1

Tema: Dietos

ar laikotes dietu, kokiu, ar jos veiksmingos?
beje, siryt girdejau pasakojima labame ryte apie lietuviskas dietas - t.y. gavenias ir adventus, kad prisilaikydami pasniku is tiesu neturetume jokiu problemu del antsvorio ir sveikatos.. ka apie tai manote jus?

2

Re: Dietos

nesilaikau, nes manau kad jos nera veiksmingos... geriausia sportas... smile na o apie visokias gavenias ir adventus, na mano mociute laikosi nevalgo riebiai, mesos...na bet kad kazkuo padetu, kristu svoris tai tikrai nepastebejau...juk tik penktadieniais cia negalima valgyti tos mesos ir pan. o karts nuo kartp pravalyti oragizma labai veiksminga ir naudinga...

3

Re: Dietos

dietos-visiska nesamone, baisu ziuret kaip eina gatvei kokia nors kuda kaip dviratis mergicka, nei isvaizdos nei nieko
fu

4

Re: Dietos

o jeigu kalbant apie dietas ir save:)
xexexe pati smulkute  ir mazute esu tai kad man tos dietos neaktualu

5

Re: Dietos

niekada nesilaikiau nes as patenkinta savo figurike

6

Re: Dietos

hm.. smile as pries dietas.. dar po to pasireikstu tas jojo efektas:) reikia tiesiog valgyti subalansuota maista ir kartu sportuoti... bet va, namie sunkoka.. reiks i sporto kluba uzsirasyti, gal kas kartu noretumete?:)

7

Re: Dietos

nezianu as tai turiu savo dieta ir jos laikausi ir esu patenkinta jau kelis metus is eiles jokiu rupesciu....as nesilaikau gaveniu ir kt tradiciju...

8

Re: Dietos

o tai zhinok kad blogai tos savo dietos... smile nes neishbandytos ir t.t.

9

Re: Dietos

As uz dietas toms kurioms to reikia ir kurios turi nemazai antsvorio!!
Aisku tik reikia atsirinkti tarp visos informacijos gera dieta! Geriausia butu su dietologo patarimu ir aisq nepamirsti sporto!!

10

Re: Dietos

As uz dietas...bet va pati tai valios jom neturiu,vis rosiuos,rosiuos nuo pirmadienio bet...SNYPSTAS... Bet kai tikrai reikes jos tai gal ir atsiras tos valios... Nors neprosali butu ir dabar,bet pavalgyti skaniai tai vienas is gyvenimo malonumu:)

11

Re: Dietos

ech tos dietos... juk nesilaikysi ju visa gyvenima...baigias dietu terminas baigias ir problemos su laisinukais:) zodziu sportas sportas ir dar karta sportas:) na apie bent jau suderinta ar balansuota maista net nesneku... bet siaip ar taip... nereikia siekt tu idealu manyciau... juk kiekvienam sava.. ir visus traukia vis kitokia isvaizda:) juk nuomoniu sitiek daug... todel ir idomu gyvent... skirtingi zmones zavi big_smile

12

Re: Dietos

bet jei vien sportuosi tikrai nesulieknesi, reikia ir sureguliuoti mityba, nes jei nesureguliuosi tai vietoj lasiniu uzaugs dideli raumenys, o juos numesti yra super sunku... As seip irgi uz dietas, bet taiup pat valio neturiu, ziauriai neturiu :::245:::259

13

Re: Dietos

neisbandytos...jas nebutina isbandineti....reikia galvoti tai ka valgai ir truputi skaityti straipsnius protingu mokslininku o ne is kosmopolitan zurnalu.....

14

Re: Dietos

na esu is stambiuju bet kiekviena panele nori atrodyti graziai:@:@:@:@:@

15

Re: Dietos

As tai manau kas zmogui duota, tas duota ir jokios dietos cia nebepades smile wink

16

Re: Dietos

Manau siaip per trumpas tas musu gyvenimelis kad dietomis save kankinti,pasportuot,truputi subalansuoti maista ir viskas kaip sviestu patepta o kad truputuka yra riebaliuko sluoknis,tai cia ziemai atsargos:)

17

Re: Dietos

dar ir kaip padeda..tik noro reik tobulejimui ribu nera...o kam kankintis reikia maloniu dietu ieskot...

18

Re: Dietos

agha... shokolado, shokolado ir dar daugiau shokolado... big_smile

19

Re: Dietos

smile:):)....... Ar tik nebusi drakoniukas is sokolado fabriko:):)?

20

Re: Dietos

atsibos tau tas sokoladas viena diena................nebegalesi i ji ziuret...