61

Re: Dietos

Vitalija, 34 parašė:

NORIU IS JUSU PAGALBOS. REIKALINGA EFEKTINGA DIETA,NES PO VARTUOJIMO VAISTU LABAI PRIAUGO SVORIS. PARASYKIT SAVO DIETU RECEPTUS IR BUSIU LABAI DEKINGA.

na pirmiausiai tur tureti noro kaska gyvenime keisti,nes kitaip manau jausiesi nualinta..kaip ir visi raso kad vakariene turi buti 17 arba 18 val.(as ir taip darau)...nepatartina miegoti iskart prisikimsus skrandi, bent 3 valanadas pries miega pavalgyk..ir jei turi iproti nakti eiti valgyt-pamirsk ta iproti...Kitas svarbus dalykas turi keisti savo valgymo iprocius...na kadangi rasei apie kaskokius vaistus tai net nez gal tavo organizmas uzterstas,as tokiu dalyku gyvenime nevartojau

62

Re: Dietos

Vitalija, 34 parašė:

Labutis. Gal gali pasidalinti savo receptuku?

na as ka dariau tai mazinau savo apetita ir pakeiciau savo mityba plius dar sportavau (begiodavau vakarais arab vazinedavausi su dviraciu-pasirinkau tokia sporto saka kuri man malonuma kelia)

63

Re: Dietos

Viktorija, 25 parašė:
Vitalija, 34 parašė:

Labutis. Gal gali pasidalinti savo receptuku?

na as ka dariau tai mazinau savo apetita ir pakeiciau savo mityba plius dar sportavau (begiodavau vakarais arab vazinedavausi su dviraciu-pasirinkau tokia sporto saka kuri man malonuma kėlė)

64

Re: Dietos

as is viso nesilaikau dietu nes ju veiksmingumas trumpalaikis:) maziau kimskit spurgu ir hamburgeriu:)))

65

Re: Dietos

Manau kad pasnikas nepades juk jai zmogus nores valgyti tai jis ir valgys kiek nores ir be miesos patiekalu ir pieno!
geraiusiai butu daryti pratimus labai veiksmingi yra Bodyflexo!sekmes smile

66

Re: Dietos

smile

67

Re: Dietos

blogiausia dieta yra badavimas! o geriausia: atsisakyti duonos gaminiu, mesa valgyti tik su darzovem (ir patartina ne kiauliena, o paukstiena), vaisiai, darzoves, liesa varske, jokiu ryziu ir vynuogiu! Valgyti reikia 5 kartus per diena mazomis porcijomis.
PVZ Pusryciai 250g 2% riebumo jogurto + balta kava ar arbata
Priespieciai 2 bananai
Pietus neriebi sriuba + 150g zuvie ar paukstienos + darzoves
Pavakariai keli vaisiai ar javainiu batonelis
Vakariene 100g lietiniu su varske be riebiu uzpilu

Tokio dienos meniu kkal 1200

68

Re: Dietos

patarciau nesilaikyti dietu jau geriau vaiksciuoti po sporto klubus nes viena lietuve laikesi dietos ir mire

69

Re: Dietos

Viktorija, 24 parašė:

nezianu as tai turiu savo dieta ir jos laikausi ir esu patenkinta jau kelis metus is eiles jokiu rupesciu....as nesilaikau gaveniu ir kt tradiciju...

gal isduosi paslapty smile

70

Re: Dietos

merginos kam tos dietos tiesiog valgykit su saiku ir badauti nereiks,maziau saldumynu daugiau sveiko maisto, siek tiek sporto kad visiskos istizos nebutume, per daud irgi negrazu, visko su saiku!

71

Re: Dietos

Monika, 15 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

nezianu as tai turiu savo dieta ir jos laikausi ir esu patenkinta jau kelis metus is eiles jokiu rupesciu....as nesilaikau gaveniu ir kt tradiciju...

gal isduosi paslapty smile

na tau del dietu reiktu palaukt bent iki 18m.

72

Re: Dietos

Rita, 21 parašė:

blogiausia dieta yra badavimas! o geriausia: atsisakyti duonos gaminiu, mesa valgyti tik su darzovem (ir patartina ne kiauliena, o paukstiena), vaisiai, darzoves, liesa varske, jokiu ryziu ir vynuogiu! Valgyti reikia 5 kartus per diena mazomis porcijomis.
PVZ Pusryciai 250g 2% riebumo jogurto + balta kava ar arbata
Priespieciai 2 bananai
Pietus neriebi sriuba + 150g zuvie ar paukstienos + darzoves
Pavakariai keli vaisiai ar javainiu batonelis
Vakariene 100g lietiniu su varske be riebiu uzpilu

Tokio dienos meniu kkal 1200

o kodel jokiu ryziu ir vynuogiu?? gi ten visai nedaug kaloriju

73

Re: Dietos

aaa kokia man dietos laikytis kad priaugciau sworio o ne numesciau??? visur tik pilna kaip numesti, atsikratyt istirpdyti riebalus...o kaip PRIAUGTI sworio? big_smile

74

Re: Dietos

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

75

Re: Dietos

gal zinot kokia veiksminga 3 savaiciu dieta...ilgiau neistversiu...be sokolado,bet kuo toliau tuo labiau i parsiuka panaseju:(

76

Re: Dietos

As tai nesilaikau jokiu dietu... Kazkaip man su tuo svoriu idomiai buna...Pora dienu kiek daugiau pavalgau, tai iskart kokius du kilus priaugu. Paskui pora dienu kiek maziau maisto suvartoju ir vel tu 2ju kg kaip nebuta

77

Re: Dietos

norint priaugti svorio reikia sportuoti- t.y. su svoriais kad augtu raumenys, tuo paciu augs ir svoris smile norintnumesti- taip pat sportuoti, tik daugiau kardio pratimai, aerobika, daugiau pakartojimu mazesniais svoriais,kad degtu riebalai big_smile ir zinoma VISADA reikia reguliuoti mityba. valgyti reguliariai, po nedaug, butinai pusryciauti, kad butu racionas pilnas visu reikalingu medziagu smile karts nuo karto galima ir sokolado plytele pasilepinti, pvz per priespiecius smile

78

Re: Dietos

as tik uz dietas...nemalonu is mylimo zmogiuko isgirsti mano burbuliukas,ar mano storuliuke....niekada nebuvau stambi mergina,bet teko susilaukti vaikelio....tai gi ne stora bet ir negrazuole,liemens apimtis ir uzpakaliukas ne kaip atrodo po visu tokiu reikalu....po gimdymo prabego keli metai o as niekaip valios neturejau susiimti....bet viena grazia diena tai padariau..ir rezultatai -9 kg. per labai,net gi labai trumpa laika....o apie apimtis nera net ka ir kalbeti,oda pasidare grazi,lygi...tikriausiai net ir pries nestuma taip gerai nesijauciau,o dar tas pasitikejimas savimi...Manau nieko blogo jai rupiniesi savo groziu,taip pat ir sveikata...dieta ne lygi dietai...jai darai viska protingai...tai as tik uz...ir dar karta uz.http://forumas.ieskok.lt/imgload/1513

79

Re: Dietos

seiptj reikai valgyti darzoves ir lb lb retaj ir po maza kasneli saldumno ir beabejo sportoti, ir taj  per nepilna menesi numeciau7kg

80

Re: Dietos

Dominyka, 24 parašė:

as tik uz dietas...nemalonu is mylimo zmogiuko isgirsti mano burbuliukas,ar mano storuliuke....niekada nebuvau stambi mergina,bet teko susilaukti vaikelio....tai gi ne stora bet ir negrazuole,liemens apimtis ir uzpakaliukas ne kaip atrodo po visu tokiu reikalu....po gimdymo prabego keli metai o as niekaip valios neturejau susiimti....bet viena grazia diena tai padariau..ir rezultatai -9 kg. per labai,net gi labai trumpa laika....o apie apimtis nera net ka ir kalbeti,oda pasidare grazi,lygi...tikriausiai net ir pries nestuma taip gerai nesijauciau,o dar tas pasitikejimas savimi...Manau nieko blogo jai rupiniesi savo groziu,taip pat ir sveikata...dieta ne lygi dietai...jai darai viska protingai...tai as tik uz...ir dar karta uz.http://forumas.ieskok.lt/imgload/1513

pats geriausias uzsiemimas kuno linijoms tobulinti-aerobika......