1

Topic: Ieškoti ar laukti? :)

Visi turi skirtinga nuomone, vieni sako, kad antros puses reikia paciam ieskoti, kiti mano, kad kai ieskai nerandi o ji atsiranda netiketai... smile man idomi jusu nuomone,ka manot?kaip jums buvo? smile)

2

Re: Ieškoti ar laukti? :)

Ciupk bredy uz ragu arba uz koto, kaip ten tau isheina, velau tai neturi jokios reikshmes svarbu kad jus kartu ir laimingi. medzioti reikia ...

3

Re: Ieškoti ar laukti? :)

Karolina, neskubek... palauk... big_smile
Zilvinas, tai jau turetu kokius nors ragus griebti, nes jam jau nebera ko laukti... big_smile

4

Re: Ieškoti ar laukti? :)

Aš nesakau, kad laukiu ar ieškau, man apskritai įdomi nuomonė, ką žmonės apie tai mano. smile

5

Re: Ieškoti ar laukti? :)

Is pradziu tikriausiai visi laukia, o jei nesiseka tai tada kyla klausimas ar daryt kazka ar ne. Man atrodo, kad gal geriau laukt, tegul lieka kaip yra ir susikoncentruot i kitus dalykus, o jei kazkas nutiks tai nutiks smile

6 (edited by Andrius, 18 2011-02-20 14:46)

Re: Ieškoti ar laukti? :)

Na, manau čia tiktų pasakymas "kas ieško, tas randa". Žiūrint į tai iš loginės pusės, kokia tikimybė, kad būtent tas vienintelis/vienintelė (turėkim omeny, kad tik apytiksliai 1/1000 žmonių mus gana neblogai arba net labai gerai atitinka ir tinka bendram gyvenimui, laimingai draugystei) ims ir mus suras, t.y mumis susižavės, imsis iniciatyvos mėgindamas mus pažinti ir sėkmingai susiklosčius pažinčiai mus visiškai pamils? Galime paskaičiuoti - tarkim, tikimybė, kad mes kam nors patiksim, priklausomai nuo mūsų pačių, svyruoja nuo 1/10 iki 1/10000, kad žmogus prieis ir mus užkalbins, mėgins su mumis susipažinti, kad ir tas pats gatvės praeivis svyruoja nuo 1/100 iki 1/10000000, o kad pažintis dar ir sėkmingai susiklostys ~1/10, o dar nepaminėjome ir to, kad tikimybė, jog tas žmogus, kuris mus belaukiančius atrado, mums patiks ir idealiai atitiks mus, kaip jau minėjau, apie 1/1000. Visus šiuos skaičius vieną iš kito padauginkite (matematinė tikimybių teorija) ir gausite išties ne patį didžiausią skaičių. Tada pradedi suprasti ,kodėl tokia daugybė žmonių taip ir nesuranda to mylimojo ir nebeiškentę, išsigandę visą gyvenime likti vieni, pasirenka vidutinį partnerį, arba išvis taip ir nieko nepasirenka ir lieka vieniši.. Vienišumas - Vakarų pasaulio, šiuolaikinio pasaulio maras, nuo jo kenčia vis daugiau žmonių.
Visai kitokios galimybės aktyviems ieškotojams - galimybės plačios - klubai,vakarėliai,kavinės, galų gale gatvės, troleibusai, autobusai, mokyklos universitetai ir t.t visa kas supa mus, koks platus pasirinkimas, atrodytų, jei ir tą žmogų sutikti tikimybė vos 1/1000, bet kai per dieną padarai bent keletą bandytumų, o aktyviausieji ir dešimt, per keletą mėnesių gali pasiekti išties stulbinamų rezultatų. Ir tai, kai kurie ieško ieško, bet vis lieka vieni... Tačiau nereikia nukabint nosies - bet kokiu atveju, būti aktyviam, reiškia turėti šimtus kartų didesnius šansus surasti antrą pusę, negu būti pasyviu lūkuriuotoju, laukiančiu, kol iš niekur nieko nukris išsvajotasis/-oji ant galvos... juokinga. Žmonės, aktyviau ieškokite, stenkitės, būkite dėmesingi ir linksmi, ir pastangos tikrai nenueis veltui smile

7

Re: Ieškoti ar laukti? :)

na as tai jau spejau ysitikinti, kad kai ieskai tai nerandi wink
bet visada taip buna, ieskai, paskui nuleidi rankas, ir po kiek laiko vualia big_smile
na bent jau man daznai taip budavo.
nors kad pati ieskociau niekada taip nebuvo, tie ieskojimai budavo labai atmestiniai kazkoki wink

8

Re: Ieškoti ar laukti? :)

tiesa, pagal kazkokias statistikas tai tipo geriausia vieta susipazinti parduotuve big_smile big_smile
tik kazkaip dar man neteko niekada susipazinti su vyriskiu parduotuveje :::b56:::a55

9

Re: Ieškoti ar laukti? :)

Kristina, 28 wrote:

na as tai jau spejau ysitikinti, kad kai ieskai tai nerandi wink
bet visada taip buna, ieskai, paskui nuleidi rankas, ir po kiek laiko vualia big_smile
na bent jau man daznai taip budavo.
nors kad pati ieskociau niekada taip nebuvo, tie ieskojimai budavo labai atmestiniai kazkoki wink

Žodžiu, ieškojai bet neieškojai  big_smile

10

Re: Ieškoti ar laukti? :)

Andrius, 18 wrote:

Žodžiu, ieškojai bet neieškojai  big_smile

kitaip tariant ieskojau tik uzsimerkus big_smile

11

Re: Ieškoti ar laukti? :)

Aš tai ieškodama laukiu, kol mane atras smile

12

Re: Ieškoti ar laukti? :)

Uršulė, 24 wrote:

Aš tai ieškodama laukiu, kol mane atras smile

Aha, ir aš laikausi panašios taktikos. :::001