281

Re: Repas

Kada įkelsi aktualių savo nuotraukų. Visos senos te pas tavy

282 (redagavo Laimutė 2023-01-15 02:22)

Re: Repas

Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Kada įkelsi aktualių savo nuotraukų. Visos senos te pas tavy

Joo is Koo Supratai big_smile Daba taa Fotke kazkur 10m Amziaus tongue big_smile big_smile CIA pas Draugelyy Rukem Cigara big_smile Sakau Nufotkink Mani nes nuo too Cigaroo DUMU DEBESYS Labiau Matomas tongue big_smile big_smile Too Draugelioo Nebeturiuu Welniop tongue tongue tongue

Kur jis, nebėra gyvūjų tarpe ar susipykot?

283 (redagavo Laimutė 2023-01-15 02:26)

Re: Repas

Pasidaryk selfi ir įkelk.

284

Re: Repas

Shameless parašė:

Ciaa Yra Mana KIEMAS tongue big_smile big_smile big_smile Salin Rankas big_smile  SEL Prisimenam big_smile

Tik jau nesipūskite tamsta, kad netyčia nesprogtumėte. SEL nabagas, Šuberto nuo Šumano neskiria.

285 (redagavo Shameless 2023-01-20 21:56)

Re: Repas

Ieva parašė:
Shameless parašė:

Ciaa Yra Mana KIEMAS tongue big_smile big_smile big_smile Salin Rankas big_smile  SEL Prisimenam big_smile

Tik jau nesipūskite tamsta, kad netyčia nesprogtumėte. SEL nabagas, Šuberto nuo Šumano neskiria.

Neaiskinkit tongue tongue AS irg Megstuu tuos SKANDALUS tongue tongue Koks BeGeDiS jei Nematai Negirdi Supistuu Sirenuu tongue tongue big_smile

286

Re: Repas

:::250:::911:::250:::b37

287

Re: Repas

Shameless parašė:
Laimutė parašė:

:::250:::911:::250:::b37

Kas tau Siandee ?? tongue big_smile big_smile  Vel Likucius too SSS... Baiginejii big_smile big_smile

Likučių nevartoju. big_smile

288

Re: Repas

iš ko iš ko, bet iš Ievos nesitikėjau gauti nabagės diagnozę  smile)) aš irgi neskiriu Šuberto ir Šumano muzikos :...

289

Re: Repas

Andre parašė:

iš ko iš ko, bet iš Ievos nesitikėjau gauti nabagės diagnozę  smile)) aš irgi neskiriu Šuberto ir Šumano muzikos :...

Cha. Ir aš gal neatskirčiau, bet čia gal jis tik pavardes supainiojo.

290 (redagavo Shameless 2023-01-20 23:20)

Re: Repas

https://www.youtube.com/watch?v=lPvGuLF52-k

OK CIA Atejom nee Bazarint oo KLAUSYT MYLIMOO STILIAUS tongue tongue big_smile Galiuu Drasiai Dadet Zodelii BOBOS tongue big_smile big_smile

291

Re: Repas

Shameless parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=lPvGuLF52-k

OK CIA Atejom nee Bazarint oo KLAUSYT MYLIMOO STILIAUS tongue tongue big_smile Galiuu Drasiai Dadet Zodelii BOBOS tongue big_smile big_smile

Nesiardyk SEEENII. Nekelk vėjų. Tuoj tau tinkamos muzikos surasiu big_smile

292

Re: Repas

Laimutė parašė:
Andre parašė:

iš ko iš ko, bet iš Ievos nesitikėjau gauti nabagės diagnozę  smile)) aš irgi neskiriu Šuberto ir Šumano muzikos :...

Cha. Ir aš gal neatskirčiau, bet čia gal jis tik pavardes supainiojo.

Jau vien tai, kad jas abi žino, daug ką reiškia smile Abu kompozitoriai, abu iš Europos, abu iš praeities smile

293

Re: Repas

https://youtu.be/qSM-a1-qyDw
Čia specialiai begėdžiui, jo mylimiausias gabaliuks big_smile

294

Re: Repas

Andre parašė:
Laimutė parašė:
Andre parašė:

iš ko iš ko, bet iš Ievos nesitikėjau gauti nabagės diagnozę  smile)) aš irgi neskiriu Šuberto ir Šumano muzikos :...

Cha. Ir aš gal neatskirčiau, bet čia gal jis tik pavardes supainiojo.

Jau vien tai, kad jas abi žino, daug ką reiškia smile Abu kompozitoriai, abu iš Europos, abu iš praeities smile

Nesijausk nabage, ne tau juk taikoma smile

295

Re: Repas

Laimute,
dabar Tu mane nabage tarp eilučių išvadinai - kodėl SEL privalo žinoti, o man galima ir nežinoti??? kodėl aš žemesniame lygyje?
smile

296

Re: Repas

Andre parašė:

Laimute,
dabar Tu mane nabage tarp eilučių išvadinai - kodėl SEL privalo žinoti, o man galima ir nežinoti??? kodėl aš žemesniame lygyje?
smile

Nea...jokiu būdu. Jis, kaip muzikas, gal ir turėtų žinoti, bet tu juk ne iš muzikos profesijos? Ar iš muzikos?
Jeigu nežinojimas lyginama su nabagiškumu, vadinasi ir aš nabagė, nes žinau, toli gražu, ne viską.

297

Re: Repas

Begėdi !!! Ko nedėkoji už muzikytę ?! Taip stengiausi sad

298

Re: Repas

Shameless parašė:

Dabar SEL tik ATVAIZDAS Likes tongue tongue big_smile Man JOO Pimojii Muzikyte Graziau Skamba per tas Koloneles nei Dabartinee big_smile big_smile tongue  Manau VEL Nesupratot tongue tongue big_smile Welniop....

Nu, kur jau tave suprasi, kai taip mandriai porini big_smile

299

Re: Repas

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=lPvGuLF52-k

OK CIA Atejom nee Bazarint oo KLAUSYT MYLIMOO STILIAUS tongue tongue big_smile Galiuu Drasiai Dadet Zodelii BOBOS tongue big_smile big_smile

Nesiardyk SEEENII. Nekelk vėjų. Tuoj tau tinkamos muzikos surasiu big_smile

Koks AS tas Senis tongue tongue  Nu jei Manyt Pagal CIAA Buvimoo Laikaa Pritariuu tongue tongue big_smile  AS CIA Virs 10m JAU SENUKAS big_smile big_smile VISDAR Ieskau Kazkokios Patrakeles Crazyy NENUODINGOS Svarbiausiaa big_smile big_smile tongue tongue

Kas tave ims , SENI smile. Kad ir dar kitus 10 metų čia sėdėsi, vistiek nerasi. tongue

300

Re: Repas

Shameless parašė:

tongue tongue tongue big_smile big_smile  Shut Upp tongue tongue

:::044:::044:::044