1

Tema: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

Keistokas atvejis, mano atveju pirmas... Na siaip esu gan drovus... Pirmaja mergina, tiksliau , pirmoji mergina mane rado kai buvau 19, 2 menesiai,   issiskyrem nes jos tevai su ja kelesi i norvegija... Antroji, velgi mane rado - kai buvau 20 metu... issiskyrem po menesio nes ji, na tarkim gana sunkiai suderinamo charakterio (riksmai , keiksmai, nuotaiku svyravimas ir pan. tipiska moteris tik sitie pozymiai 100x didesni ) Po to, tarsi prakeiksmas nuo 2009-06-23 iki 2010 gruodzio 16 prabuvau vienas,  mane eilini karta rado latve, isdraugavom menesi (be sekso), ji mane paliko del kito... issiskyrem kaip tipiska - 2011 sausio 16, kai turejau jau nupirkes MOET sampano buteliuka menesi pasitikt, cha. Ta buteli sudauziau vien is tokios likimo ironijos, brangus, ale ka padarysi... Esme kad jau praejo beveik 7 menesiai, as vis dar jai kazka jauciu, na, daugiau nei prisirisima, ji turi vaikina . mane aktyviai ignoruoja....  as aisku nelendu jai i akis, ir neprasineju pabandyt antrakart, bet , nezinau, gal kas turejote analogiska atveji? kaip man ja pamirst? Nes nezinau net kaip,, sakytau gal kita mergina padetu man ja pamirst bet per ta mano, khm, idiotiska drovuma ir susikaustyma... as niekaip pats negaliu surasti merginos... Patarkit jei kas galit... dekoju

2

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

tik laikas pades tau ja uzmirsti,o ne kita mergina.Turi nugaleti savo drovuma ir viskas bus gerai.

3 (redagavo Tomas, 22 2011-08-03 21:28)

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

Del drovumo tai jei pvz nori klube užkalbinti mergina tai as dazniausiai kalbu su mergina kaip su geriausiu draugu, kaip po h uistas , nu nusisnekejau tai nusisnekejau kokia nesamone padariau tai padariau, aisku cia ne kiekvienas atsipalaiduot gali bet labai daug ir nuo paneles su kuria susipazinti nori priklauso no jos charakterio.
O dabar as irgi negaliu pamirsti merginos ir tikrai nesiruosiu ja pakeisti kita, tik laikas gali padeti ja pamirsti.Arba ne.

4

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

Na man tokia pati situacija buvo . isdraugavom 5m ir issiskyrem, atrode labai sunku ja pamirsti, bet laikas daro savo. kasdien vis maziau prismendavau ja. ir apskritai jei tai buvo meile ir tikri jausmai jos neuzmirsi tik pasimirsi, ir kartais gyvenime islys is atminties kad va su tokia bendravau ir kaip buvo gera ar pan.

5

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

Zinok neturi tu problemu , turetum atvirksciai jaustis uztikrintai. Kaip sakei ji tave aktyviai ignoruoja, tai tegul ji taip ir toliau elgiasi, nesuk galvos as pats perlipau per viena labai nemalonia kose visai neseniai, laikas daro savo gali prireikti ilgo laiko tarpsnio visgi pamatysi pasijusi geriau...  Linkiu kuo greiciau islipti is sios situacijos kuri nemaloniai kamuoja...

6

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

Na,šiaip nebutu ir man tos problemos... Matot man charakterio pakeisti jau gal nepavyks, nes isiedė į mastysena, keistokas mano charakteris pagal šių dienų "standartus" , atvirai, apsižvalgykit, merginom susižavėjima kelia po klubus besitasantys, žolytę rūkantys "mačo". Aš ne toks, nei geriu nei rukau, o vietoj klubo geriau soda ar muzieju pasirenku  ,arba pramogu parka, pasižiūri į mane kokia... Pirmas įspūdis kad aš weird...

7

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

Na laikykis berniuk, tikiuosi busi gyvenime laimingas. Manau nepavyko tai nepavyko.
Galvoju nieko gero nebus, jei vel pradesit is pradziu, nes visada prisiminsi, kad ji tave buvo iskeitusi.

8

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

Pagalvok kokios tau paciam merginos reikia?
Kuri klubuose sedi?
Darza ravi?
Knygas skaito?
Kokios??
..ten ir ieskok

9

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

Edgaras, 23 parašė:

Na,šiaip nebutu ir man tos problemos... Matot man charakterio pakeisti jau gal nepavyks, nes isiedė į mastysena, keistokas mano charakteris pagal šių dienų "standartus" , atvirai, apsižvalgykit, merginom susižavėjima kelia po klubus besitasantys, žolytę rūkantys "mačo". Aš ne toks, nei geriu nei rukau, o vietoj klubo geriau soda ar muzieju pasirenku  ,arba pramogu parka, pasižiūri į mane kokia... Pirmas įspūdis kad aš weird...

Yra ir paprastu mergycku,kurioms tie klubninkai ir maco nereikalingi.. Tik pakelk veiduka su placia sypsena ir geriau apsizvalgyki

10

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

apsizvalgyt as moku, mano demesi patraukti palyginti lengva, tik as del savo drovaus budo atsakyti nemoku big_smile uzburtas ratas ir gaunasi, kitaip sakant, iniciatyvos pas mane nulis

11

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

na kaip sakoma jei nori keisti pasauli, tai reikia pradeti nuo saves smile o nemanai, kad jei netycia atsirastu daugiau tos iniciatyvos, tada sia tema butum sukures ne tu o gal kokia nors tavo mergina, su kuria nesusibendravai smile nes kiek pastebejau tai is tikro rasai, jog tave suranda ir tau is tikro gerai tas kas tave suranda, na bent jau gerai iki to laiko kol taves nepalieka, o paskui vel buna blogai, iki tol kol vel taves nesuranda.... o jei bandytum viena diena ir pats surastum wink keisk taktika, gal pades wink

12

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

tai bandytau bet del iniciatyvos trukumo ir drovumo , man sunku net uzkalbinti mergina...

13 (redagavo Evaldas, 25 2011-08-15 18:15)

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

na is tikro kaip ir suprantu tave.. smile bet tai reiktu nuspresti kas tau svarbiau ar tavo drovumas ar mergina smile ir kuom pasireiskia tas tavo drovumas, jei tarkim bijai uzkalbinti mergina, nes bijai jog galbut atsisakys, na taip is tikro nemazai galbut ir bus, bet jauciu po kokio 10 ar 20 karto bus visiskai nesvarbu kad atsisako.. smile na bet tai jei uztaikysi ant tokios kuri tau patiks tai.. smile na gal ir verta surizikuoti... ir tuos kelis kartus nusivilti smile

14

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

na, dar pusseseres mintis kad reikia bandyti su vyresne, nes su jaunomis nieko nesigauna ...

15

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

siaip tai is tikro daryk kaip tau atrodo geriau... smile kiti gali patarti, galbut ir nebloga patarima koki pasiulyti, bet galutini sprendima visvien pats turesi priimti... smile na o jei is tikro dar psichologiskai galbut neesi pasiruoses, tai siek tiek lukterk wink tikrai ateis tam laikas ir po kiek laiko prisiminsi sia diena ir pasijuoksi kaip taip galejo buti wink

16

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

na, nezinau, bus matyti smile gal mamos zodziai visai tai realiai skamba xD

17

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

buvusioji ir liks buvusioji :::921nebesuk galvos

18

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

AS galiu dar skaudesne istorija trumpai papasakoti. Man tuoj 35m, mylejau tik nemokejau per daug jausmu isreiksti mylimajai. Nesu as nei pijokas, nei koks storzievis. Viskas buvo kaip ir ok, tik mazai issikalbedavome. Ir ka viena grazia diena, po 5 metu gyvenimo kartu ji man pasako, - astave palieku.
Reziume, nafik isimyleti, nes tai tave tik iskaudins, nes ji gyveno del patogumo. O man reikejo seimos ir tolimesne ateities.
Va cia tai jau kas kita, kai tau ne niolika. Kai tu supranti, koks yra niekingas gyvenimas.

19

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

mxxx sutinku su tavim. bet nesvarbu niolika ar keliasdesimt, jei labai myli skauda vienodai. niekas labiau nesuzalos vyro nei jo mylima moteris.

20

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

big_smile:D:D:D nesuzalos:D:D:D jai patinka zalotis jai leisi,gyveni toliau ir viskas ,,kas yra amzino ..kad daugas kas megsta sureiksmint oi ai...buta ko:) na kai 15-23m gal atrodo pasaulio pb a istikro,,taipf:)