1

Tema: vyrai

Vyras yra naminis gyvūnas: griežtai elgiantis jį galima daug ko išmokyti.:::310
:::024

2

Re: vyrai

Nemanau, kad taip gali būti. Nei griežtai, nei per prievartą neišmokysit nei vieno vyro. Vyrams reikalingas moterų švelnumas ir supratimas. :::001

3

Re: vyrai

vyrai nori kad mes juos priimtume tokius kokie jie yra,omes juos norime peraukleti,padaryti tokius kokie mums yra reikalingi,bet po to tai mums gali atsibosti,ir pradedam jieskoti ko kito,nereikia daryti ko nereikia:::402

4

Re: vyrai

danute, 29 parašė:

Vyras yra naminis gyvūnas: griežtai elgiantis jį galima daug ko išmokyti.:::310
:::024

nu jei taip ir toliau, tai vienintelis vyras kuris bus salia tai suo vyriskos gimines wink

5

Re: vyrai

ir isvis kas cia per poziuris? jei jau laikai juos kazkokiais kuriuos reikia auklet, tai gal pagalvok dar karta ar tau jo isvis reikia.

kita vertus, isauklek savo sunu taip kad pries kitas moteris nebutu geda. tada galesi pasigirt kad bent VIENA is ju isauklejai big_smile

6

Re: vyrai

sutinku  su Kristyna nesames mes kokie gyvuliai  ,kad mus aukleti ..........
kokio nori toki ir issirenki ,kam ji dar aukleti jei gali tureti kokio tau reikia ir nera ko cia taip  sakyti ...................
visi esame zmones ir kekvienas turime savo silpnybes

7

Re: vyrai

Vyrai ne visi kiaules...yra ir asilu:::b49

8

Re: vyrai

Ramune, ne visi jie tokie . Tik reik atrast butent toki,kuris tau skirtas ir tik tau vienai tiktu ir patiktu. Priimtum ji ir myletum su visais jo trukumais ir privalumais.  Tik gaila,kad begedis likimas pareguliuoja kartais musu gyvenima taip,kad mes prasilenkiam......

9

Re: vyrai

Augis, 45 parašė:

Nemanau, kad taip gali būti. Nei griežtai, nei per prievartą neišmokysit nei vieno vyro. Vyrams reikalingas moterų švelnumas ir supratimas. :::001

Nesakiciau kad nesimokysi vyro,
As uzaugau tarp moteru ir isauklyjo o sita didele pagarba turiu

10

Re: vyrai

Visokiu yra visokiu reik, mano nuomone, nereik anksciau laiko suaugt ir pult tuoktis 18, reik pazint zmogu o tada ir galvot apie bendra ateiti

11

Re: vyrai

Dėl to aš ir nelaikau naminių gyvūnų.

12

Re: vyrai

Niekas apie vedibas cia nesneka
aisku reike zmogu gerai pazinot kol i viena valty siest kartu
Dabar zinau kodel daugiause vyru keikesi kai ju moteris kasko papraso padaryt, per greit su soko i valti. :::034:::034:::034:::034:::034

13

Re: vyrai

Gali pakeisti kai kuriuos mano blogus įpročius, bet nebandyk pakeisti mano esmės. Ir griežtumas ne visada padeda, kartais tai tik dar labiau supykdo. Ir aš ne naminis gyvūnas. Manęs su grandine nepririši.

14

Re: vyrai

visiškai su Jumis nesutinku! naminis gyvūnas?hm..koks vyras leistųsi ,kad su juo taip elgtųsi,nebūtu jokios pagarbos Jums. Na bent jei aš  būčiau vyras,tai negerbčiau tokios moters.

15

Re: vyrai

:::008 visi tie vyrai vienodi, tik atlyginimai skiriasi.

16

Re: vyrai

danute, 29 parašė:

Vyras yra naminis gyvūnas: griežtai elgiantis jį galima daug ko išmokyti.:::310
:::024

na jai meme tai leis moteriskei isidirbinet normalus tokia n,,pasius

17

Re: vyrai

vyras moteri vedasi i brangu restorana perka brangia dovana ne todel kad ji verta -o tik todel kad jis tai gali ...

18

Re: vyrai

danute, 29 parašė:

Vyras yra naminis gyvūnas: griežtai elgiantis jį galima daug ko išmokyti.:::310
:::024

Gal butent todel kad pas tave toks mastymas tai  ir blevyzgoji cia savo erezijas vibratoriu apsikabinus...

19

Re: vyrai

vyro nereikia aukleti,reik su juo susigyventi wink

20

Re: vyrai

as visikai naminis gyvunas,visada namie.labai pastovus,bet iseina kad namie bunu tik 3-4 menesius.o ismokyti zmogeli galima visko,is kitos puses kiek vilka nemaitinsi vistiek i miska ziuri)))