis gali ja pasinaudoti....bet tai naturalu manau jei nematai savo puseles puse metu tai zinai

3

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Fiziskai istikimam tai neimanoma, nu ziurint kox tas laikas..Gal puse metu ir iskesciau,jei tikrai vertetu.Bet nzn..
O moraline sielos istikimybe galima saugoti puikiai ir ilgai..

4

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

aisku, kad viskas priklauso nuo issiskyrimo laiko, bet bendroj sumoj vis tiek dazniausiai santykiai po tokiu issiskyrumu sugriuna arba bent jau apgriuna.. ir istikimybe viena is tokio finalo priezasciu, tiksliau nesugebejimas buti istikimiems.. ir ne tik vaikinams tai taikytina.. merginos irgi lygiai taip pat neatsilaiko.. gal tik daugiau del kitu priezasciu: truksta silumos, tvirto peties, paramos ir t.t.

5

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

o ar galetumete nuslepti savo neistikimybe?kai vel kartu susitiksit gyvensit lyg nieko nebuve?as tai negaleciau nuslept man-kunas ir siela kartu jei jau istikimas tai istikimas visaip:)

6

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Nuslepti gal ir galeciau..Jei zinociau kad to reikia..O cia juk nuo zmogaus patinka..Vieniems tai dzin, kiti biednialinasi del to..:)

7

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

manau jei myli zmogu ta tikra meile,tai net nesigaus apsimesti,jauciu tiesiog iseiciau...juk viskas tada "sujaukta-nebesutvarkysi"

8

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

oj, kiek man teko patirti, ir atleidi, ir supranti, ir atrodo lipdai lipdai viska.. zinai.,. sia kaip suduzes indeas.. sudeti visada galima, bet jau nebebus kaip naujas smile

9

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

ir galiausia visteik nieko nebeiseina...ane?gali atleisti bucyni,kartasi flirta,kol zinoma jis neissisakoja,bet visa kita manu yra neatleidziama...tiesiog nebetikra viskas tada..priekaistai,paranojos ir t.t geriau iseiti

10

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

o ka manote kai pora susitaria - vaikinukas eina kabinti paneliu panele-vaikinuku,ir po to vel grysta ir net sugeba papasakoti vienas kitam ka "nuveike"ar tai normalu?

11

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Ne, tai jau nenormalu..:)
Bet imanomas turbut tox variantas tik svelnesnis..Nebutina pasakoti, bet jei nori laisve, daryk ka nori..Bet kokiu atveju jei bus islikes tas dvasinis rysys jis griz pas tave..O jeigu ne neislikes, tai nafik jis tau reikalingas?:)

12

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

jau tema is temos:)o ka galvojat apie grupini poru sexsa?

13

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

na as manau kad neimano buti istikimam. tokiu atveju juk kiekvienam reikia sexo mes juk visi turime savu poreikiu sioje srityje ir kiekvienam juos reikia tenkinti. kad ir kiek bekentetum ir belauktum savojo ar savosios vistiek teks bent karteli nuklysti i kaire.

14

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Skaidra, 24 parašė:

jau tema is temos:)o ka galvojat apie grupini poru sexsa?

Jeigu tos poros puikiai sutaria ir jeigu jos poto neturi sau ir kitiems jokiu priekaistu tai ok..
Bet kad mano pana kas nors liestu ir dar mano akivaizdoje, NIEKADA!
As galbut su dvejom panom ir noreciau, bet tik be vyru..:)

15

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Tomas, 26 parašė:
Skaidra, 24 parašė:

jau tema is temos:)o ka galvojat apie grupini poru sexsa?

Jeigu tos poros puikiai sutaria ir jeigu jos poto neturi sau ir kitiems jokiu priekaistu tai ok..
Bet kad mano pana kas nors liestu ir dar mano akivaizdoje, NIEKADA!
As galbut su dvejom panom ir noreciau, bet tik be vyru..:)


aha:)

16

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

beveik neimanoma buti istikimiems jei nera kantrus ir neturi valios pasipriesint silpnybems....

17

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

o as va manau jai jau isduoda zmogus kita...vadinasi tai nera ta szmogus su kuriuo noretum buti, kuris tau nerupi...nes tuo poelgiu tu parodai nepagarba, nemeile.. bunant atskirai ir pamatai ka jauti tam zmogui.. kitas dalykas susitikdamas su kitais tu pamatai kitokiu zmogaus savybiu ir pamatai kas patinka ir kas ne ir taip issirenki geriausia...o jei tarp dvieju zmoniu yra toks dalykas kaip meile smile tuomet net nera tokio klausimo kaip istikimybe, nes kitu tu nematai apart vieno...nors nematai bet jauti...

18

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

vyrui-ne,o merginai jei koks joberis pasimaisys ir susuks jai galvele... tai irgi ne.

19

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Jei turi tikrai gera zmogu ir atitinkat vienas kitam tai kam ta neistikimybe? Jei lovoje idealu su savaja ar savuoju tai kokia dar gali buti priezastis neistikimybei?Tai nebent silpnumas,nemokejimas atsispirti,man asmeniskai tokie vyrai ar moterys yra zemos morales..manau reikia saugoti istikimybe ir pagarba vienas kitam,juos sunku uzsitarnauti bet labai lengva prarasti,tai kam zaisti su ugnim,kad poto nagus reiktu griauzti?
O kas manot kad Seksas tai seksas o meile tai meile,tai jums patarciau ismokti mastyti didziaja galva,nes ta mazoji tai tikrai smegenu neturi....:)

20

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

is kur zinai kad neturi ? buvai kada nors vyru ?