101

Re: Svajoniu salis

Lietuva big_smile

102 (redagavo gedukas 2013-10-01 13:25)

Re: Svajoniu salis

Tomas parašė:

Lietuva big_smile

Pilnai sutinku  tikrai yra ka ir čia pamatyti ir paskanauti.

103

Re: Svajoniu salis

Arunas parašė:
tinsanis parašė:

dubajus

smile Dubaj tai ne šalis wink

zinau ,,nors amerika po ja paklaidzioti butu nuotykis,,

104

Re: Svajoniu salis

gibraltaras anglu kolonija esanti ispanijoj

105

Re: Svajoniu salis

Arunas parašė:
Saulius parašė:

O kas būtent su ta JAV?

JAV atsirado kai viso pasaulio žmones pradėjo bėgti is savo šalių tam kad pradeti nauja gyvenimą ir pabėgti nuo politiniu ar tikėjimo persekiojimo wink ... Tai shalis kuri turi visus 4 sezonus ir viena ish didziausiu civilizuotu žemes plotu pasaulyje ...tai pasaulėžiūra ir viso pasaulio kultūros viename !!
   Čia tik mano nuomone smile , taip kaip čia yra diskusija wink

Tai pabėgeliai vietiniams nemanau, kad džiaugsmo priežastis. Manau tik patiems pabėgeliams gerai. Bet čia jau istorija, o ir tai JAV stipri nuo neatmenamų laikų, ne tik kuomet prieglobstį suteikdavo pabėgeliams 1-2 PK metu.. Kas dėl kultūrų pilnai sutinku, tačiau dabar ir didesnėse Europos valstybėse kultūrų mišrainė įprastas reiškinys, ypač turtingesnėse šalyse, tad tai JAV nėra kažkoks išskirtinis bruožas. Bei atitinkamai argumentas apie civilizuotą žemės plotą, manau ne itin svarbus aspektas, kad šalis turi didelį plotą, kokiam vienam gyventojui, gyvenančiam Filadelfijoje, ar dar kur.. Jei jis nori keliaut, jam nebūtina žinoti, kad keliauja po JAV. Kas keliaut nori, keliaus per sienas, nepriklausomai "savo" valstybėje, ar ne savo

106 (redagavo Arunas 2013-10-02 05:29)

Re: Svajoniu salis

Saulius parašė:
Arunas parašė:
Saulius parašė:

O kas būtent su ta JAV?

JAV atsirado kai viso pasaulio žmones pradėjo bėgti is savo šalių tam kad pradeti nauja gyvenimą ir pabėgti nuo politiniu ar tikėjimo persekiojimo wink ... Tai shalis kuri turi visus 4 sezonus ir viena ish didziausiu civilizuotu žemes plotu pasaulyje ...tai pasaulėžiūra ir viso pasaulio kultūros viename !!
   Čia tik mano nuomone smile , taip kaip čia yra diskusija wink

Tai pabėgeliai vietiniams nemanau, kad džiaugsmo priežastis. Manau tik patiems pabėgeliams gerai. Bet čia jau istorija, o ir tai JAV stipri nuo neatmenamų laikų, ne tik kuomet prieglobstį suteikdavo pabėgeliams 1-2 PK metu.. Kas dėl kultūrų pilnai sutinku, tačiau dabar ir didesnėse Europos valstybėse kultūrų mišrainė įprastas reiškinys, ypač turtingesnėse šalyse, tad tai JAV nėra kažkoks išskirtinis bruožas. Bei atitinkamai argumentas apie civilizuotą žemės plotą, manau ne itin svarbus aspektas, kad šalis turi didelį plotą, kokiam vienam gyventojui, gyvenančiam Filadelfijoje, ar dar kur.. Jei jis nori keliaut, jam nebūtina žinoti, kad keliauja po JAV. Kas keliaut nori, keliaus per sienas, nepriklausomai "savo" valstybėje, ar ne savo

smile cia tema yra svajoniu šalis wink o ne kelionių agentūra ):):) kiek shaliu gali pasigirti visais 4 sezonais vienu metu ir nepaliekant šalies gėrėtis gamta kiokia tik nori ? wink
   O kas dėl kultūrų skirtumu tai Europai dar 100metu iki shio lygio wink , Europa tik pradeda maishytis o JAV jau apie 300 metu kaip maishosi wink..
  Sunku paaiškinti visa tai kol nepagyvenote cia ! Bet vėl gi - cia tik mano nuomone ...

107

Re: Svajoniu salis

Tai su tais sezonais gal nebent kokia Kinija, bet nesu tikras, ne geografas. Bet ar tai kažką keičia, kad nepalieki šalies, ir geriesi, ar pravažiuoji kažkokią "oficialią" sieną ir gėriesi sau maloniais dalykais, negalvojant apie tai, kokios šalies teritorijoje esi. Ar tai važiuosi 10val į kokią vieną šalies dalį, ar 10val per kelių valstybių teritorijas - važiuosi vistiek tiek pat, įspūdžiai vėlgi ir vienu ir kitu variantu lieka geri.
Kultūros gal ir pradėjo seniau maišytis, bet dėl jų maišymosi ne vien pozityvūs dalykai sekė, pagal mane smile

108

Re: Svajoniu salis

As svajoju bent trumpai pagyventi Ispanijoje. Ten toks skanus maistas ir grazi gamta smile

109

Re: Svajoniu salis

amerika

110

Re: Svajoniu salis

Vienareikšmiškai Lietuva. smile

111

Re: Svajoniu salis

Tai zinoma UK juk ten lyg medum patepta visi tik emigruoja, o internete kiek atsiliepimu kaip ten faina, algos, pasalpos kosmines, visi gerbia, namus tik dalina, seimas kuria, nu rojus:::010

112

Re: Svajoniu salis

Gal kas nors buvote Azoru salyne kuris priklauso Portugalijai?

113

Re: Svajoniu salis

Filipinai!!!!

114

Re: Svajoniu salis

Kristina parašė:

Filipinai!!!!

http://joeforamerica.com/2014/09/an-act … d-in-2002/

115

Re: Svajoniu salis

qqqqqq parašė:
Kristina parašė:

Filipinai!!!!

http://joeforamerica.com/2014/09/an-act … d-in-2002/

Visur visko pasitaiko ir visur visko buna smile tad norint buti visiskai saugiam reiktu sedet namuose ir net i gatve neiseit , gi nezinai koki bandita ant kokio kampo sutiksi ir ka jis tau sugalvos padaryt smile Na o filipinai nuostabi salis su nuostabia gamta, gyvunija, papludimiais…ahh noriu noriu noriu :::319

116

Re: Svajoniu salis

Vilcabamba big_smile m... <3

117

Re: Svajoniu salis

Lietuva tai grazi yra  y ka paziureti dabar buvau Bulgarija  buvo svajone pabuvoti ten mano svajone dingo Lietuva ir tik Lietuva  grazi ir rami musu salis.

118

Re: Svajoniu salis

Lietuva, o konkrečiau -Klaipėda. :::b29.

119

Re: Svajoniu salis

Tai ta šalis,į kuria norisi nukeliauti...

120

Re: Svajoniu salis

kad man daug kur norisi) kiekviena salis savotiskai grazi ir kuo skurdesne salis tuo nuosirdesni zmones