21

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Aleksandras, 21 parašė:

is kur zinai kad neturi ? buvai kada nors vyru ?


Gan kvailas kalusimas vaikinuk... Anatomija mazuti... Ar tau kitoje vietoje smegenys susiformavo? Keistuolis tada tu

:::124:::124:::124:::157:o

22

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Sandra, 21 parašė:

o as va manau jai jau isduoda zmogus kita...vadinasi tai nera ta szmogus su kuriuo noretum buti, kuris tau nerupi...nes tuo poelgiu tu parodai nepagarba, nemeile.. bunant atskirai ir pamatai ka jauti tam zmogui.. kitas dalykas susitikdamas su kitais tu pamatai kitokiu zmogaus savybiu ir pamatai kas patinka ir kas ne ir taip issirenki geriausia...o jei tarp dvieju zmoniu yra toks dalykas kaip meile smile tuomet net nera tokio klausimo kaip istikimybe, nes kitu tu nematai apart vieno...nors nematai bet jauti...

ce visa tiesa..yra..ka parase si panele...:-D

23

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

neimanoma...jei trumpam tai dar dar bet ilgam vargu...

24

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Roberta, 24 parašė:

Jei turi tikrai gera zmogu ir atitinkat vienas kitam tai kam ta neistikimybe? Jei lovoje idealu su savaja ar savuoju tai kokia dar gali buti priezastis neistikimybei?Tai nebent silpnumas,nemokejimas atsispirti,man asmeniskai tokie vyrai ar moterys yra zemos morales..manau reikia saugoti istikimybe ir pagarba vienas kitam,juos sunku uzsitarnauti bet labai lengva prarasti,tai kam zaisti su ugnim,kad poto nagus reiktu griauzti?
O kas manot kad Seksas tai seksas o meile tai meile,tai jums patarciau ismokti mastyti didziaja galva,nes ta mazoji tai tikrai smegenu neturi....:)

Tavo irgi neka protingesnis pasakymas..Skaityk i tema..Cia kalba vyxta apie tai kad ji uzsienyje o jis cia..O tu svaixti beleka.
Eilini karta..:D

25

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Tomas, 26 parašė:
Roberta, 24 parašė:

Jei turi tikrai gera zmogu ir atitinkat vienas kitam tai kam ta neistikimybe? Jei lovoje idealu su savaja ar savuoju tai kokia dar gali buti priezastis neistikimybei?Tai nebent silpnumas,nemokejimas atsispirti,man asmeniskai tokie vyrai ar moterys yra zemos morales..manau reikia saugoti istikimybe ir pagarba vienas kitam,juos sunku uzsitarnauti bet labai lengva prarasti,tai kam zaisti su ugnim,kad poto nagus reiktu griauzti?
O kas manot kad Seksas tai seksas o meile tai meile,tai jums patarciau ismokti mastyti didziaja galva,nes ta mazoji tai tikrai smegenu neturi....:)

Tavo irgi neka protingesnis pasakymas..Skaityk i tema..Cia kalba vyxta apie tai kad ji uzsienyje o jis cia..O tu svaixti beleka.
Eilini karta..:D

Tai butent as apie tai ir parasiau...Ir tai ka parasiau abu turi,jaucia, tai ir sulaukti gali..sitoje srityje turiu gera patirti mazuti...:)
O ir tu mane bandai persekioti??? Na pirmyn,man patinka kai tu issireiskineji;D;D;D





:::636:::636

26

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

imanoma buti istikimam...bent jau as savo draugo laukiau metus ir nesigailiu,dabar tai labai vertina...

27

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

tai dar mazai laiko.nez ka jis ten uzsienyje veikia???....

28

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Na bet jei taip pradesim galvoti ka jis veike ten ka jis veikia cia,tai kam tada isvis jo reikia,jei taip nepasitiki...Nereikia nei toli vaziuoti, jei jis ko nors uzsinores, tai ir padarys ir niekas to nesuzinos ir cia vietoje... Siaip yra gerai pasakyta kad: Koks pats esi taip ir apie kita galvoji!!!!

29

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

o kodel kartu nenorit gyvent svetur?????

30

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Kartais buna kad tai neimanoma taip is karto turi vienas kazkuris pasistatyti pamatus po kojom svetur ir jau tada pasiimti antra puse..Bet jei galimybes yra pasiimti iskarto antra puse tai as tik uz tai kad kartu...

31

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

as ir manau per metus imanoma tikrai pasimt antra puse...nuomotis kartu galima ir susirasti darba ten tai tikrai...bent jau mano seima sugebejo ir greiciau metu neprireike...

32

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Cia nuo zmoniu priklauso kiek toli gali rizikuoti,as su vyru isvykau is karto nors vaziavom nezinodami ar bus tas darbas...

33

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

ti va ir gerai ...nematau kad butu blogai kartu vykti i uzsieni....kartu lengviau viens kita paremti pasitarti galit...

34

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

..zinot, as sujumis sutinku...bet..jei vienas isvaziuoja ir pagal jus kitas turetu vaziuot kartu..hmmm..reiskias kazkas lazka turi paaukoti del kito...aisku jei tai ymanoma viskas ciki...bet jei tarkim Lietuvoje zmogus realizuojasi..tai nemanau, kad reiktu imt ir palikt viska...hmmm...gyvenime vien meile ir buvimu kartu neisgyvensi...turim tobuleti, o ne sedeti sastingy...

35

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

vadinasi netinka viens kitam poziuriu laisvalaikiu...as kiek pazystu visi dziaugiasi isvyke kartu ir nemato cia ukojimosi,nes puikiai galima ir ten save realizuoti jei tik kalba moki,o ir nemokejus ten galima mokytis kursuose...

36

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

...taip tai galima pasakyti ir nesiaukojimu...gerai...bet vistiek nori nenori paaukoji kazka..bet tai yra santykiai...tik sakau tai, kad draugysteje du zmones turi buti kaip vienas ir kaip du atskiri subjektai...

37

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

delfyje gerai buvo pasakyta:"Aš ištikimas tau dvasiškai, o kūnas nieko nereiškia - tai tik seksas. Bet, palaukite, juk tas pats kūnas yra sielos ir dvasios buveinė".
|
Manau suoratote mano pozicija

38

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

...visiskai su tavim sutinku...ar pasiduot instinktam ar islikti garbingam...

39

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

NA ir viskas jau seniai ragas tau wink

40

Re: palikau savo antraja puse laukti manes Lietuvoj

Jus tik nepykit labai megstu pajuokauti , dabar naktis pas mus , ir taip juokas tiesiog  ima sakes big_smile mazumelia kvailoki klausimai ....NA bent jau mano cia asmenine nuomone wink