81

Re: Dietos

Viktorija, 25 parašė:
Dominyka, 24 parašė:

as tik uz dietas...nemalonu is mylimo zmogiuko isgirsti mano burbuliukas,ar mano storuliuke....niekada nebuvau stambi mergina,bet teko susilaukti vaikelio....tai gi ne stora bet ir negrazuole,liemens apimtis ir uzpakaliukas ne kaip atrodo po visu tokiu reikalu....po gimdymo prabego keli metai o as niekaip valios neturejau susiimti....bet viena grazia diena tai padariau..ir rezultatai -9 kg. per labai,net gi labai trumpa laika....o apie apimtis nera net ka ir kalbeti,oda pasidare grazi,lygi...tikriausiai net ir pries nestuma taip gerai nesijauciau,o dar tas pasitikejimas savimi...Manau nieko blogo jai rupiniesi savo groziu,taip pat ir sveikata...dieta ne lygi dietai...jai darai viska protingai...tai as tik uz...ir dar karta uz.http://forumas.ieskok.lt/imgload/1513

pats geriausias uzsiemimas kuno linijoms tobulinti-aerobika......

Patixlinsiu .. sexas - ir kai dominuoja ne vyras o moteriske!

82

Re: Dietos

na ka dieta tai ne tik nevalgymas:D:D:D pi4rmewsia jei valgai valgyk letai nes tik po 10 minuciu pradeda skrandis reguoti i maista tai va jei valgysi letai skrandis reguos priims maista ir dawg nenoresi beje atsilenkimus daryk po 40 i diena arba po 80 pvz 10 padaryk minute pailsek ir taip 40 ryte 40 ir vakare 40:):):)

83

Re: Dietos

beje valgyk dawg vaisiu nevalgykit bananu vynogiu ir kt valgyk arbuzus kivius arbuzai labai gerai nes nuo ju i tulika nori tai skrandis valos:D:D:D:Do be to isgerk 2 litrus vandens;)jei dar ko reikes kreipkis:D:D:Dnes ash apsiskaicius:D:D:D

84

Re: Dietos

taip as noriu lankyt sporta tai kur tu nori?

85

Re: Dietos

manau tj kad is dalies teisybe smile
bet geriausios dietos nera nes jos visos veiksmingos tiek kiek ir yra skirtingos smile
as laikiausi dietos ir paviko numesti svorio tai prancuzu dieta ..paprasciausiai rinkis puse porcijos valgy..ta prasme..isidek i lekste maziau nei tikiesi suvalgyti..paskui kai suvalgysi pajausk ar tavo skrandis jau pilnas neziurek i tai ko nori akys o skrandis viska daro jai jausiesi nepavalgius tj dar isidek tik nepersivalgyk o smalizems smile tj patariu smaliziauti tik pirma dienos puse..veliau je nebe..ir daug vaiksciokit smile tai tiek manau kazka padejau smile man padejo smile

86

Re: Dietos

Vija, 24 parašė:

ar laikotes dietu, kokiu, ar jos veiksmingos?
beje, siryt girdejau pasakojima labame ryte apie lietuviskas dietas - t.y. gavenias ir adventus, kad prisilaikydami pasniku is tiesu neturetume jokiu problemu del antsvorio ir sveikatos.. ka apie tai manote jus?

zinoma kad reike prisilaikyt ir per sventes nereike grust visko iseiles kaip musulietuviu seimynos meksta daryt prisivalgo o poto jau sedi ispampe reik viska daryti su saiku ir prisiziurint smile bent as taip manu

87

Re: Dietos

Aš nesilaikau...Man to nereikia...Beto geriau nueiti į sporto salę ir pasportuoti...O ne laikytis dietos..:)

88

Re: Dietos

Galiu pasakyt tik tiek kad po bet kokios prievartos organizmui tie kg butinai sugris nes medziaagu apikaitai tai nera gerai... TAI VERTA SUSIMASTYT, AR - VERTA!

89

Re: Dietos

viska reikia daryti su protu:D:D

90

Re: Dietos

Viktorija, 18 parašė:

geriausia dieta nekimsti visko kas papuola po 18h vakaro big_smile ir valgyti 3kart per diena...pavalgykit taip koki men ir pamatysit,kad  kg mazeja... big_smile

cia tai tiesa pasakei

91

Re: Dietos

nesilaikau jokiu dietu,man atvirksciai gydytoja kazkokiu vitaminu buvo israsiusi,kad labiau valgyti noreciau...siaip tai manau,kad geriausias dalykas yra sportas...arba jei jau tikrai turi antsvorio,tai nueiti pas dietologe ir ji sudarys reikalinga dieta,kad organizmui nepakenktu...

92

Re: Dietos

Manau dietos- tai blogai! Bet jei reiia numest svorio, tai tada ka jau padarysi... pati noreciau kokios nors dietos laikytis, bet kazkaip valios pritruksta... manau svarbiausia NEPERSIVALGYTI!!!! ajq, tai sunku, bet manau gerai ir figurai ir sveikatai:::833:::528

93

Re: Dietos

reikia valgyti, kai esi alkanas smile
cia ir visada dieta!

94

Re: Dietos

dieta yra labai blogai nes po dietos svoris dvigubeja sad

95

Re: Dietos

Geriausia dieta yra sportas, darbas, stresas ir subalansuota mityba wink

96

Re: Dietos

Sveikos panos, patikekit,kiek dietu teko laikytis-man nepadejo sad
Tik "jojo" efekto sulaukiau.Uztat pradejau lakyti sporto kluba ir tikiuosi geru rezultatu.

97

Re: Dietos

O gal kas nors naudojote lieknėjimo preparatus? Gundausi tokiu Obesimed Forte. Parašyta, kas sumažina apetitą, sureguliuoja cholesterolį, sukraus kiekį kraujyje - vienu žodžiu ne tik kilogramai tirpsta, bet ir sveikata gerėja. Įdomu, ar kas esate išbandę?

98

Re: Dietos

Simona, 23 parašė:

Geriausia dieta yra sportas, darbas, stresas ir subalansuota mityba wink

Dėl visko pritariu išskyrus dėl streso smile kai kurios merginos dėl streso kaip tik priauga svorio, nes tuomet nusiraminimą randa maiste, nors aišku kai kurios, kaip tik atvirkščiai - numeta svorio.
Bet duok diev streso mažiau, kenkia nervams, o kaip žinome nervų ląstelės neatsinaujina, kaip, kad kitos mūsų organizmo ląstelės smile

99

Re: Dietos

Giedrė parašė:

O gal kas nors naudojote lieknėjimo preparatus? Gundausi tokiu Obesimed Forte. Parašyta, kas sumažina apetitą, sureguliuoja cholesterolį, sukraus kiekį kraujyje - vienu žodžiu ne tik kilogramai tirpsta, bet ir sveikata gerėja. Įdomu, ar kas esate išbandę?

Ar padėjo tas Obesimed? Kažkaip reikia pagaliau susiimti ir nutirpdyti tuos nelemtus kilogramus.

100

Re: Dietos

Aš  dėl  figuros  nebadaučiau,nebent  dėl  sveikatos  reikėtų,be  to  kai  žmogus  badauja,tai  organizmas  pradeda  kaupti  atsargas,ir  tada  dar  labiau  storėjama.
Bet  vieną  recepta  išbandžiau  veikia,ir  svoris  dvigubai  negryžo.
  Reikia  valgyti  be  druskos,ką  taisai  pati  iš  duonos  juk  neišimsi  druskos.
  Vonioje  pasikabinkite  plonos  merginos,ar  savo  kai  buvote  plona  nuotrauka,ir  žiūrėdama  į  ją  įsivaizduokite,kad  esate  jau  dabar  tokia  plona[tada  pasamonei  duosite  programą  plonėti,o  badaujant  pasamonei  eina  programa,kad  kaupti  atsargas.]  Žiūrint  į  nuotrauką  įsivaizduojant  prauskitės  po  dušu  kiek  galite  karštesniu,o  paskui  kiek  galite  šaltesniu, vandeniu.  Man  tikrai  suveikė.