1

Tema: Patyrusiems

Sveiki . Man reikia pagalbos . Esu paauglys . Turiu isiziurejes mergina ji mano amziaus , ugio ir t.t . Dazhnai nueinam arbatos (nevieni) ir t.t . Noriu jai pasiuulyt draugaut , bet byjau , kad ji pasiuus mane ir t.t . Padekit ka man daryt tai bbzn :DDDDDDDDDDDDD
Ka tik bandau pvz:. Pakviest pasivaiksciot tai : Būna taip - Na nežinau , viena turbūt su tavim neeisiu . ... Ji žino , kad ji man patinka ,,,, kai noriu ją pabučiuot ji nesileidzia , Krč nz ka man daryt ...

2

Re: Patyrusiems

Nu truba pacanas visai tada big_smile palauk 4 metus kokius tada eik big_smile

3

Re: Patyrusiems

e tai krc, kvieti pasivaiksciot ir lendi buciuotis??? tai zinok kad elgiesi kaip asilas koks!! asiku kad neis ji su tavim, kad y krumus nenusitemptum!

jei normaliai nori bendraut tai ir bendrauk normaliai o ne lysk buciuotis iskarto. normali mergina net neziures y toky loozery.

4

Re: Patyrusiems

kas is tos draugystes jei tu jai tarkim nepatinki?? ir po savaites issiskirsit del kokios smulkmenos? tai koks isvis tolkas ale "draugaut" ?
teisingai sako, nelysk buciuotis, nelysk taip i akis, ateis laikas ir pati ineciatyvos parodys jei patiksi ..o geriau domekis ja, pasakok viska apie save.. wink