361

Re: Repas

https://www.facebook.com/argoodmusic/po … aQ28Dv7ehl

362

Re: Repas

Bažnyčioje repas tik be muzikos. Kunigėlis kietai varo maldą dainuodamas...O gal giedodamas. Pakuždėjau marčiai, kad geras repas, tai ta tiek įsijuokė, kad net išėjom į lauką abi nusiraminti big_smile big_smile

363

Re: Repas

Shameless parašė:
Vytautas parašė:
Shameless parašė:

OK and Myy BEST Father HOP First Track is THIS DOOOOOGGGYYYSSTYYYLEEE

https://www.youtube.com/watch?v=fWCZse1iwE0

Soryy I Am Drunk NOW tongue tongue tongue big_smile

Juokinga


Tavo snukis juokings tai Teisybe tongue big_smile big_smile Rozinius ackarikus Uzsimetes big_smile big_smile

Siūlau apsilankyti pas oftalmologą. Panašu, kad yra daltonizmo užuomazgos.

364

Re: Repas

Shameless parašė:

Mano Miestas Nemiega tongue tongue AS Kompanijoj leidziu Laika big_smile Bet Vistiek AS TEN Vienas Sedziuu tarp Juu tongue tongue Mergos Parduodamos jei Blogai Mane Vertini Paziurek Save tongue tongue AS Kompanijoj bet AS Vienas JUMYSEE Nahhrienn Johanij Babajjj tongue tongue


Dadesiuu Vaiksciojau po Miesta su Draugais bet Buvau ASVienas tongue tongue Gyli Mintele big_smile tongue Myliuu Repa ir Supisstaaa Pasaulyyy

365

Re: Repas

Shameless parašė:

Mano Miestas Nemiega tongue tongue AS Kompanijoj leidziu Laika big_smile Bet Vistiek AS TEN Vienas Sedziuu tarp Juu tongue tongue Mergos Parduodamos jei Blogai Mane Vertini Paziurek Save tongue tongue AS Kompanijoj bet AS Vienas JUMYSEE Nahhrienn Johanij Babajjj tongue tongue

Po kiek dabar mergos? Noriu dviejų

366

Re: Repas

Fuckkk All tongue tongue Fuckkk President tongue tongue Fuckkk Worldd tongue tongue

367 (redagavo Alegra 2024-04-19 21:25)

Re: Repas

Turiu bilietus į vok. rapperio Apache 207, gegužės 4 ZAG arenoje, koncertą.
Pažiūrėsime ką jis ten išdarinėja big_smile

368

Re: Repas

Shameless parašė:
Alegra parašė:

Turiu bilietus į vok. rapperio Apache 207, gegužės 4 ZAG arenoje, koncertą.
Pažiūrėsime ką jis ten išdarinėja big_smile


Love You tongue big_smile Kiss You Know Mee tongue tongue Your Babyy Dont Know Mee tongue tongue smile))))))))))))))

Gaila, kad tu ne čia. Būtum nuėjęs kartu.

369

Re: Repas

Alegra parašė:
Shameless parašė:
Alegra parašė:

Turiu bilietus į vok. rapperio Apache 207, gegužės 4 ZAG arenoje, koncertą.
Pažiūrėsime ką jis ten išdarinėja big_smile


Love You tongue big_smile Kiss You Know Mee tongue tongue Your Babyy Dont Know Mee tongue tongue smile))))))))))))))

Gaila, kad tu ne čia. Būtum nuėjęs kartu.


Aiskuu Buciauu bet Tava sunus Neleistuu tas Konstantinas tongue big_smile big_smile Sakytuu prie Tokioo Crazyy Boyy geriauu Nelyskk Daugiauu tongue tongue tongue