21

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

Pisk i galva! ;D

22

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

na, manau pirmą žingsnį jau žengei - tai suvoki,kad šiek tiek turi problemų savyje (drovumas ir pan). Bet tai tikrai yra pakeičiamas dalykas, tiesiog reikia didelio noro, pastangų. Svarbiausia atrasti jėgų ir ryžto peržengti per save, tai sunkiausias darbas, bet tikrai įmanomas wink o tada ir su merginomis seksis gerai wink

23

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

kiek reikia laiko kad isblestu jausmai buvusiai merginai?

24

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

Šypsnis, 21 parašė:

kiek reikia laiko kad isblestu jausmai buvusiai merginai?

manau stiprūs jausmai gali neišblėsti ir visą gyvenimą..jie gali taip ir likti tavyje, tiesiog prislopinti ir laikomi giliai viduje. Vieni lengvai pamiršta, o kitiems sunkiau ir tiek wink

25

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

geriau jau isblestu, nes myleti be atsako yra beprasmiskas dalykas. tik laikas gali tapt draugu arba priesu

26

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

Šypsnis, 21 parašė:

kiek reikia laiko kad isblestu jausmai buvusiai merginai?

Tu dar jaunas. Dar bus tu jausmu. Dideli jausmai  niekada neuzsimirsta. Deja.

27

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

uzsimirsta viskas jai nori,,gyveni toliau,,praeiti palieki praeiciai niekas vietoj nestovi-kokie jausmai isiskyrei ir vsio zmogaus nebera jis "mires"na arba aisku gali ten liudet kol ji su kitu linksminasi ar dar ka veikia:))) manai ji apie tave galvos:) aisku jaunam atrodo pasauli pabaiga bet ,,taip tikrai nera

28

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

tavo tiesa. tiesiog lb sunku kovot su savo jausmais sunku susitaikyt su netektim

29

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

big_smile:D:D kaip nori man tai juokinga klausyt tai sunku dar kas:) as to nesuprantu,taip tai nera malonu bet kad sunku ,,,neisivaizduoju toku dalyku,,jaunas ir taip sneket keista...
sudauzisi telefona nugriusi nuo dviracio ir ka liudesi  nebeturesi kito telefo ar nebevazinesi dviraiu?atsikeli ir vaziuoji toliau arba isigyji kita daikta va ir vsio,,,

30

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

tinsanis, 30, ar esi mylėjęs? Bet taip tikrai ir nuoširdžiai visa siela, kūnu ir širdimi

31

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

is tavo kalbu atrodo kad nesi mylejas is visos sirdies, taip stipriai kad del zmogaus atrodo butum gyvybe atidaves. ne visiem suprast sita jausma tiesiog kai kuriems pasiseka kai kuriems maziau. jei butum taip stipriai mylejes kalbetum trumputi kitaip

32

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

big_smile:D:D:D:D na jai mergina tokias nesamones sneketu suprantama.idiotas turi but jai savo gyvybe kist del kazko ...:D:D:D man tas verkslenimas nemalonus ,cia panasu kaip tie kur mamyciu suneliai verkslena,,,tu sneki apie jausma o cia rasai apie verkslenima,merginai matyt patiko vyriskesnis vaikinas o ne"svelnutis poetas" na cia tavo reikalas-bet sakai viesai tad as galiu tik pasijuokt is to:)

33

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

Erika, 23 parašė:

tinsanis, 30, ar esi mylėjęs? Bet taip tikrai ir nuoširdžiai visa siela, kūnu ir širdimi


i siela:D:D:D as tom nesamonem netikiu,nuosirdumas hm kiekvienas jy supranta kitaip..kunas ka kunas gali mylet jai jam gerai tai cia jau meile?
sirdim-man ji reikalinga kad krauja varinetu,,a visos tos poetiskos nesamones ne man ,,,
o meile ir pan svaiciojimai labai sureiksminta as jau atsizaidziau su tokiom nesamonem tau 23 tau dar tas idomu atrodo kazks ypatingo man tai nieko tokio super nera,,,

34

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

jai man drabuzis automobilis ar maistas patinka cia jau meile ?lygiai tas pats su santykiais zmogus patinka ir buni su juo ,cia tik daugkas megsta viska ispust sureiksmint surast kazkoki pavadinima,,meile na dar kas ten,,,viskas yra daug paprasciau

35 (redagavo Erikutea, 29 2012-06-13 20:15)

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

taip aisku, kam greziotis i praeiti, buvusioji yra buvusioji, reik pamirst ir eit i prieki ir naujus santykius uzmegzt smile)

36

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

tinsanis, 30 parašė:
Erika, 23 parašė:

tinsanis, 30, ar esi mylėjęs? Bet taip tikrai ir nuoširdžiai visa siela, kūnu ir širdimi


i siela:D:D:D as tom nesamonem netikiu,nuosirdumas hm kiekvienas jy supranta kitaip..kunas ka kunas gali mylet jai jam gerai tai cia jau meile?
sirdim-man ji reikalinga kad krauja varinetu,,a visos tos poetiskos nesamones ne man ,,,
o meile ir pan svaiciojimai labai sureiksminta as jau atsizaidziau su tokiom nesamonem tau 23 tau dar tas idomu atrodo kazks ypatingo man tai nieko tokio super nera,,,

na kad sutiktum su mzogum buti visa gyvenima neuztenka vien to,kad jis tau patinka. turi buti ir didesni jausmai,atsakomybe ir t.t. o kad man 23 tai dar nereiskia,kad kasdien isiziuriu vis kita ir svaigstu kaip ji myliu big_smile puikiai zinau ta jausma. o tamsta esate koks esate ir kaip isivaizduoju ipareigojantys santykiai yra ne jums wink

37

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

kodel ne man buvo ir ju ir visa kita tik man neitin patinka kai per daug kisa ta meile sokinejima vienas apie kita va ir viskas,,,but visa gyvenima ar daug kas isbuna?manai daugelis myli visa gyvenima labai nekonkreciai skamba visa gyvenima,,,taip koks as esu man patinka ir nesikeisciau del kazko nes neverta ir jau buciau ne as

38

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

eini i darba ir atrodo dirbsi karjera ir pan,,o jai nesigauna?kazkas netinka? ir sedesi tame kol ismes ar kentesi iki pencijos taip ir su santykiais kuri juos jai netenkina nutrauki ir ieskai kitu,,,kalbet ir sureiksmint galima iki begalybes o juose nieko stebuklingo nera,,,

39

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

tiesiog dalykas tas kad sirdziai neisakysi;. mylet nepriversi, paleist irgi, tik laikas gali padaryt kazka

40

Re: Neuzmirstami jausmai buvusiajai...

big_smile:D:D paleist nu ji isejo ir ka padarysi miega su kitu jau kitas gyvenimas o jai lysi prie uzimtos merginos na normalus vaikinas tikrai nereaguos poetiskai:D