1

Tema: kaltinimai

kodel vyrai eidami i sona geriau kaltina tuo savo zmonas ir apskritai kodel ieskom partneriu,turedami vyrus,zmonas,puikias seimas,kas tai,mada,pasileidimas ar tiesiog gyvenimo budas

2

Re: kaltinimai

Parasysiu ir as cia savo nuoskauda apie konkretu zmogu. Ramas, anketos ID:168657. Koks bjaurus melagis ir dar pasirodo megstantis stipriai isgerti. Viliojo mane, kalbino, kalbejo apie mano ateiti, apie vaikus, bendra gyvenima, kartu atostogavom, bet niekaip is cia neissiregistravo. Man skambina telefonu, klausia, kaip as laikausi, o telefono ragelyje isgirstu ateinanciu laisku skambesi, koks buna www.ieskok.lt. Is jam dovanojusios sirdele merginos suzinojau fakta, kad jis su ja cia tris metus bendrauja, o realybeje turi mergina, su kuria tai skiriasi, tai vel kartu... o su manimi kalbejo apie musu bendra galima ateiti ir net kvietesi persikelti pas ji! Dar jis iesko moteru/merginu, kurios galetu investuoti savo pinigus i jo "versla". Ir manes per daug klausinedavo apie mano darba, mano pajamas. Labai keista visa tai.  Brudas paskutinis. Nelinkiu ne vienai merginai su tokiu susideti. Ir lankosi cia kiekviena diena. Savo anketa sukuriau tik tam, kad issiaiskinciau sito Ramuno mela.
Forumas, tai kaip jums atrodo, cia jo gyvenimo budas?
Manau, cia beveik visi vyrai tokie yra slykstynes ir apgavikai. Vede vyrai kaip kuiliai iesko ius salies meiluziu. Jie, aisku, meluoja, kad nevede ir apgaudineja zmona ir mergina. Reikia daugiau bendrauti realybeje, o ne internete, kad neprarastume realybes pojucio, jaustume atsakomybe ir pagarba kitam zmogui.
Vyrai ir reciau moterys iesko vis nauju partneriu del to, kad yra pilni kompleksu, pilni ydu, neturi atsakomybes jausmo ir daug kitu dalyku...

3

Re: kaltinimai

smagu kad pasidalinai savo patirtim,cia manau tikrai daug pamokymu,aisku noretusi daugiau isgirst pasisakymu