1

Tema: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Liepos 15-17 d. Anykščiuose vyks kasmetinis muzikos festivalis VELNIO AKMUO kartu su BENEDICTION, GAMA BOMB, SUSPERIA, SOUL STEALER, OBTEST, OCTOBER TIDE, etc.

Dauguma grupių iš tolimojo užsienio + geriausios lietuviškos grupės. Planuojate kas nors vykti? smile

Visa info čia: http://www.devilstone.net

2

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Taip,as vyksiu smile tik dar reik sutart kaip iki ten dasigaut... smile

3

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

TOKIUS renginius nuodeme praleisti smile

4

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Nuodėmė praleist? Jei būčiau karalius, uždrausčiau festivalius, kur pačiais primityviausiais būdais atlikėjai ir klausytojai esą išreiškia save.

5

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

visada norėjau ten nulėkti, bet vis su kuo nors kertasi, ir pinigų pritrūksta smile o kas ką mano apie Kilkim Žaibu ar Mėnuo Juodaragį? smile

6

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Kaip gerai jog tu jei tiketi tavo profilio seseliu jokiu budu kad ir kaip to noretum negali buti karaliumi ir negali uzdrausti zmonems reikstis tokiuose festivaliuose.
Galiu pasakyti pagal savo skoni bent jau, jog tikrai buna ir blogiau.. ir daug, daug, daug, primytiviau.
Nesutinki?

7

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Tai, kad būna blogiau ir primityviau, nėra pateisinimas tam, kas mažiau primityvu.

8

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Tadas parašė:

visada norėjau ten nulėkti, bet vis su kuo nors kertasi, ir pinigų pritrūksta smile o kas ką mano apie Kilkim Žaibu ar Mėnuo Juodaragį? smile

Manau visu kurie lankosi Velnio akmeny, nuomone apie tavo isvardintus bus tokia pati kaip ir apie temoje pamineta.
O tu juose buvai, ar ir kertasi ir pinigu truksta kad klausi?

9

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Tyčios vaikas parašė:

Tai, kad būna blogiau ir primityviau, nėra pateisinimas tam, kas mažiau primityvu.

O Tamsta niekada negirdejo posakio jog del skonio nesigincijama?
Man gal tai kas jus domina yra primytivu leksta, pasene ar dar kas nors kaip pvz... Nemanote?

10

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

į MJR, nežinau, gal kokius 7 ar 8 metus iš eilės varau, Kilkim žaibu taip pat teko pabuvoti, geri fiestai, geri žmonės, prasminga veikla smile) mąstau ir kad šią vasarą ir į Devilstone būtų išties smagu nulėkti smile o ir dar puiki žinia, kad Roko naktys atsiskyrė nuo Galapagų smile)

11

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Ginčijamasi, kai skonis neišlavintas : )

12

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Vienareikshmishkai - Jamam.

13

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Tyčios vaikas parašė:

Ginčijamasi, kai skonis neišlavintas : )

Tamstos posakei man primena fanatiko kataliko pasisakymus kurie skamba mazdaug panasiai, arba jus tikite i mano kristu arba jus visus ant lauzo, jei tik galeciau...
Lavinkite toliau savo skoni i sveikata.... smile

14

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Lavinsim savo skonį, kad "posakei" būtų sklandesni.

15

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Tyčios vaikas parašė:

Nuodėmė praleist? Jei būčiau karalius, uždrausčiau festivalius, kur pačiais primityviausiais būdais atlikėjai ir klausytojai esą išreiškia save.

Būtų įdomu sužinoti, kokie renginiai Jums patinka, ką Jūs laikote pavyzdžiu.

16

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Neskaitant kad kai kurie įnirtingai kapojasi, pasakysiu tiek... Imsiu Roko naktis ir jei atrinks į savanorius vairuotojus tada VA :))

17

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Ieškokas parašė:
Tyčios vaikas parašė:

Nuodėmė praleist? Jei būčiau karalius, uždrausčiau festivalius, kur pačiais primityviausiais būdais atlikėjai ir klausytojai esą išreiškia save.

Būtų įdomu sužinoti, kokie renginiai Jums patinka, ką Jūs laikote pavyzdžiu.


Pavyzdžiu laikau tokius renginius, tokius susibūrimus ir tokius žmones, kuriems ir kur nereikia elgtis demonstratyviai bei iššaukančiai, nemoraliai ir taip, kad būtų pažeminti, įskaudinti tam tikrų pažiūrų žmonės. Tokius žmones ir tokius renginius, kurie ir kuriuose, jei minint konkrečius atvejus - nereikia scenoje gerti kraujo (kad ir butaforinio), rodyti apversto kryžiaus, lakstyti su sutanomis ir kitaip niekinti tam tikrai žmonių grupei svarbius simbolius. Galit atkreipt dėmesį, kad nekalbu apie, tarkim, statistinės velnio akmens auditorijos neegzistuojantį stiliaus pojūtį, o patį primityviausią jų būdą išreikšti savo pasaulėžiūrą - tai yra, apsikarstyti grandinėmis ir panašiai. Taigi neteisinga mane kaltinti, kad draudžiu savitumą, draudžiu žmonėms būti savimi, būti kitokiems nei aš ar nei tie, kurie man patinka, ir panašiai. Jūsų kaltinimai neturi pagrindo. Man neužkliūtų net ta klaiki muzika, kuri dvi ar tris dienas girdėti net atokiausiuose Anykščių kampuose. Kaip sąmoningas pilietis, aš prieštarauju amoraliam elgesiui, elgesiui, kuris skaudina kitus piliečus. O atsižvelgiant į tai, kad už tam tikrą elgesį velnio akmeny tam tikri žmonės buvo patraukti baudžiamojon atsakomybėn, akivaizdu, jog mano priekaištai teisingi, neparemti vien asmeninėmis simpatijomis ir antipatijomis. : )

18

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Katik isigijau bilieta..:). Gal kokia zavi panele irgi planuoja vykti? Kooperuojames..;)

19

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Tyčios vaikas parašė:
Ieškokas parašė:
Tyčios vaikas parašė:

Nuodėmė praleist? Jei būčiau karalius, uždrausčiau festivalius, kur pačiais primityviausiais būdais atlikėjai ir klausytojai esą išreiškia save.

Būtų įdomu sužinoti, kokie renginiai Jums patinka, ką Jūs laikote pavyzdžiu.


Pavyzdžiu laikau tokius renginius, tokius susibūrimus ir tokius žmones, kuriems ir kur nereikia elgtis demonstratyviai bei iššaukančiai, nemoraliai ir taip, kad būtų pažeminti, įskaudinti tam tikrų pažiūrų žmonės. Tokius žmones ir tokius renginius, kurie ir kuriuose, jei minint konkrečius atvejus - nereikia scenoje gerti kraujo (kad ir butaforinio), rodyti apversto kryžiaus, lakstyti su sutanomis ir kitaip niekinti tam tikrai žmonių grupei svarbius simbolius. Galit atkreipt dėmesį, kad nekalbu apie, tarkim, statistinės velnio akmens auditorijos neegzistuojantį stiliaus pojūtį, o patį primityviausią jų būdą išreikšti savo pasaulėžiūrą - tai yra, apsikarstyti grandinėmis ir panašiai. Taigi neteisinga mane kaltinti, kad draudžiu savitumą, draudžiu žmonėms būti savimi, būti kitokiems nei aš ar nei tie, kurie man patinka, ir panašiai. Jūsų kaltinimai neturi pagrindo. Man neužkliūtų net ta klaiki muzika, kuri dvi ar tris dienas girdėti net atokiausiuose Anykščių kampuose. Kaip sąmoningas pilietis, aš prieštarauju amoraliam elgesiui, elgesiui, kuris skaudina kitus piliečus. O atsižvelgiant į tai, kad už tam tikrą elgesį velnio akmeny tam tikri žmonės buvo patraukti baudžiamojon atsakomybėn, akivaizdu, jog mano priekaištai teisingi, neparemti vien asmeninėmis simpatijomis ir antipatijomis. : )

20

Re: Muzikos festivalis VELNIO AKMUO liepos 15-17

Man labai idomu, kodel visi tie, kurie yra neigiamai nusiteikia pries si festivali, kisasi? Juk jusu niekas nevercia eiti ten, ziureti i tas vadinamas amoralaus elgesio israiskas ir t.t vienintelis dalykas, kuris jums galetu nepatikti yra muzika, kuri skamba garsiai. Taciau niekas nesiskundzia, kai i eiline miesto svente suvaziuoja "lietuviskos grupes" trumpais sijonais ir ten ant scenos uzleidzia cd, nors ta muzika irgi labai daug kam nepatinka. As irgi esu eilinis pilietis, beje neapsikarstes grandinemis ir nesinesioju apversto kryziaus, taciau kiekvienais metais dalyvauju siame festivalyje. Eidamas ten, zinau, kad nebusiu isvestas su greitaja del kuno suzalojimo, o vat vykstant miesto sventei, stengiuosi visada toms dienoms isvaziuoti is gimtojo miesto, ne del isitikinimu, o del statistikos! Zmones neatradinekit problemu ten, kur ju nera. Ir visus sunkiosios muzikos gerbejus butinai kvieciu apsilankyti VA! wink