21

Re: Dietos

ir kam tos dietos rejkalingos???? mylimo kuno turi buti daug

22

Re: Dietos

teisingai mylimo kuno turi buti dauuug:)

23

Re: Dietos

    Bet nemanau kad jus draugautumet su riebalu gabalu!!!o gal as klystu?????
    As sakau viskam turi buti saikas,ne tik maisto rijimui, nes antsvoris kenkia netgi ir sveikatai!!!Bet ir dietai, kad neprasidetu visokios ligos! Geriausia dieta paskirta dietologo + sportas!

24

Re: Dietos

manau,kad dietos tik issekina oraganizma ir tek,tada organizmas tampa maziau atsparus iv ligoms.....

25

Re: Dietos

o riebalai tai pastiprina organizma????
dieta tai nereiskia salotos lapu valgymas!!!!

26

Re: Dietos

Vilma, 22 parašė:

o riebalai tai pastiprina organizma????
dieta tai nereiskia salotos lapu valgymas!!!!


o kas sake,kad dieta yra salotu valgymas????????????;)

27

Re: Dietos

tai sakei kad tau dieta issekina organizma!!! tai as ir palyginau ja su salotu lapais, nes jei tik juos valgytum tai issektum!!! O kai dietos laikaisi tai reikia dazniausiai saldumynu atsisakyti ir sumazinti porcijas , bet kai kurioms merginoms tam truksta valios, priprate valgyti nemazai tai kur tau organizmas nenusilps!!! Bet su dietologo patarimu neturetu taip atsitikti!!!
Yra tokiu zmoniu kurie nuo valgymo tiesiog isbambeja ir is lovos neatsikelia ir nemanau kad taip smagu gyventi!!!As uz Sveika gyvenimo buda!!!

28

Re: Dietos

Vilma, 22 parašė:

tai sakei kad tau dieta issekina organizma!!! tai as ir palyginau ja su salotu lapais, nes jei tik juos valgytum tai issektum!!! O kai dietos laikaisi tai reikia dazniausiai saldumynu atsisakyti ir sumazinti porcijas , bet kai kurioms merginoms tam truksta valios, priprate valgyti nemazai tai kur tau organizmas nenusilps!!! Bet su dietologo patarimu neturetu taip atsitikti!!!
Yra tokiu zmoniu kurie nuo valgymo tiesiog isbambeja ir is lovos neatsikelia ir nemanau kad taip smagu gyventi!!!As uz Sveika gyvenimo buda!!!


oho,kokia litanija,vis del to dauguma valgo nesaikingai daug ir beleka,paprasciausiai reikia suderinti savo mityba ir sumazinti saldumynu kieki......ir valgyti daug kartu per diena,bet po mazai,vat............... wink

29

Re: Dietos

Cia ne litanija, o mano nuomone!!!

30

Re: Dietos

na as nesilaikau dietos, taciau sportas ir teisinga mityba padeda palaikyti norima figura smile

31

Re: Dietos

Na nepilnametem as manau del dietu reiktu palaukt kol normaliai subresit,manau niuo 18 m ar nuo 20m galima jei to labai reikia ...bet sportas padeda bet kokio amziaus zmogui.....

32

Re: Dietos

zaidziu tinklini man dietu nereikia...

33

Re: Dietos

as valgau ka noriu man i kuna neina... (;

34

Re: Dietos

Nesilikau jokių dietų ir man nereikia jų tongue Anksčiau buvau lieknesnė, bet ir dabar esu patenkinta savo svoriu, anksčiau jis buvo per mažas wink Ryju saldumynus, labai mėgstu pienišką šokoladą big_smile

35

Re: Dietos

taij suadas

36

Re: Dietos

geriausia dieta nekimsti visko kas papuola po 18h vakaro big_smile ir valgyti 3kart per diena...pavalgykit taip koki men ir pamatysit,kad  kg mazeja... big_smile

37

Re: Dietos

tas po 18h tai nesamone visiska.. cia kiekvienai skirtingai.. tas dalykas kad nevalgyt vakare yra tam, kad nespeji sudegint kaloriju, ir svoris auga. bet pvz jei mergina daug dirba ar mokosi, ir eina miegot kokia 1-2h nakties, tai kas is jos bus?? nusilpnins organizma tik.. reiketu nevalgyt pora valandu pries miega, tada norma bus. o siaip tai nu ka.. anksciau galvodavau kad dietos visokios suds paskutinis, bet va isimylejau ir savaime maziau valgyt kazkaip pradejau.. praejo trys savaites kaip nebevalgau saldumynu, duonos, bulviu, maisto kepto riebaluose. nereikia man ju.. bet va mesos tai tikrai neatsisakysiu! buvau ant grikiu sedus, bet kai vos nenualpau, mama uzdraude.. ir gerai. o siaip valgau viska, isskyrus tai, ka isvardinau. pradejau valgyt daug daug vaisiu, gerti daug vandens, sportuoti namie. rezultatas matosi iskart!!reiks lekt i pirkt nauju kelniu tuoj, nes senuju jau ir dirzas nebeislaiko..:) svarbu kai nori, tai ir uzkast, nes kai didelis alkis ateis, tai prisirysi, ir suniui ant uodegos visos dietos.. zinoma, uzkast lengvai, ne kokiu ten cebureku ar kotletu.. geriausia vaisiai. bent jau man wink

38

Re: Dietos

tik lb lb butinu atveju pvz: sportininkam o taip tai nereiketu:)

39

Re: Dietos

Geriausias grazios fizines izvaidos receptas - sportas ir sveika mityba, o ne dietos. Daznai dietu laikydamosios moterys, merginos ar vaikkinai ju pasilaiko tam tikra termina, sulaukusios rezultatu grista prie senu savo blogu maitinimosi iproci, o tuomet "pamesti" kilogaramai grizta ir net gi dvigubai..tad arba nesilaikyti dietos arba jos laikytis visa gyvenima!?

40

Re: Dietos

Man tai ziauru ir nesuprantama pana atrodo  tikrai normaliai  yra iskilimai  viska  norma   tai ne prisilaikodietu susidziovina  i kaula  argi tai samone  big_smile  paskui net baisu [pazet aki sarnyrai islinke  ir  susikudinus matosi kreivos kojos ;D