1

Tema: Repas

1. Kokia jusu nuomone apie repa zmones? smile
Mano: Repas vyzdzius plecia, kuna krecia, teikia sypsena placia.. Su laiku suprasi kad repas ne rase, teisinga muzika rasi.. Nebedarysim skandalu kai baiksit repuot uz alu, kai bus tvarka, aha.. Nes dabar cia pizda.. Jie is repo neuzdirba, nedirba niekur, taciau gali padaryt klipa kaip daro tie kur kala litus.. Juokingas tas jusu elitas, jei galit jus, gali jie, tai gali betkuris kitas!
2. Dazniausiai klausomi atlikejai? Kodel? smile
Mano: Domas, gal del to kad is Mogiliovo, ten kur as gyvenu, kad Klaipedietis, kad dainu zodziai nerialus, su prasme.. tongue
Innomine, Mad money ir t.t. smile
3. Geriausia tema repui?
Mano: Gyvenimas smile)
4. Kokia jusu nuomone apie tuos kurie tik gadina repo varda?
Na ir t.t. smile)

2

Re: Repas

Gerai yra repas,nes man jau daugiau nei 10metu stazas mada faka smile tongue

3

Re: Repas

vienas is muzikos zanru.yra neblogu,bent jau man patinkanciu kuriniu.
http://www.youtube.com/watch?v=hMGivZwU … re=related

4

Re: Repas

Na pasistenksiu atsakyti viska paeiliui.
1.Tai muzika zmoniem kurie sugeba mastyt
repe svarbiausia ne skambesis o tekstas
P.S dabatinem mainstream liko tik pora reperiu kiti tik r&b ar popsa atlieka
2.Immortal technique, lowkey, ill bill,
2pac,diabolic, big l, aotp.
Is lt. Shaman, lil, oz.
3.cia visiskai sutinku su tavim ;)
4. Saudit reik, tik kad ju labai jau daug.

5

Re: Repas

Be to. Patarciau paklausit ir usa repo jis prasmingesnis nei lt . (Aišku ne mainstreamo)

6

Re: Repas

nepatinka man repas....

7

Re: Repas

Prasmes ieskotojai... Nebejuokinkit - pati pavirsutiniskiausia muzika. Apdainuoja veiksmus,gyvenima,isorines detales,kartais padaro tai subtiliai,bet tik kartais. Zinoma,ji pati gyvenimiskiausia ,o tai yra ne kas kita kaip pavirsutiniskumas.

8

Re: Repas

Repas-ne muzika.
Repas- ritmines deklamacijos menas.

9

Re: Repas

Mantai tai rask man ka nors prasmingesnio nei tarkim IT dance with a devil.

10

Re: Repas

Airidai,toji daina ne kas kita,kaip balade,tik kad nedainuoja,o greit pasakoja. O kaip visi zinom baladej apdainuojami tam tikri ivykiai ar istorija,sita dar ir autobiografiska balade ,tik be legendos aspketo,misticizmo,kuris budingas baladei.
Aerosmith " Dream on" paklausyk,Coldplay ka nors is senesniu

11

Re: Repas

Irmi ir kokia gi ta rap'o politika tavo manymu ?
Mantai is lyrines puses tai stipru bet nepakankamai.
Na o del 'balades' tai is strukturines puses atitinka. Bet baladesia nenusakomi tokie dalykai.

12 (redagavo ramunas, 36 2011-12-29 17:14)

Re: Repas

repas ne muzika ir isvis mano nuomone tai keli debilai pagal barabanu fona sneka briedas kaskoks nu ryskei jaunimas neturi ka veikt nu patys pagalvokit givenam elektronikos amzui o pas tuos reperius muzika kaip pirmikstei bendruomenej nu ten kai laukiniu genties samanas barabaneli pasemes kaska burbuluodavo visas skirtumas tik tas kad dabar tai daro ant scenos o ne sokdamas aplink lauza

13

Re: Repas

Tingiu rasyti daug, bet..megstu sia muzika beabejo, bet labiau oldschool'a, siuolaikinis repas visai kitoks, mazai atrandu kurie veztu taip kaip apie 2000metus kurti gabalai.. O kas liecia LT rap tai tikrai daug siuo metu gerai varanciu!

14

Re: Repas

Repas - diklavavimas pagal muzika. tas pats kas eilerasti klausitis deklamuojant, isijungus muzikini fona. kaip muzikos atsaka pagal mane tai nevikusi kaip muzikiniai kuriniai kaikurie visai nieko. bet tai tik uzsienio. lietuviskos muzikos aplamai nemegstu nes dainu tekstai visiskai nevike (imant gal nuo kokiu 1995m). yra isimciu aisku, tokiu kaip karaliska erdve ir pan. o repas turi tik viena pliusa mano ausimis, ir tai tik kaikurie kuriniai turi prasminga teksta visa kita tiesiog beprasmingi zodziu deliojimas kurie neduoda jokios naudos klausitojui, kaip ir tomas 31 as labiau megstu senus atlikejus ir dainas ( bet ne repo)

15

Re: Repas

repas tai nevien muzika .tai kaip tu mastai ka tu valgai kuo kvepuoji ka geri ka rasai ka kuri ka kalbi kur vaikstai su kuo vaikstai ir pan repas tai gyvenimo budas .as tame jau senai labai senai nuo 13 metu ir vis dar toks pat ligonis .atlikejai .didzioji dalis 90-98 amerikos labiau new york..geriausia tema ...tai kas aktualu rasanciam tuo metu man tai viskas kas supa mane .apie gadinancius repa nemanau nieko nes ir be manes apie juos daug kas masto smile

16

Re: Repas

tokio daliko kaip ritmine deklamacija nera isviso . o jaigu repas butu tik ritminis deklamavimas butu poezija dabar gi tai yra zodziai sukurti tam kad plauktu su muzika .taigi tai muzika .

17

Re: Repas

repas man patinka nes tai yra muzika kur galima reikšt visomis temomis  . repas yra geras nuo ltu iki rus visi repo style  geri bent man gal kitam ne bet man tai taip. pats kuriu grupe kurem  repa mums patinka tai ka darome. saip visos temos geros bet geriausia tai išgyvenimai .bet nestumiu ant kitu muzikos žanru .

18

Re: Repas

Susirinko ekspertai matau apie ''repa'' pasneketi ... tas keistas jausmas kai tau uz kitus geda ...

19

Re: Repas

Paskaiciau komentarus parasytus ir tokia sypsena didele ispaude :DD Repo guru smile)))))))))) Apie pirma komentatore isvis tyliu. Pamate Manifesto klipa ir suprato kad Repas yra jos muzikos stilius nr1 :DD Cmon...

20

Re: Repas

Repas Hip hopo gyvenimu ir viskas tuom pasakyta tongue tongue smile  Peace of shit mada Fu*ka