81

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

ne man ta sakyk big_smile

82

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

ok.. ta proga einu nusipraust pats :DD

83

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

Ernesta, 20 parašė:

Eikit, ka jus snekat:=) Spuogai - didziausiais grozis:D Uzsiaugini ant nosies galiuko toki dideli dideli geltona ir sviecia kaip lempute is tolo:=):=):=) ir sviesos tamsiam kambary nereikia:D:D ir prie batu raisteliu galima spalva priderint;D;D;D

prie batu galima priderint? cia jau biski nusisnekejai...:)

84

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

Ernesta, 20 parašė:
Simona, 17 parašė:
Ernesta, 20 parašė:

Eikit, ka jus snekat:=) Spuogai - didziausiais grozis:D Uzsiaugini ant nosies galiuko toki dideli dideli geltona ir sviecia kaip lempute is tolo:=):=):=) ir sviesos tamsiam kambary nereikia:D:D ir prie batu raisteliu galima spalva priderint;D;D;D

prie batu galima priderint? cia jau biski nusisnekejai...:)

Aisku, kad galima!Nagi uzsidek geltonus batus ir priderinta:D big_smile;D;D;D

gerai sugalvota big_smile tipo nauja mada big_smile

85

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

Tomas, 26 parašė:

Spuogai tai bent jau man atrodo organizmo parodymas kad tau kazkas negerai.Ar valgai netinkama maista, ar uzterztame ore buni, ar persali ar dar daugybe priezasciu..
Man tokiu dideliu problemu nekyla, bet kiek zinau
dazniausiai kovojama su tuo kosmetikos pagalba, taip siais laikais kosmetika gali daug..Bet laikinai..manau reiktu pasiaiskinti labiau kodel jie atsiranda..
Pastebejau, kad alkoholis juos irgi labai gerai naikina..

Alkoholis kaip tik skatina spuogų atsiradimą.

86

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

toma is kur zn?

87

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

sak organizmo klaida kad tau kaskas blogaij.pwz mano seimoj dauguma 12-15 metu turejo spuogu todel tas tapo mazdaug paweldima galima sakyti

88

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

Nera labai gerai,kai merginos bando tuos spuogelius paslepti po kosmetika..t.y. pudra ir pan.
nes tai tik dar labiau juos dirgina ir ju daugeja..
Geriausia buti po saulyte.Taigi merginos eikit i lauka,vaziuokit prie juros/ezero ir deginkites.ir po keliu kartu tu spuogu ne zymes neliks.
Sakau is patirties..

89

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

:::221 njam jopz cia tiesa wink) pudra ar kazkas yra tjkrai negerai wink) mane tai ish vis nuo jos beria kaip soku kazka darau negaliu nieko wink) bet man gerai uztai nereikia jos wink)  taj vat ir dar reikia lb gerti daug vandes nors stikline i diena..juk visos manikenes net geria kad nebutu spuogu ir t.t lb sveika tjkrai wink)) pabandykit savaite isgerti stikline vandeens vakare ir rite pamatysite pades wink))

90

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

joa pritariu dangei 22... neas kaij atsiranda pas mane ju tj tereijk juos parodyt sauleij... ir duoda man ramybea tie spuogaij tongue

91

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

siap tai alkoholis tikrai spuogu neisnaikina,o dar labiau skatina juos atsirasti.ir nuo maisto priklauso irgi nedaug,nes didziausia reiksme turi hormonai,kai ju ciklai susireguliuja tai tada problemos ir isnyksta.

92

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

na jai savo kuna priziuri tai spuogu niekad nebus nes spuogai negraziai atrodo

93

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

spuogai yra baisu lb,man liko randai...

94

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

Is dalies spuogai rodo brenimo pradzia (taigi nieko blogo) arba mitybos ir odos sutrikimus...Taigi jeigu zmogui jau nebe 16-17 tai vertetu siek tiek atkreipti demesio i savo oda...

95

Re: Spuogaj-grozio dalis ar gyvenimo klaida?

Mano oda,nera problemiska.:}Todel spuogu karo dar nera.Vieniems jei praeina po paauglystes,kitiems uztrunka ilgiau :}